Kelioninė kosmetinė vasarai su Eurokos

Laba diena visiems! Vasara – atostogų ir kelionių metas, o kadangi orai tėvynėje šiluma nelabai lepina, neretai keliame sparnus atostogoms kur nors toliau, kur netrūksta nei kaitros, nei saulės spindulių. Drąsesni keliauja savarankiškai, o mėgstantys patogumą renkasi jau patikrintus kelionių organizatorius ir dėl kelionės rūpesčių sau per daug nekvaršina galvos. Bet kuriuo atveju, kiekvienas iš mūsų, kraudamiesi lagaminą, susiduriame su dilema – kaip sutalpinti viską, ko gali prireikti ir kad jis nebūtų per sunkus panešti bei atitiktų avialinijų svorio normatyvus. Gal ir ne pati svarbiausia, bet visgi labai svarbi kelioninio lagamino turinio dalių – kosmetinė su visais būtiniausiais veido, kūno ir plaukų priežiūros bei asmeninės higienos reikmenimis, jau nekalbant apie dekoratyvinės kosmetikos produktus. Būtent pirmajai priemonių grupei įprastai atitenka pagrindinė lagamino svorio dalis, tad norėdami palengvinti sau naštą ieškome stalčiaus gilumoje užsilikusių produktų mėginėlių, kurių kiekio net ir keleto dienų išvykoms paprastai neužtenka, arba bandome persipilti savo pamėgtus gaminius į mažesnius buteliukus ir indelius, kurie ne visada būna sandarūs ir patikimi. Prie visų šių nedidelių nesklandumų dar prisideda ir laiko trūkumas – susiruošti kelionei dažnai turime vos vieną, paskutinę dieną.

Labai nudžiugau atradusi, kad Eurokos tinklo parduotuvėse, o taip pat ir jos elektroninėje parduotuvėje eurokos.lt galima rasti tikrai nemažą įvairių kelioninio dydžio produktų pasirinkimą skirtingose kategorijose (nuorodą į visus produktus ir aksesuarus kelionėms galite rasti čia). Tai ir nedideli dušo želių, kūno losjonų, plaukų šampūnų ir balzamų, makiažo valiklių ir veido prausiklių buteliukai, kompaktiški dantų šepetėliai ir mažutės dantų pastos tūbelės, mini rankų kremų pakuotės, ir netgi plaukų lakų, sausų šampūnų, burnos skalavimo skysčių bei apsauginių priemonių nuo saulės ir vabzdžių kelioninės pakuotės. Nepamiršti ir vyrai – jiems pritaikytų būtiniausių priemonių taip pat galite čia aptikti. O jei visgi esate ištikimi savo pamėgtiems produktams, Eurokos parduotuvėse rasite ir įvairių, specialiai kelionėms pritaikytų plastikinių buteliukų ir indelių bei jų rinkinių – galėsite paprastai persipilti visus reikiamus gaminius į juos ir lengvai pasiimti su savimi.

DSC06402ip

DSC06410ip

Kartu su Eurokos surinkome būtiniausių, universalių priemonių vasarai kelioninio dydžio pakuočių rinkinuką, kurį pristatau jums, kartu pateikdama ir nuorodą į elektroninę parduotuvę, o taip pat ir trumpą kiekvienos jų aprašymą, orientacinę kainą, glaustą sudėties analizę bei savo pastebėjimus. Šį kartą priemonių sudėtį nagrinėsiu mažiau – juk išties, skubėdami susiruošti atostogoms nebūname tokie smulkmeniški ir mūsų pasirinkimus dažniau nulemia gaminio pakuotės patogumas, dydis ir svoris.

Taigi, ko mums gali prireikti?

Dantų priežiūrai:

Foramen kelioninis rinkinys (dantų šepetėlis ir pasta)

DSC06413ip

Gamintojo pažadas. Mažas dantų šepetėlis su apsauginiu dangteliu ir dantų pasta patogūs naudoti kelionėje.

Kiekis: 1 vnt. ir 20 ml

Kaina: 2,49 Eur

Sudėtis: Dantų pastos sudėtis tikrai nebloga – gamintojas pasirinko saugias konservuojančias medžiagas, tačiau visai be reikalo priemonės putojimui paskatinti pridėjo vidutinio saugumo natrio laurilo sulfato. Sudėtinių dalių sąraše aptinkame dažną dantų pastų ingredientą natrio fluoridą, kuris taip pat laikomas vidutinio saugumo junginiu ir gali būti toksiškas nurijus.

