Real Techniques Miracle Complexion Sponge makiažo kempinėlė

Sveikos, mielosios. Grožio ir kosmetikos produktų diskusijų grupėse facebook‘e ar forumuose kituose interneto puslapiuose merginos labai dažnai diskutuoja apie dvi makiažo kempinėles – kultinę BeautyBlender ir Real Techniques Miracle Complexion Sponge, vis nesutardamos, kuri iš jų geresnė – kokybiškesnė ir patogesnė dengiant makiažo pagrindą. Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, vienoms priimtesnis vienas, kitoms – kitas variantas, tačiau objektyviai įvertinti jų skirtumus, pliusus ir minusus svarbu prieš apsisprendžiant. Apie BeautyBlender jau esu jums labai išsamiai pasakojusi (beje, tai buvo mano pats pirmasis įrašas, pradėjus rašyti blogą), todėl šį kartą panagrinėsiu antrąją makiažo kempinėlę – Real Techniques Miracle Complexion Sponge.

DSC08017i

DSC08019i

DSC08024i

DSC08025i

Gamintojo pažadas. Palengvinkite savo grožio rutiną su šia daugiafunkcine Real Techniques Miracle Complexion Sponge makiažo kempinėle. Universalaus dizaino dėka kosmetiką paskirstysite tolygiai. Apvalūs kraštai pritaikyti priemonės paskirstymui ant skruostų ar kitų didesnių odos plotų, smailus galiukas skirtas smulkiems paraudimams ir / ar odos trūkumams maskuoti, o plokščioji dalis skirta zonoms aplink akis ir nosį. Naudokite makiažo kempinėlę drėgną ar sausą. Rekomenduojama ją išplauti kas 1–3 panaudojimus.

Kiekis. 1 vnt. (būna pakuočių ir po 2 bei 4 vnt. – ekonomiški variantai).

Kaina. 9,59 – 10,99 Eur

Kur įsigyti? Douglas, Kosmada tinklo parduotuvėse, douglas.lt, topbeauty.lt, kosmada.lt, pigu.lt ir kitur.

Pakuotė. Ergonomiško dizaino, lankstaus, permatomo plastiko dėžutė, suformuota pagal kempinėlės formą, sauganti ją nuo pažeidimų transportuojant ir sandėliuojant.

Konsistencija ir spalva. Stangri ir švelni, sudrėkinus dar šiek tiek padidėjanti ir suminkštėjanti.

Kvapas. Bekvapė.

DSC08027i

DSC08029i

DSC08032i

DSC08037i

DSC08040i

DSC08043i

Preilės įspūdžiai. Išties, daugelį mūsų pirmiausiai atbaido aukšta BeautyBlender (BB) kaina, tad neretai išbandymui renkamės pigesnę (žinoma, jei nenusprendžiame įsigyti eurą ar keletą kainuojančią bevardę kempinėlę iš ebay ar aliexpress) alternatyvą – Real Techniques (RT). Diskusijų forumuose ir grupėse neretai skaitau, kad RT – tai tarsi pigesnė BB kopija. Su tuo nesutikčiau – tai visiškai kitas, nors ir tos pačios paskirties, gaminys, kuris jokiu būdu nėra pirmosios padirbinys. Labai sunku aprašyti RT kempinėlę, nelyginant jos su BB, nors palyginimui planavau parengti atskirą įrašą. Visgi, ilgą laiką naudojusi BB ir savo pažintį su tokio tipo gaminiais pradėjusi būtent nuo jos, vartojimo patirtį natūraliai remiu man šia itin pasiteisinusia kempinėle. Ar tai tas pats, tik pigesnis gaminys? Iškart atsakau – tikrai ne! Būtent dėl šių dviejų kempinėlių skirtumų kiekviena iš jų suras savo vartotoją. Visumoje, tai tikrai gera alternatyva toms, kurioms makiažo pagrindui padengti neužtenka šepetėlio ar pirštukų. RT kempinėlė labai efektyviai ir gražiai sulygina makiažo pagrindą ant veido odos – smailesniu galu patogu prieiti prie nosies ar akių kampučių, plokščioji, įstrižai kirsta dalis itin patogi dengiant didesnes veido zonas, pvz., skruostus. Verta paminėti, kad RT kempinėlė pagaminta iš kitokio polimero, ji nėra tokia paslanki ir minkšta, spyruokliuojanti kaip BB, yra kietesnė, tvirtesnė, sudrėkinus padidėja sąlyginai nedaug. Man pasirodė, kad išplauti ją sunkoka. Ir ne tik dėl to, kad kaip ir kiti panašūs gaminiai, ji yra tanki, sugerianti produktą giliai į savo poras, tačiau iš jos sudėtinga pašalinti ir ploviklio likučius, vis atrodo, kad ji dar muiluota, rankose nesijaučia to švaros pojūčio, kuris būna bebaigiant plauti BB. Nors RT kempinėlę ploviau lygiai taip pat švelniai, tokiu pačiu dažnumu ir tuo pačiu plovikliu, irti ir plyšinėti paviršiuje ji pradėjo gana greitai, išlaikiusi ne ilgiau nei 3 mėnesius. Apibendrinant, kempinėlė puikiai atlieka savo paskirtį – gražiai paskirsto ir sulygina makiažo pagrindą, yra tikrai kokybiškas gaminys, kuris, kaip ir BB, yra daugelio mėgstamas ir vertinamas. Man, neskaitant kainos, vis dėlto labiau priimtinesnė pasirodė švelnesnė ir minkštesnė BB kempinėlė, prie kurios ir vėl grįžau, tačiau negaliu sakyti, kad RT būtų mane labai nuvylusi, juolab, kad rinkoje pasirodė įdomių ir vizualiai labai gražių RT kempinėlių naujienų, kurias labai smalsu išbandyti (visas jas galite rasti Douglas parduotuvėse). Visų pirma, tai išskirtinės formos, ryškiai rožinė Miracle Sculpting Sponge veido kontūravimui, mažutės, lašelio formos Miracle Mini Eraser Sponges nuvalymui ar suliejimui ir mane savo išvaizda ypač pakerėjusi, akį traukianti deimanto formos, marmuro imitacijos Bold Metals Miracle Diamond Sponge 552.

Vertinimas.  3

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Vienas komentaras “Real Techniques Miracle Complexion Sponge makiažo kempinėlė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s