Biocos Academy šlamučių vanduo (hidrolatas)

Laba diena! Kurį laiką pradingusi (nors tikrai netinginiavau, dirbau ir prie būsimų blogo įrašų), sugrįžtu su šiltai ir saulėtai vasaros dienai puikiai tinkančiu įrašu apie dar vieną puikų ekologišką mano mėgstamos Biocos Academy produktą – šlamučių vandenį arba, kitaip sakant, hidrolatą.

DSC01001i

DSC00999i

DSC01002i

DSC01007i

DSC01010i

Gamintojo pažadas. Šlamučių vanduo (hidrolatas) išgaunamas distiliuojant šlamučių augalus (Helichrysum italicum). Jame, be kitų medžiagų, yra nedidelis kiekis ištirpusio šlamučių eterinio aliejaus, kuris suteikia hidrolatui naudingiausias augalo savybes. Šlamutis nuo seno laikomas jaunystės augalu. Subtilaus aromato šlamučių vanduo tinka naudoti visų tipų odai. Šis vanduo pasižymi sutraukiančiomis savybėmis, todėl tinka odai su išsiplėtusiais kapiliarais, padeda mažinti tinimus, kraujosruvas. Šlamučių hidrolatas padeda regeneruoti odą, skatinti naujų ląstelių susidarymą, ramina sudirgusią odą. Kilmės šalis: Prancūzija. Gaminys turi Prancūzijos nacionalinį ekologijos sertifikatą Agriculture Biologique.

Naudojimas. Šlamučių hidrolatą naudokite prieš tepant kremą ar aliejų, taip kremas geriau susigers į odą ir neliks riebumo pojūčio. Hidrolatą galima naudoti kaip toniką – juo puikiai nuvalysite makiažo likučius, atgaivinsite odą.

Kiekis. 50 ml arba 100 ml

Kaina. 3,50–6,10 Eur (priklausomai nuo kiekio ir pakuotės)

Kur įsigyti? Biocos Academy parduotuvėse Vilniuje ir Kaune, biocos.lt bei kai kuriuose grožio salonuose, vaistinėse ir ekologiškų prekių parduotuvėse (jų sąrašą galite rasti čia).

Pakuotė. Storo, tamsaus, pusiau permatomo stiklo buteliukas su užsukamu kietos plastmasės kamšteliu arba užsukamu purkštuku su apsauginiu dangteliu patogesniam dozavimui (pirkdami galite pasirinkti).

Konsistencija ir spalva. Vandens konsistencijos, bespalvis.

Kvapas. Labai specifinis, natūralus augalinis (šlamučių).

DSC01012i

Sudėtis. Natūralus ekologiškų, prancūziškų šlamučių (Helichrysum italicum) hidrolatas, sertifikuotas Prancūzijos nacionaliniu ekologijos sertifikatu Agriculture Biologique.

Kaip matote, sudėtyje šį kartą neturime ką aptarti – produktą sudaro tik ekologiškų šlamučių hidrolatas, išgaunamas distiliuojant šlamučių augalus, tad gaminys visiškai natūralus.

DSC01015i

Preilės įspūdžiai. Turiu pripažinti, kad visi iki šiol išbandyti Biocos Academy produktai man ne tik patiko, bet labai patiko – vertinu jų natūralią sudėtį, saugumą žmogui ir gamtai, o taip pat ir efektyvumą, kas ne mažiau aktualu. Šis šlamučių hidrolatas – dar vienas puikus gaminys, primenantis žydinčias Provanso pievas (juk Pietų Prancūzija – ne tik melsvai violetinės levandos, bet ir ryškiai geltoni šlamučių žiedai) – raminantis, gaivinantis, regeneruojantis odą, netgi pasižymintis jauninamosiomis savybėmis. Neretai, jei odos būklė normali, ji nėra dehidratuota, vakare, prieš miegą, ypač šiltuoju metų laiku, veido nesinori tepti kremu. Tokiais atvejais šis gaminys puiki išeitis – po jo oda kremo net ir nereikalauja, veidukas lieka lengvai sudrėkintas, švelnus. Ypač hidrolatas praverčia vasarą, norint atsigaivinti tiek ryte ir vakare, tiek ir dienos metu, atvėsinti ir nuraminti odą, padėti jai regeneruotis po saulės „vonių“. Be to, kaip ir kiti hidrolatai, šis taip pat padeda sunkesniems, natūralios sudėties kremams bei aliejams greičiau ir lengviau susigerti į odą, jos neapsunkinant ir neriebinant. Vienintelis aspektas, dėl ko jums gali nepatikti šis produktas – jo natūralus augalinis, bet labai specifinis kvapas. Būtent dėl jo konsultantė mane įspėjo, renkantis gaminius testavimui – patarė pradžioje pauostyti ir įsitikinti, kad kvapas manęs neerzins. Tad jei esate jautresni kvapams, patariu pradžioje susipažinti su šlamučių aromatu, ar pavyks „jį“ prisijaukinti. O jei kartais nepavyktų, visada galite rinktis labiau įprasto kvapo rožių ar levandų hidrolatus, kurie taip pat labai naudingi tiek jūsų odai, tiek ir aromaterapiniais tikslais. O aš, prieš vykdama atostogauti, planuoju būtinai pasirūpinti savo mažėjančiomis gėlių vandens atsargomis ir įsigyti tiek šį šlamučių, tiek ir levandų hidrolatus.

Vertinimas.  5

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s