Preilės įspūdžiai: Nors gamintojas nenurodo dantų šepetėlio minkštumo, mano pojūčiais jis – vidutinio kietumo. Dėl atsilenkiančio kotelio šepetėlis labai kompaktiškas, leidžia sutaupyti vietos kosmetinėje, o atlenkus užsifiksuoja ir gana patogiai prisitaiko prie rankos. Tiesa, naudoti reikia kiek įprasti – rankenėlė nėra tokia stabili kaip įprasto šepetėlio. Dantų pasta – gaivaus, lengvo, kiek saldoko mėtų kvapo ir skonio. Rinkinukas sudėtas į patogų permatomą krepšelį su užtrauktuku, kas jam suteikia dar daugiau funkcionalumo.

Plaukų priežiūrai:

Live Clean Fresh Water plaukų šampūnas

Live Clean Fresh Water plaukų kondicionierius

DSC06415ip

DSC06417ip

Gamintojo pažadas. Plaukų šampūnas ir kondicionierius skirti sausiems plaukams prižiūrėti. Jų sudėtis papildyta vitaminais A ir E, pantenoliu ir ekologiškų ramunėlių bei rozmarinų ekstraktais, kurie padeda atkurti drėgmės balansą, todėl plaukai atrodo sveiki bei gyvybingi. Ingredientai taip pat padeda pasirūpinti ir galvos oda – ji tampa minkšta, glotni ir sudrėkinta.

Kiekis: po 60 ml

Kaina: po 1,99 Eur

Sudėtis: Mano vertinimu, šių gaminių sudėtis puiki – naudojami sertifikuoti organiniai augaliniai junginiai – tikrųjų levandų, vaistinių ramunių žiedų, kvapiųjų rozmarinų lapų ir žaliosios arbatos ekstraktai, tačiau tikrųjų levandų ekstraktas priskiriamas prie neigiamai odos ląsteles veikiančių vidutinio saugumo junginių. Požiūris į šį ingredientą dviprasmiškas – viena vertus, atsižvelgiant į levandų raminančias savybes, tai puikus, natūralus pasirinkimas, kita vertus, jis sukelia padidintą riziką jautrios odos, į alergijas linkusiems žmonėms. Asmeniškai aš produktus su natūraliais levandų junginiais mielai renkuosi ir nesu patyrusi jokio diskomforto. Vidutinio saugumo ingredientu dėl potencialaus odą erzinančio poveikio laikomas ir sudėtyje esantis kvapiųjų rozmarinų lapų ekstraktas. Šampūne randamas tirštiklis ir putoklis kokamidopropilo betainas bei balzame esantis tirpiklis polisorbatas 60 – taip pat vidutinio saugumo ingredientai, galintys turėti pavojingų priemaišų. Balzame aptinkame ir dar keletą vidutinio saugumo sudėtinių dalių – emulsiklį ir konservantą cetrimonio chloridą bei paviršiaus aktyviąją medžiagą, antistatiką kvaterniumą-18. Pavojingų priemaišų gali turėti ir vidutinio saugumo tokoferilo acetatas (vitamino E forma), esantis abiejose priemonėse. Vidutiniškai saugiomis medžiagomis taip pat laikomos ir kvapiosios medžiagos (tiek šampūne, tiek balzame) bei potencialiai toksiškas rūgštinio pagrindo mėlynas kosmetinis dažiklis CI 42090 (šampūne). Abiems priemonėms stabilizuoti gamintojas pasirinko populiarų, bet pavojingą konservantą fenoksietanolį.

Preilės įspūdžiai. Labai mėgstu Live Clean produkciją, ypač šios kompanijos šampūnus ir kondicionierius – jų sudėtis pakankamai saugi, nenaudojami jokie aštrūs plovikliai, sausinantys plaukus ar silikono junginiai, o kaina išties stebėtinai priimtina. Gaivus, vėsinantis, jūrinio tipo gaminių kvapas iškart kelia asociacijas su vasara ir paplūdimiu. Šios mažos būtiniausių plaukų priežiūros priemonių pakuotės – puiki ir patogi išeitis, o ir jų kiekis visiškai pakankamas net ir kelių savaičių trukmės kelionei ar atostogoms.

