Plaukų priežiūros must have priemonės 2015: Tangle Teezer, Invisibobble ir Blax

Laba diena, mano mielos grožio draugės, skanios jums pavakarės kavos. Savo trečiąjį puodelį kaip tik geriu ir aš – šiandien kėliausi anksti, todėl akys visą dieną merkiasi. O jums pagaliau noriu plačiau papasakoti apie tris praeitų metų populiarias plaukų priežiūros priemones – Tangle Teezer šepetį ir Invisibobble bei Blax plaukų gumeles, kurias jau daugelis spėjo išbandyti. O jei šių must have dar neturite ant savo kosmetinio stalelio, vonioje ar rankinėje, kviečiu su jomis susipažinti iš arčiau.

Gamintojų pažadai.

Tangle Teezer. Tai profesionalūs plaukų šepečiai, skirti lengvam susivėlusių plaukų iššukavimui. Tangle Teezer tinka tiek šlapiems, tiek sausiems plaukams šukuoti. Jie sukurti tam, kad palengvintų kasdienybę ir padėtų  išspręsti nuolat besiveliančių plaukų problemą. Tangle Teezer plaukų šepečiai yra unikalūs dėl savo specialaus dizaino ir šerelių išdėstymo, dėl to susivėlusius plaukus lengva ir paprasta iššukuoti. Šių šepečių šereliai yra pagaminti pagal specialią technologiją ir yra tuščiaviduriai, kas suteikia jiems galimybę visuomet išlikti lankstiems. Produkto šereliai yra skirtingų ilgių, todėl nepeša plaukų ir neįstringa juose, o tiesiog išpainioja susivėlusius plaukus. Šalis: Anglija.

Invisibobble. Tai išskirtinės formos plaukų gumytės, kurios leis išvengti įprastų plaukų surišimo žymių bei padės puoselėti plaukus jų nepešant. Nepaprasto rezultato esmė slypi ypatingoje šių gumyčių plaukams formoje, kuri primena telefoninį laidą. Invisibobble pagalba rišant plaukus į uodegą, plaukų spaudimas nėra tolygus ir skirtingai pasiskirsto per visą ilgį, tuo tarpu standartinės plaukų gumytės visada palieka ryškią žymą dėl vienodo plaukų spaudimo. Tvirto, netolygaus, nors ir nedidelio spaudimo dėka Invisibobble gumyčių pagalba plaukus tvirtai surišite į uodegą ir plaukams teks kur kas mažesnis spaudimas nei rišant plaukus įprasta plaukų gumyte. Dėl ypatingos savo formos Invisibobble siūlo sprendimą ne tik neįveliančiam plaukų rišimui, bet ir galvos odos tempimo mažinimui, kas leidžia išvengti galvos skausmų. Invisibobble gumytės vertinamos ir už plaukų tausojimą. Jos sukurtos be metalinių jungčių, kurios paprastai įtakoja plaukų rišimo kokybę įprastų gumyčių atvejais. Lituoto tipo jungtys čia visai nežymios, lygios, nekabina, nepeša ir nepridarys jokios žalos jūsų plaukams. Tinka visiems plaukų tipams. Nešlampančios, nesugeriančios drėgmės, puikiai besidėvinčios ir visada lengvai nuimamos. Pagaminta iš ekologiškos plastmasės. Šalis: Vokietija.

BLAX. BLAX plaukų gumytės pagamintos Japonijoje iš daugkartinio naudojimo poliuretano, ilgaamžio ir ilgai išsaugančio elastingumą, atsparaus vandeniui bei tamperatūriniams pokyčiams. BLAX gumytės vertinamos stilistų, naudojamos profesionaliuose plaukų salonuose, su jomis dirba žinomi kirpėjai. Gumyčių sudėtis saugi, jos sertifikuotos Oeko-Tex 100 standartu. Puikiai tinka ir vaikų plaukams rišti, nes nepeša ir lengvai išsiima.

