Eveline SOS Lash Booster blakstienų stiprintojas

DSC09807iiw

Sveikos, mielosios skaitytojos. Tikriausiai niekas nesiginčytų, kad sveikos, ilgos ir ryškios blakstienos yra vienas svarbiausių kerinčio žvilgsnio atributų ir tobulo akių makiažo garantas. Deja, nedaugelis mūsų galime pasigirti natūraliai stipriomis ir ryškiomis blakstienomis – jos blunka ir silpsta ne tik nuo dirbtinių blakstienų naudojimo, bet ir nuo dažno jų dažymo tušu, alergijos, streso ir kitų veiksnių, su kuriais neišvengiamai susiduriame. Šiandien kaip tik ir noriu Jums papasakoti apie Eveline SOS Lash Booster blakstienų serumą.

Vasaros metu, jau keletą metų iš eilės, džiaugiuosi ilgomis priaugintomis blakstienomis. Man labai patinka ir tinka ryškios akys, o šiltuoju metų laiku tokios blakstienos ne tik puošia, bet ir yra labai patogu – ryškios ir ilgos jos išlieka ir paplūdimyje, ir kelionėse, sutaupoma laiko kur nors skubant, kai nereikia kaskart dažyti jų tušu.  Be to, nereikia jaudintis ir vis dirsčioti į veidrodį, tikrinant ar blakstienų dažai nenutrupėjo po akimis, be to, tokio įspūdingo jų vaizdo išgauti tik tušo, net ir stebuklingiausio, pagalba tikrai neįmanoma. Žinoma, kaip ir bet kuria nenatūralia priemone šituo grožiu piktnaudžiauti nereikia, todėl rudens-žiemos sezonu visada palieku savo blakstienas ilsėtis ir bandau jas sustiprinti bei palepinti. Nors kurti dirbtinį blakstienų grožį patikiu tik labai rūpestingai ir kvalifikuotai kosmetologei, visgi naudojami klijai ir dirbtinių plaušelių svoris silpnina nuosavas blakstienas, negana to, įpratus prie ryškaus akių vaizdo, visada patiriamas šioks toks lengvas šokas jas nusiėmus ir bandant priprasti prie natūralaus vaizdo. Kaip žinome, savas blakstienas silpnina ir kasdienis tušo naudojimas, todėl ir nuo jo reikėtų pailsėti tomis progomis, kai galime sau leisti pabūti namuose.

Grožio priemonių rinkoje gausu įvairiausių blakstienų stipriklių ir serumų, todėl pasirinkti nėra taip jau lengva, juolab, kad daugelio jų kaina tikrai nemaža, gerokai perkopianti 20 Eurų ribą. Šį kartą papasakosiu apie lenkų gamintojo Eveline blakstienų serumą SOS Lash Booster su arganų aliejumi.

Gamintojo pažadas. O jis šįkart tikrai nepasikuklino J . Pateikiu savo vertimą iš anglų kalbos, kadangi išsamaus aprašymo lietuvių kalba surasti nepavyko. Eveline SOS Lash Booster – daugiafunkcis blakstienų serumas 5 in 1 su arganų aliejumi padvigubina blakstienų apimtį, ilgina ir stiprina, maitina ir regeneruoja, skatina blakstienų augimą ir saugo nuo iškritimo. Tai inovatyvus produktas, apjungiantis atstatomojo serumo, augimo aktyvatoriaus ir tušo bazės savybes. Inovatyvi jo formulė, praturtinta aktyviomis sudedamosiomis dalimis, užtikrina stiprias regeneracines ir maitinamąsias savybes. Profesionalus, specialiai sukurtas lankstus šepetėlis ir satininės konsistencijos serumas suteikia jūsų akims hipnotizuojančią išvaizdą. Serumo sudėtyje yra specialiai atrinkti aktyvūs ingredientai – bioHyaluron ComplexTM, turintis didelę koncentraciją hialiurono rūgšties, kuri iškart įsiskverbia į blakstienų struktūrą, intensyviai drėkina, lygina ir stimuliuoja jų augimą ir youth complexTM, pasižymintis didele brangaus argano aliejaus koncentracija puikiai regeneruoja, maitina ir stiprina blakstienas, efektyviai atstato ir apsaugo plaukelių skaidulas nuo žalingų išorinių veiksnių. Ką gi, skamba išties stebuklingai…

Kaina. Tiksliai neįvardinsiu, bet apie 5 Eur

Kur įsigyti?Eurokos“ tinklo parduotuvėse

Pakuotė. Tvirto juodo plastiko tūbelė su lanksčiu baltu, silikoniniu šepetėliu, papildomai įpakuota į kartoninę dėžutę. Tiek pakuotės, tiek flakono išvaizda tikrai dailūs ir atrodo gana prabangiai dėl vyraujančių juodos ir aukso spalvų.