Kūno priežiūrai:

Cottage Le Kiwi šveičiamoji dušo želė

DSC06434ip

DSC06431ip

Gamintojo pažadas. Šveičiamosios dušo želė dalelės masažuoja ir veiksmingai šalina negyvas odos ląsteles, suteikia odai glotnumo ir švelnumo. Želė sukurta kasdieniam naudojimui. Sudėtyje yra kivių ekstrakto ir cukraus dalelių.

Kiekis: 50 ml

Kaina: 1,75 Eur

Sudėtis: Šio gaminio sudėtis, kad ir kaip gaila, nedžiugina. Jau antru numeriu randame stipriai odą sausinantį ir erzinantį vidutinio saugumo putoklį natrio laureto sulfatą. Toliau seka taip pat vidutinio saugomo ingredientais laikomi akrilatų kopolimeras, polietilenas (beje, Eurokos darbuotojai, versdami gaminio aprašymą suklydo – kaip šveičiamosios dalelės čia panaudoti ne cukraus kristalai, o būtent šis junginys, kartu su abrikosų kauliukų milteliais), itin erzinantis pažeistą odą, galimai kancerogeniniai junginiai – stipriai odą dirginantis trietanolaminas ir emulsiklis TEA laurilo sulfatas, kvapiosios medžiagos, pavojingų priemaišų galinti turėti paviršiaus aktyvioji medžiaga PEG-7 glicerilo kokoatas, akis ir odą erzinantys – tirpiklis propileno glikolis ir benzofenonas-4, potencialiai toksiški – hidroksiizoheksilo 3-ciklohekseno karboksaldehidas ir mėlynas kosmetinis dažiklis CI 42090. Aptinkame ir visą eilę kvepalų ingredientų – vidutiniškai saugius odą dirginantį ir alergizuoti galintį limoneną, potencialiai toksiškus citronelolį ir geraniolį bei pavojingus – itin odą stipriai dirginantį linalolį ir toksišką butilfenilo metilo propionalį. Sudėtyje ir keletas pavojingų konservantų – metilchloroizotiazolinonas ir metilizotiazolinonas.

Preilės įspūdžiai: Priemonės kvapas tikrai fantastiškas, žadinantis apetitą, nors ir nelabai natūralus – kivių. Šveičiamieji grūdeliai smulkūs ir gana švelnūs, tačiau odą šveičia tikrai pakankamai – puikiai atlieka savo funkciją, pašalinant negyvų odos ląstelių sluoksnį. Po prausimosi lieka stiprus švaros jausmas, tad odą sausina. Ilgesnį laiką kasdien šveisti odos tikrai nereikėtų – prausimuisi rinkitės švelnią kreminę priemonę. Dušo želė supakuota į lankstaus, atsparaus plastiko buteliuką, tačiau kamštuko dozuojamasis dangtelis užsidaro nestipriai ir nelabai sandariai – verta įpakuoti papildomai, kad neišsilietų, o perkant rekomenduoju patikrinti – gal man pasitaikė koks gamybinis brokas.

Kafe Krasoti Uvlažniajuščij kūno kremas

DSC06423ip

DSC06425ip

Gamintojo pažadas. Drėkinamasis kūno kremas papildytas žaliųjų citrinų sultimis, pomelo vaisių ekstraktu ir apelsinų aliejumi. Švelnios tekstūros kremas lengvai ir greitai įsigeria į odą, pakvepina kūną nuostabiu vaisių aromatu.