Kaip visada, perskaičius gerai apgalvotas gamintojų pagyras savo produkcijai galima patikėti, kad siūlomos naujovės – aštuntieji pasaulio stebuklai :).

Kainos.

Tangle Teezer: 12,90-19,90 Eur

Invisibobble: 4,49-5,90 Eur (3 vnt. komplektas)

BLAX: 7,80-8,20 Eur (8 vnt. komplektas)

Kur įsigyti?

Tangle Teezer: groziodraugas.lt, Eurokos tinklo parduotuvėse, topbeauty.lt, cascada.lt, pigu.lt ir kt.

Invisibobble: groziodraugas.lt, topbeauty.lt, pigu.lt, cascada.lt ir kt.

BLAX: topbeauty.lt, inhair.lt ir kt.

Preilės įspūdžiai.

1DSC00177i

2DSC00170i

3DSC00175i

4DSC00174i

5DSC00173i

6DSC00180i

7DSC00178i

Tangle Teezer. Pirmasis iš šio priemonių sąrašo pas mane atsirado Tangle Teezer šepetys. Sunku buvo atsispirti pagundai išbandyti tiek išliaupsintą gaminį, juolab, kad mano plaukai, nors tiesūs ir ploni, yra labai linkę veltis, slinkti ir sunkiai išsišukuoti. Ypač ši bėda kankina ilgiau nepakirpus plaukų galiukų, kai išsausėję išsišakojimai kimba vienas prie kito. Iki tol jau buvau išbandžiusi pirmuosius šiai problemai spręsti Lietuvos rinkoje atsiradusius Wet Brush šepečius ir šukas (turiu didelį šepetį ir šukas naudojimui namuose ir dar mažutį, lengvą, kurį visada nešiojuosi rankinėje), apie kuriuos, jei tik norėsite, ateityje būtinai papasakosiu plačiau, o dabar grįžtu prie Tangle Teezer naudojimo įspūdžių. Išsirinkau patogiausią variantą – Compact Styler su dangteliu, apsaugančiu šepečio dantukus nuo mechaninio poveikio ir lūžių nešiojantis, o taip pat nuo dulkių ir visokiausių pūkelių patekimo, ir mano akiai gražiausią spalvą – Gold Rush. Jau pirmasis įspūdis, tik paėmus į rankas, buvo išties neblogas – šepetys kokybiškas, tvirto plastiko, tačiau sunkokas ir nemažas (supratau, kad rankinėje, net ir didelėje, kokias mėgstu, nešiotis nebus labai patogu). Kiek keista pradžioje buvo naudotis šepečiu be rankenos, tačiau gamintojai apgalvojo Tangle Teezer ergonomiką ir jo formas puikiai pritaikė prie delno linkių, kas daro šio šepečio naudojimą visai paprastu ir patogiu. Kūrėjai sakė tiesą – net ir susivėlusius plaukus jis tikrai iššukuoja lengvai, nepešdamas ir šiuo požiūriu gerokai pranoksta mano anksčiau naudotus Wet Brush. Labai patinka tvirtas, bet švelnus galvos odos masažas šepečio šereliais, kas, kaip žinome, tikrai labai naudinga plaukų augimui skatinti. Apie vizualinį jo grožį tikriausiai nereikia net sakyti – ir taip puikiai matyti, o svarbiausia, kad šepečio paviršiai nelinkę braižytis, apsitrinti ar apsilupti. Visgi kiekvienas, net ir geriausias gaminys neabejotinai turi turėti ir kokių nors minusų, tiesa? Malonu, kad šis gražuolis jų beveik neturi. Žinoma, prie trūkumų galima priskirti jo kainą, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad gaminys tikrai kokybiškas ir ilgaamžis, panašu, kad jis savo kainos vertas. Dar susidūriau su šiokiomis tokiomis problemomis šepetį plaunant. Kadangi jo danteliai gana tankūs ir skirtingo ilgio, reikia nemenkai pavargti, kol švariai išplauni, negana to, skalaujant į šepečio vidų patenka nemažai vandens, kurį išpurtyti laukan užtrunka tiek laiko, tiek pastangų. Vis dėlto, didesnių Tangle Teezer minusų nepastebėjau ir tikrai galiu nuoširdžiai jį rekomenduoti.

