Aliexpress.com Black Friday 2: pirkiniai namų dekoravimui realybėje

Laba dienelė visiems sekmadieniaujantiems! Tikiuosi, kad jūsų nuotaika nėra tokia apniukusi kaip oras už lango – juk nebeliko net dviejų savaičių iki kalendorinio pavasario! Šiandien noriu pasidalinti antrąja įrašo apie Aliexpress pirkinius dalimi (pirmąją dalį galite rasti čia) – ne taip seniai pagaliau sulaukiau visų užsakytų prekių. Kaip ir žadėjau, rodau, kaip jos atrodo realybėje – juk pardavėjų nuotraukos retai kada atitinka tikrovę.

Kaip jau minėjau pimajame įraše, visas šias gėrybes pirkau dar lapkričio 11 d. Ir, žinoma, žinant pašto apkrovimus prieš didžiąsias metų šventes, tikrai nesitikėjau nieko sulaukti iki šv. Kalėdų. Vis dėlto, labai maloniai nustebau jau po kelių savaičių sulaukusi pimųjų užsakymų – taip lauktos šviečiančios girliandos su medvilniniais bumbulais (tikriausiai pamenate mano įrašą apie šventinį kambario dekorą, kur jau galėjote ją pamatyti) ir aukso spalvos kankorėžių rinkinio. Jau po švenčių sulaukiau ir dekoratyvinių kamuoliukų iš ratano, baltų kankorėžių rinkinio ir, galiausiai, praėjus nepilnai pusantro mėnesio nuo užsakymo – dirbtinio kailio kilimėlio.  Apibendrinant galiu pasakyti – per daug nenuvylė nei vienas pirkinys. Jų kokybė daugmaž atitiko arba netgi viršijo kainą, siuntiniai mane pasiekė nenukentėję, atsakingai supakuoti. Žinoma, kankorėžiai yra gana trapus daiktas, tad nenustebau, kad viena kita jų šakelė buvo palūžusi ar nulinkusi, o pakabinimo juostelės karštais klijais priklijuotos kreivokai, bet ko tikėtis už tokią kainą? Ypač džiaugiuosi už protingą sumą įsigijusi išsvajotą šviečiančią girliandą. Reikėjo pavargti, kol supakuotus ir stipriai suspaustus jos bumbulus išlanksčiau ir sujungiau su lemputėmis, tačiau kokybė nenuvylė, o adapteris, pritaikytas mūsų elektros tinklui, buvo pridėtas (į kadrą fotografuojant nepateko) ir viskas puikiai veikė. Lempučių šviesa tikrai maloni, šilta balta, suteikianti daug jaukumo kambariui ir puikiai tinkanti visiems metų laikams, ne tik žiemai. Gal tik kiek labiau nuvylė kailinis kilimėlis – tikėjausi, kad dirbtinis kailis bus iš abiejų pusių, tačiau gaminio kokybė tikrai patenkinama, spalva graži ir visai dailiai atrodo tiek nuotraukose, tiek ir realybėje patiesus ant sofos ar kėdės.

Toliau pateikiu detaliai išfotografuotus visus šiuos pirkinius ir pateikiu nuorodas, kad būtų patogiau, jei ir jūs susigundytumėte ką nors iš šių prekių įsigyti. Nuorodas kartu su pardavėjų nuotraukomis taip pat galite rasti ir praėjusiame įraše.

Aukso spalva dekoruoti, pakabinami pušies kankorėžiai (6 vnt. rinkinys)

dsc08772i

dsc08774i

dsc08775i

dsc08779i

dsc08777i

Įsigijau du rinkinius po 0,83 Eur.

Baltai dažyti, pakabinami pušies kankorėžiai (9 vnt. rinkinys)

dsc00100i

dsc00105i

dsc00107i

dsc00115i

dsc00116i

dsc00118i

Įsigijau du rinkinius po 1,25 Eur.

Balti, pinti iš ratano dekoratyviniai kamuoliukai (5 vnt. rinkinys)

dsc00090i

dsc00091i

dsc00095i

dsc00097i

dsc00098i

Už rinkinį sumokėjau 1,19 Eur.

Šviečianti girlianda iš 20 baltų medvilninių bumbuliukų

dsc08739i

dsc08738i

dsc08741i

dsc08743i

dsc08908i

dsc09266i

dsc09267i

Sumokėjau 7,15 Eur.

Kreminės spalvos, mažas dirbtinio kailio kilimėlis

dsc00081i

dsc00083i

dsc00087i

dsc00088i

Sumokėjau 5,89 Eur.

O dabar, džiugiai artėjant pavasariui, knieti įsigyti ką nors naujo interjerui papuošti – gaivaus, gėlėto, velykiško, tad kviečiu kartu keliauti pasidairyti po interneto platybes. Būtų smagu, jei suradę ką nors gražaus, nuoroda pasidalintumėte ir su manimi :).

Nuotaikingos paskutinės poilsio dienos ir darbingos savaitės pradžios!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Vienas komentaras “Aliexpress.com Black Friday 2: pirkiniai namų dekoravimui realybėje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s