Kiekis: 50 ml

Kaina: 1,15 Eur

Sudėtis: Vertinant produkto sudėtį, gamintojo pasirinkimas man patinka – jis panaudojo tonizuojantį greipfrutų ekstraktą, odą minkštinantį ir kondicionuojantį abrikosų aliejų, tonizuojančias ir kondicionuojančias žaliųjų citrinų (laimų) sultis, odai itin naudingus, lipidinį sluoksnį atstatančius ir priešuždegiminėmis savybėmis pasižyminčius kaprilo / kaprio trigliceridus, puikų sausos odos drėkiklį gliceriną ir antioksiduojantį apelsinų eterinį aliejų. Vis dėlto, reikėtų atkreipti dėmesį, kad minėtas greipfrutų ekstraktas, o taip pat ir gaminyje esančios žaliųjų citrinų sultys dėl savo fototoksiškumo yra priskiriami prie vidutinio saugumo sudėtinių dalių ir gali dirginti jautrią, į alergijas linkusią odą bei padidinti jos jautrumą saulės spinduliams. Aptinkame ir dar keletą vidutinio saugumo ingredientų – kvapiąsias medžiagas, galimai toksišką bei stipriai odą erzinantį gaminio pH reguliatorių natrio hidroksidą, potencialiai toksiškus konservantus benzoinę rūgštį ir sorbo rūgštį, o pačioje sudėties pabaigoje – ir vieną pavojingą konservantą – benzilo alkoholį, tačiau jo gaminyje vos lašelis.

Preilės įspūdžiai: Kūno kremas nuostabiai kvepia citrusiniais vaisiais, jis labai tirštas, koncentruotas, riebokas, tad net ir tokio mažo jo buteliuko užteks netrumpam. Priemonė puikiai pamaitina išsausėjusią kūno odą, palieka ją labai švelnią, tačiau dėl savo natūralios sudėties susigeria sunkokai. Mažas, tvirto, lankstaus plastiko buteliukas su užsukamu kamšteliu saugus kelionėje, bet labai sunkiai dozuoja tokį tirštą ir koncentruotą produktą – vien pakračius priemonė neišteka, tenka smarkiai spausti.

Aldo Vandini Tender rankų kremas

DSC06436ip

DSC06442ip

Gamintojo pažadas. Rankų kremas, papildytas kinrožių ekstraktu ir taukmedžio sviestu.

Kiekis: 20 ml

Kaina: 1,55 Eur

Sudėtis: Gaminio sudėties pagrindas – puikus odos drėkiklis glicerinas ir saugus silikoninis junginys – minkštiklis ciklopentasiloksanas. Randame ir odą raminančius pantenolį bei alantoiną, priešuždegiminėmis ir antioksidacinėmis savybėmis pasižymintį taukmedžių sviestą ir giliai odą drėkinantį minkštiklį saldžiųjų migdolų aliejų, o štai žadėto jamaikinių kinrožių ekstrakto labai nedaug. Džiugina, kad tik maždaug sudėties viduryje aptinkame pirmąjį nedraugišką ingredientą – vidutinio saugumo odą sausinantį ir dirginantį alkoholį, dar toliau – vidutiniškai saugias kvapiąsias medžiagas ir kvepalų ingredientus – dirginantį bei alergizuojantį limoneną, anyžių alkoholį, galimai toksiškus geraniolį ir citronelolį. Gamintojas neapsiėjo ir be pavojingų ingredientų – konservantų fenoksietanolio ir benzilo alkoholio, kvepalų ingredientų benzilsalicilato, kumarino, butilfenilo metilo propionalio ir linalolio.

Preilės įspūdžiai: Itin simpatiškoje, nedidelėje ir patogioje, sandariai užsisukančioje tūbelėje su romantiškais gėlių motyvais esantis rankų kremas turi lengvą, kiek saldoką gėlių kvapą. Produktas neriebus, lengvai susigeriantis, todėl puikiai tinka naudoti vasaros metu, ypač kelionėse. Džiugina, kad pagrindiniai kremo ingredientai saugūs, tačiau gamintojas visgi neapsiėjo be agresyvių konservantų ir kvapiųjų medžiagų.

Triple Dry Active purškiamas dezodorantas-antiperspirantas

DSC06459ip

DSC06461ip

Gamintojo pažadas. Dezodorantas apsaugo nuo nemalonaus kvapo 72 valandas ir mažina prakaitavimo intensyvumą.

Kiekis: 35 ml

Kaina: šiuo metu elektroninėje parduotuvėje gaminio įsigyti negalima.