8DSC00181is

9DSC00183is

10DSC00185is

Invisibobble. O dabar apie Invisibobble. Pirmą kartą išvydusi šias keistas plaukų gumeles internete kiek nustebau – išvaizda žaisminga, bet visiems, kas dar mena senesnius laikus be mobiliųjų, jos neabejotinai primena „sukamų“ telefonų laidus. Vertinau šią naujovę gana skeptiškai – kuo tokia puiki gali būti „laidinė“, storo plastiko plaukų gumytė? Visgi, besiruošiant vasarai ir pasinaudojus nuolaida, pas mane atkeliavo baltos spalvos (Innocent White) Invisibobble komplektėlis, kurio debiutas mano plaukuose įvyko Joninių išvakarėse akvaparke. Prisipažinsiu – ten pačią pirmą gumelę ir pamečiau, palikusi kažkur Grand Spa dušuose, ir rasti nesugebėjau. Matyt tikrai reikėjo pasinaudoti gamintojo patarimu nenaudojamą Invisibobble mautis ant riešo kaip apyrankę (man tai pasirodė nelabai gražu). Tebūnie tai pamoka. Bet aš juk ne apie nuotykius papasakoti norėjau, o apie šios priemonės funkcionalumą. Šiuo požiūriu mano įspūdžiai tokie – gumelė tikrai tvirtai išlaiko plaukus, ypač rišant ne „uodegą“, o uždarą kuodelį, sruogos neišslenka, tačiau vertinant lengvą jos išėmimą iš plaukų, džiaugtis labai negaliu – į laido formos gumytę mano plaukų galiukai įsivelia gana stipriai, todėl reikia stengtis juos „paslėpti“ ne gumelėje, o už likusių plaukų. Vertinant pojūtį surišus ir sukėlus plaukus, nuo kurio man labai greitai įsiskausta galva, nešiojant įprastas plaukų gumeles, galiu teigti, kad čia Invisibobble tikrai pranašesnės. Plaukai įtempiami mažiau, taigi ir galvos beveik (deja, negaliu rašyti visai) neskauda. Bet gal čia tik man, šiuo požiūriu jautriai, taip, gal jums visai pavyko išvengti to bjauraus galvos skausmo, kankinančio nešiojant aukštai sukeltus plaukus? Su Invisibobble netgi galima miegoti, norint, kad plaukai nesiveltų vartantis po patalus. Mano kirpėja patarė prieš miegą plaukus sukelti aukštai, norint, kad jie išliktų purūs po plovimo, tačiau man ši grožio paslaptis neitin pasiteisino, matyt per stipriai plonus, ilgus plaukus veikia gravitacija, bet gal pravers jums? Reziumuojant galiu pasakyti, kad priemonių, absoliučiai pateisinančių kiekvieno vartotojo poreikius sunku tikėtis, tad ir aš negaliu Invisibobble vertinti kaip tobulo išradimo, tačiau, lyginant jas su mums įprastomis gumelėmis, šios tikrai puikios – juk ne šiaip sau įsigijau dar ir juodos spalvos (True Black) Invisibobble, kurios tapo mano dažnos palydovės namuose, o viena jų nuolatos „gyvena“ rankinėje, kad visada būtų kuo surišti plaukus. Tiesa, pamiršau paminėti, kad jei tamsinate plaukus dažais, kurie ilgainiui nusiplauna, nesirinkite šviesių spalvų Invisibobble, nes sugėrę dažus jos greitai neteks savo prekinės išvaizdos. Taip nutiko ir man su baltąja gumele, kurios atplauti jau nebeįmanoma.