Sudėtis. Pateikiu išsamią lentelę su sudėtinių dalių paaiškinimais, surastą CosDNA puslapyje:

l

Kaip matote, nepaisant didelių gamintojo pažadų, serumo sudėtis tikrai nėra stebuklinga – matome tris nesaugius ingredientus ir visą eilę konservantų – fenoksietanolį ir parabenus, o brangusis argano aliejus yra tik netoli sudedamųjų dalių sąrašo pabaigos, kas, atsižvelgiant į nedidelę gaminio kainą, yra visai logiška. Jautresnes akis gali dirginti nemažas kiekis cetearilo alkoholio. Hialiurono rūgštis randama maždaug sąrašo viduryje, tad galima manyti, jog jos kiekis yra pakankamas drėkinamajam poveikiui.DSC09809iiwDSC09810iiiw

DSC09812iiw

Preilės įspūdžiai. Ši priemonė pirmiausia suviliojo nedidele, lyginant su panašiais gaminiais, kaina. Labai sudomino ir teigiamų vartotojų atsiliepimų gausa forumuose. Apsidžiaugiau pataikiusi akcijos metu ir už gaminį sumokėjusi dar mažesnę kainą. Visgi poveikio atžvilgiu buvau nusiteikusi gana skeptiškai. Kita Eveline blakstienų priemonė – stiprinamasis tušo pagrindas iš tos pačios SOS serijos prastai buvo įvertintas kosmetikosdnr.lt puslapyje tiek vertinant jo sudėtį, tiek ir poveikį, o šis kol kas ten dar nėra apžvelgtas.

Pradėjau naudoti serumą tiek nakčiai, tiek ir kaip tušo pagrindą. Būtent antrasis šios priemonės panaudojimo būdas mane labiausiai sužavėjo – blakstienos padengiamos storu, baltu serumo sluoksniu, pailginančiu ir pastorinančiu blakstienas, ant kurio užtepus tušą gaunamas tikrai gražus, ilgų ir ryškių blakstienų efektas, padėjęs „išgyventi“ tą kontrastingą vaizdą iki kol savosios blakstienos sustiprėjo. Tik čia reikia serumą naudoti labai kruopščiai, tepti neskubant, lėtais judesiais, stengiantis padengti kuo tolygiau – nuo to priklausys ir tolesnės galimybės lygiai užtepti blakstienų tušą. O štai vertinant stiprinantį serumo poveikį mano įspūdžiai dvejopi. Viena vertus, nors didelių vilčių ir neturėjau, po reguliaraus maždaug mėnesio trukmės naudojimo kiekvieną vakarą ir kaskart, prieš dažantis tušu, pastebėjau, kad blakstienos tapo ryškesnės ir sveikesnės, priaugo trumpų, jaunų blakstienyčių, tačiau ilgio atžvilgiu bemaž jokio efekto savosioms blakstienoms nepastebėjau. Naudojant toliau, jokių didesnių pokyčių įžvelgti taip pat nebepavyko, todėl nesu tikra, ar blakstienos nebūtų lygiai taip pat sėkmingai sustiprėjusios ir natūraliai, be jokių papildomų priemonių naudojimo. Gailiuosi nepadariusi eksperimentinių nuotraukų prieš naudojimą ir jo eigoje, nes iš atminties vis dėlto labai sunku įvertinti, kaip pakito buvusi blakstienų būklė.

Vertinimas. 3

Atsižvelgiant į produkto kainą ir išgaunamą puikų vizualinį ilgesnių ir storesnių blakstienų efektą, šis serumas yra tikrai rekomenduotina priemonė makiažo rutinoje, tačiau ieškant efektyvios blakstienas stiprinančios priemonės, tai nėra geras pasirinkimas, tam reikėtų rinktis kitus produktus.

Ačiū, kad skaitėte!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

3 komentarai “Eveline SOS Lash Booster blakstienų stiprintojas

  1. Atgalinis pranešimas: Sausio mėnesio pabaigtukai |

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s