Sudėtis: Kadangi gaminio pakuotė slėginė, sudėtis prasideda nuo vidutinio saugumo dujinių junginių – akis ir plaučius erzinančio, galimai toksiško butano bei izobutano, akis erzinančio propano, tačiau be šių propelentų neapsieina beveik nei vienas tokio tipo produktas – tiek plaukų lakai, tiek dezodorantai ar sausi šampūnai. Vėliau sudėtyje seka saugus silikono junginys ciklopentasiloksanas ir antiperspirantai – saugus aliuminio seskvichlorohidratas bei vidutinio saugumo aliuminio chlorohidratas. Gaminyje aptinkame ir kitus vidutinio saugumo ingredientus – kvapiąsias medžiagas, kvepalų ingredientus heksilo cinamalį, limoneną ir geraniolį, o taip pat ir pavojingas kvepalų sudėtines dalis – toksišką butilfenilo metilo propionalį ir dažną dermatito sukėlėją kumariną. Gamintojas sudėtį papildė raminančiu ir gaivinančiu drėkikliu tikrojo alavijo lapų sultimis ir pasirinko saugius konservantus.

Preilės įspūdžiai: Dezodoranto pakuotė lengva ir patogi, malonus kvapas itin universalus, tad puikiai tiks tiek moterims, tiek vyrams. Suteikia optimalią apsaugą (tiesa, ekstremaliomis sąlygomis ir per didelius karščius jo išbandyti kol kas neturėjau progos), švaros ir sausumo jausmą.

Veido priežiūrai:

Clinians 3 in 1 Micellare micelinis veido vanduo

DSC06445ip

DSC06449ip

Gamintojo pažadas. Micelinis veido vanduo skirtas visų tipų ir jautriai odai prižiūrėti. Švelniai nuvalo nešvarumus, veido, akių ir lūpų makiažą, atgaivina ir drėkina odą. Sudėtis papildyta piliarožių ekstraktu, kuris pasižymi švelninamosiomis ir raminamosiomis savybėmis.

Kiekis: 50 ml

Kaina: 0,65 Eur

Sudėtis: Deja, jau trečiu ingredientu sudėtyje aptinkame vidutinio saugumo tirpiklį PEG-40 hidrogenizuotą ricinos aliejų, kuriame gali pasitaikyti pavojingų priemaišų, iškart po jo – akis erzinantį vidutinio saugumo tirpiklį propileno glikolį ir vidutinio saugumo pH gaminio reguliatorių natrio hidroksidą. Randame ir nedraugiškus konservantus – pavojingą fenoksietanolį ir vidutinio saugumo metilparabeną. Atsižvelgiant į sudėtį, produktą rekomenduočiau naudoti veido, bet ne akių makiažui valyti.

Preilės įspūdžiai: Produktas praktiškai bekvapis, patalpintas į patogų, mažą ir sandarų kieto, nelankstaus plastiko buteliuką. Norint dozuoti, reikia ne tik paversti, bet ir pakratyti – saugu kelionėje. Šis micelinis vanduo ant odos palieka lipnumo jausmą, tad norisi jį dar papildomai nuplauti vandeniu, be to, šiek tiek graužia odą sausesnėse vietose, pvz., lūpų kampučiuose ir esant odos pažeidimams.

Clinians Hydra Basic drėgnos servetėlės

DSC06456ip

DSC06454ip

Gamintojo pažadas. Švelnaus audinio drėgnos servetėlės su mineralais ir augaliniu baltosios arbatos vandeniu padeda nuvalyti veido, akių ir lūpų makiažą. Aktyvios veikliosios medžiagos grąžins odai drėgmę, tonusą ir energiją. Be alkoholio.

Kiekis: 25 vnt.

Kaina: 4,59 Eur

Sudėtis: Skysčio, esančio servetėlėse sudėties pagrindas (po vandens) – pripažintas odos drėkiklis glicerinas ir saugus valiklis dinatrio kokogliukozido citratas. Deja, toliau seka vidutinio saugumo ingredientai – tirpiklis PEG-40 hidrogenizuotas ricinos aliejus, kuriame gali pasitaikyti pavojingų priemaišų, galimai toksiški cinko gliukonatas, skatinantis žaizdų gijimą ir odą kondicionuojantis vario gliukonatas bei galimai pavojingų priemaišų turintis antioksidantas tokoferolis (vitaminas E). Keliaujant link sudėties pabaigos, pasitinka dar keli vidutinio saugumo junginiai – galimai toksiškas odos kondicionierius hidrolizuotas ryžių proteinas, akis erzinantis tirpiklis propileno glikolis bei kvapiosios medžiagos. Taip pat randame ir du pavojingus konservantus – jau gerai pažįstamą fenoksietanolį bei benzilo alkoholį. Produktas papildytas antioksidantu bei drėkikliu žaliosios arbatos ekstraktu ir minkštikliu ryžių sėlenų aliejumi. Vertinant servetėlių sudėtį, akių makiažui labiau rekomenduočiau naudoti jas, o ne anksčiau aptartą valiklį.