11DSC00186is

12DSC00188is

BLAX. Dar viena grožio pasaulio inovacija, primenanti praeitį – panašios išvaizdos gumas naudodavome buityje, pvz., maišeliams užrišti, ar pamenate? 🙂 Žinoma, tikrai nemaniau, kad ir šios bus tokios kietos ir sunkiai besitempiančios, o gamintojo reklaminė žinutė nuteikė ypač smagiai – Baba Blax Sheep BLAX. Prisiminiau vaikystę, kai dar nelankiau mokyklos, o per televizorių transliuodavo anglų kalbos pamokėles vaikams, kurias žiūrėdavau kartu su mama. Ten buvo tokia dainelė-eilėraštukas: „Baa-baa, black sheep, have you any wool? Yes sir, yes sir, three bags full!” Miela, tiesa? Su šiokia tokia nostalgija ir įsigijau šių tariamai kaip avytės vilna švelnių ir jaukių gumelių rinkinį, kurių kaina man pasirodė neproporcingai didelė. Gavusi net nustebau – kokios jos mažos ir plonos! Žinoma, gumelės tamprios, bet net mano plonų plaukų uodegėlę jau įtempia, ką kalbėti apie storų kasų savininkes – joms tikrai ši priemonė nebus naudinga. Iš trijų čia aprašomų priemonių BLAX buvo vienintelis mano nusivylimas, nors, pvz., blogerei Karolinai iš baltijosgrozis.lt jos netgi labai patiko. Nesiginčysiu, kad gumelės plaukams saugios – jos tikrai švelniai apima plaukus, neturi jokių grubių jungiamųjų detalių, yra beveik nepastebimos plaukuose, būtent dėl to taip mėgiamos stilistų. Mano manymu, jos ypač praverstų darant boho stiliaus šukuoseną su daug smulkių kaselių (ech, kaip gaila, kad rugsėjo pradžioje, kai ruošiausi į hipišką vakarėlį, jų dar neturėjau – tada teko traukti visokias buitines plonas gumeles ir siūliukus ir jais tvirtinti kasytes, o galiausiai, trūkus kantrybei, išvis likau su viena jų palaiduose plaukuose) ar rišant kasytes ar kuodelius mažoms mergaitėms. Man, deja, BLAX buvo ne itin pasiteisinęs pirkinys, tačiau visgi tikiuosi jas dar pritaikyti.

Vertinimas.

Tangle Teezer: 5

Invisibobble: 3

BLAX: 2

Ačiū, kad skaitėte!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

 

 

 

 

5 komentarai “Plaukų priežiūros must have priemonės 2015: Tangle Teezer, Invisibobble ir Blax

 1. Dėkoju už paminėjimą. Aš vertindama viską sukeisčiau atvirkščiai:)) Mano plaukai ploni – BLAX idealiai tinka. LYX patiko mažiau. Invisibobble nepatiko kaip atrodo plaukuose, todėl taip ir neįsigijau. Tangle Teazer visiškai nepatiko patogumo atžvilgiu lyginant su Macadamia.

  Patinka

  1. Nėra už ką, Karolina :). Išties labai įdomu – matyt kiek žmonių, tiek ir nuomonių, užtat ir mūsų vertinimai tokie subjektyvūs, priklausantys nuo daugybės įvairiausių veiksnių – lūkesčių, išbandytų priemonių ir t.t. Macadamia nesu bandžiusi, dabar bus labai smalsu susipažinti ir su šiuo šepečiu.

   Patinka

 2. Aš prieš metus pirkau Sibel plaukų šepetį, dar tebenaudoju, bet jau ieškau naujo- man silikoniniai šepečiai prastai valosi ir dėl to nepatinka.
  Beje, smagu rasti lietuvišką blogą. Aš taip pat kartais rašau, gal tapsime draugėmis 🙂

  Patinka

  1. Taip, išties, dėl valymo pritariu – reikia gerokai pavargti 🙂 Kiek lengviau valosi Wet Brush šepečiai, kurių šereliai lankstūs, gal patiks labiau? Tavasis tinklaraštis labai gražus, kiek užmečiau akį – daug pamąstymų ir minčių, žavingos iliustracijos ir nuotraukos, malonu susipažinti ;).

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s