Kalėdos: DIY dekoracijos

Labas vakaras visiems, jei pamenate rašiau, kad prieš šventes nespėjau su jumis pasidalinti daugybe kalėdinių idėjų ir sumanymų – užklupo ligos ir gausybė pasiruošimo darbų. Visus juos įamžinau ir dabar po truputį skubu parodyti, kol šventės dar neprabėgo. Jei tarpušventyje jūsų nelaukia darbas ar kokie kiti svarbūs reikalai, turėsite laiko pailsėti namie ir norėsite sukurti ką nors gražaus ir paprasto savo rankomis, papasakosiu, kaip nesunkiai, nebrangiai, tačiau vis dėlto investuojant nemažai kantrybės pasigaminti elegantiškus ir puošnius šventinius papuošimus – nedideles eglaites ir bumbuliukus / eglės žaisliukus.

Ko jums reikės? Ogi visai nedaug – keletos priemonių, kurių galite įsigyti bet kurioje prekėmis rankdarbiams prekiaujančioje parduotuvėje, kaip pvz. mano labai mėgstamoje Dekostudijoje. Štai sąrašėlis: norimo dydžio putų polisterolo (putplasčio) kūgio ir/ar rutulio formos pagrindai, kokybiški sausi klijai, norimos spalvos plunksnos, daugybė smeigtukų (gali būti su “perliniu“ galu arba paprasti), norimos spalvos blizgus kietesnis popierius ar kartonas, dekoratyvinis kalėdinės tematikos skylamušis (aš naudojau snaigės formos) ir įvairių įvairiausi papuošimai priklausomai nuo jūsų fantazijos ir norų :).

Darbo eiga. O ji labai paprasta! Iš popieriaus ar kartono iškirstas figūras perveriame smeigtukais ir smeigiame į putplasčio pagrindą tol, kol užpildome visą jo plotą. Įspėju – čia tikrai prireiks kantrybės, nes netgi visai nedidelei eglutei sunaudojau didžiausią krūvą smeigtukų ir daugiau nei 4 vnt. auksinio A4 formato kartono lapus. Naudodami paprastus smeigtukus, jų galiukus dar galite papildomai papuošti pasirinktais karoliukais ar žvyneliais. Nekantriesiems nerekomenduoju imtis mažų burbuliukų dekoravimo žvyneliais – patikėkite, tai tikrai “juodas“ darbas :). Užtat nesunkiai pasigaminsite plunksnomis apklijuotos eglutės variantą.

Na, o dabar rodau savo darbo rezultatus, gal ir jus įkvėps sukurti ką nors panašaus :).

DSC00885is

DSC00887is

DSC01094is

DSC01097is

DSC01109is

DSC01114is

DSC01112is

Ačiū, kad skaitėte ir žiūrėjote!

Ramaus jums antrosios Kalėdų dienos vakaro…

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

5 komentarai “Kalėdos: DIY dekoracijos

  1. Atgalinis pranešimas: Velykos: DIY dekoracijos |

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s