Kalėdos: išpakuojame dovanas!

Dar kartą sveikinuosi šį vakarą, norėdama kartu pasidžiaugti mielomis dovanomis, kurių šiais metais sulaukiau. Panašu, kad buvau nepaprastai gera :). Kada jūs dažniausiai keičiatės ir išpakuojate kalėdines dovanas? Tikriausiai, kaip ir dauguma, pirmos Kalėdų dienos rytą, tiesa? O aš su šeimos nariais nuo vaikystės įpratusi tai daryti Kūčių naktį, jau po vidurnakčio. Šiais metais buvau labai gudri – sudariau trokštamų gauti dovanų wishlist’ą ir nusiunčiau artimiesiems – pagalvojau, kad taip ir man, ir jiems bus patogiausia. Šeimai nereikės sukti galvų, kuo mane nudžiuginti ir kaip pataikyti padovanoti tai, ko man tikrai reikia, o aš sulauksiu tikrai norimų ir reikalingų dalykų. Sudariau netrumpą sąrašėlį, kad būtų galimybė pasirinkti, o vyro konkrečiai užsiprašiau to, ko seniai labai norėjau. Tiesa, dar iš anksto sau “pasidovanojau“ keletą puikių dovanėlių iš BH Cosmetics, sužinojusi, kad vlogerė Inga iš BH puslapio renka bendrą užsakymą, dalijantis pašto išlaidomis. Aišku, neatsispyriau pagundai pagaliau išbandyti šio kosmetikos gamintojo  nebrangią, bet labai teigiamai vertinamą produkciją ir užsisakiau kultinę prekę – Galaxy Chic keptų šešėlių paletę ir būtiniausių septynių akių makiažo šepetėlių rinkinį Eye Essential. Prisipažinsiu, kad labiausiai norėjau įsigyti savo dievinamos blogerės ir vlogerės, gražuolės Carli Bybel kurtą šešėlių ir highlighter’ių paletę, deja, šiame vokiškame BH puslapyje ji jau buvo išparduota. Visgi neatsisakau idėjos ateityje dar turėti ją savo kosmetikos stalčiukyje ;).  O džiugiausia tai, kad Ingos siuntinukas mane kaip tik pasiekė Kūčių pavakarę (ačiū, Inga, už patarimus ir operatyvumą!).

O dabar dalinuosi keliomis nuotraukomis su jau išpakuotų dovanėlių turiniu. Visos gėrybės čia netilpo, todėl atrinkau “fotogeniškiausias“.  Ir ką gi aš gavau dovanų? Pabandysiu išvardinti :). Visų pirma, didelę, stilingą ir patogią juodą rankinę – ačiū mamai (manoji juodukė jau baigia savo dieneles), didžiulį šiltą šaliką-movą, kuriuo jau spėjau pasidžiaugti šiandien – tikrai labai jaukus ir šildantis. Senelis man nepagailėjo dviejų nemažų dėžučių skirtingų, kokybiškų vitaminų (kad tik daugiau nesirgčiau!), dar gavau šventišką, šiltą, medvilninę pižamą (vakarais ir naktimis man dažniausiai labai šalta), skaidraus plastiko apvalų stovą-dėklą, skirtą dažniausiai naudojamoms priemonėms ir įrankiams ant kosmetikos stalelio laikyti, keletą simpatiškų Oriflame gaminėlių – žvilgantį muiliuką-žvaigždelę ir trijų mažučių rankų kremų rinkinuką, dvejus auskarų komplektus (na tokius, ala Dior modelio, iš dviejų skirtingo dydžio burbuliukų), kalėdinių dekoracijų – keletą elniukų, medinį padėkliuką su prasmingu užrašu, žvakidę-vazonėlį, porceliano angelėlį ir du nedidelius stiklinius rutuliukus su “sniegu“. Nepaprastai džiaugiuosi išsvajotais Trussardi Donna kvepalais, primenančiais pavasarį – tą nuostabų metą, kai medžiai žydi ir kvepia medumi ir labai norėtu išbandyti naujų L’occitane kolekcijų  rankų kremų rinkinuku. Nežinau kaip jums, bet man patys pačiausi rankų kremai yra būtent šio gamintojo – ne tik tobulai kvepiantys, bet ir tikrai veiksmingi.

DSC01441is

DSC01443is

DSC01444is

Štai ir viskas, jei tik ko nebūsiu pamiršusi :). Kas dar buvo mano kalėdiniame norų sąraše? Šiltas megztinis-suknytė (niekam nėra paslaptis, kad labai mėgstu dėvėti sukneles, bet sušalti nesinori), lemputės-medvilniniai burbuliukai, galintys papuošti ir jaukiai, romantiškai apšviesti namus bet kuriuo metų laiku, kvepianti, natūralaus sojų vaško žvakė (tos parafininės tikrai nieko gero…) ir kailiukas-kilimėlis, labai praversiantis fotografuojant blogo įrašams. Žinoma, planuoju ilgainiui ir šiais likusiais norimais daikteliais save pradžiuginti, jei to pasitaikius progoms nepadarys artimieji.

Tikiuosi šventinės dovanos išpildė jūsų svajones ir slaptus norus, maloniai nustebino, pradžiugino, sušildė artimųjų dėmesiu ir meile. Kad ir kokios jos būtų, svarbiausia, kad rinktos, kurtos ir pakuotos su kruopštumu ir meile, nes juk daugelį materialių gėrybių mes galime įsigyti ir patys, bet tai niekada nebus tas pats, kas sulaukti jų dovanoms žinant, kiek buvo ieškota, galvota ir stengtąsi. Pabaigai labai tiktų ši mintis:

e96b312174bc3ff73690e929d49ebe59ss

 

Labos nakties visiems, beskaičiuojant paskutines metų dienas.

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s