Preilės įspūdžiai: Gaivaus, jūrinio tipo kvapo, švelnaus odai pluoštinio audinio produktas. Visgi šiomis servetėlėmis pašalinti makiažą nėra lengva, tenka kiek patrinti odą, o nuvalyti blakstienų tušą (net vandeniui neatsparų) dar sunkiau. Kiek sausina odą, padaro ją matine, tad labiausiai tiks riebesnės odos savininkėms. Servetėlės patogu turėti rankinėje ilgo skrydžio lėktuvu ar kelionės automobiliu metu, tačiau norint efektyvaus akių makiažo valymo, reikėtų rinktis specialų valiklį.

Apsaugai nuo saulės ir po deginimosi:

Malibu apsauginis losjonas SPF 50

DSC06469ip

DSC06470ip

Gamintojo pažadas. Apsauginis losjonas SPF 50 yra atsparus vandeniui ir išsiskiria labai didele apsauga. UVA ir UVB filtrai apsaugo odą nuo žalingų saulės spindulių, prailgina buvimo saulėje laiką. Gaminį tepkite 30 min. prieš išeidami į saulę, dažnai pakartotinai tepkite apsaugai palaikyti, ypač suprakaitavus, paplaukiojus arba nusišluosčius rankšluosčiu. Tinka vaikams nuo 6 mėn. amžiaus.

Kiekis: 100 ml

Kaina: 7,49 Eur

Sudėtis: Vis dar svarstoma ir neapsisprendžiama, kuri blogybė yra mažesnė – cheminiai UV filtrai apsauginėse priemonėse nuo saulės ar odą sendinantys, vėžines odos ląsteles atsirasti skatinantys saulės spinduliai. Šio stipraus apsauginio losjono veikimas pagrįstas cheminiais ir, deja, daugiausiai vidutinio saugumo ir nesaugiais UV filtrais – vidutinio saugumo galimai toksišku homosalatu, potencialiai mutagenišku oktokrilenu, etilheksilo salicilatu, pavojingais benzofenonu-3 ir 4-metilbenzilideno kamparu. Taip pat randame ir kitus nesaugius ingredientus – vidutinio saugumo dar pirmoje sudėties dalyje esantį, akis erzinantį tirpiklį propileno glikolį, antioksidantą tokoferilo acetatą (vitaminą E), galimai toksišką natrio hidroksidą ir pavojingą konservantą fenoksietanolį. Sudėtis (maždaug nuo ingredientų sąrašo vidurio) papildyta odai naudingais kaprilo / kaprio trigliceridais, atstatančiais pažeistą odos lipidinį barjerą ir pasižyminčiais priešuždegiminėmis savybėmis bei raminantį, drėkinantį ir gaivinantį poveikį suteikiančiomis tikrojo alavijo lapų sultimis.

Preilės įspūdžiai: Šis apsauginis losjonas bekvapis, skalsus ir, kaip dauguma aukštą UV apsaugą suteikiančių priemonių, riebokas, tad mėgstančioms lengvas priemones jis gali nepatikti, o jam įsigerti į odą prireiks laiko. Produkto buteliukas patogus ir ergonomiškas, su sandariai užsispaudžiančiu dozuojamuoju dangteliu. Atsižvelgiant į gaminio sudėtį, kurios pagrindas – vidutinio saugumo ir nesaugūs UV filtrai, rekomenduoju juo nepiktnaudžiauti.

Malibu Soothing losjonas po deginimosi

DSC06464ip

DSC06465ip

Gamintojo pažadas. Losjonas po deginimosi vėsina, ramina ir drėkina odą, saugo ją nuo išsausėjimo, suteikia glotnumo ir elastingumo, padeda ilgiau išlikti įdegiui. Sudėtyje yra alavijo ekstrakto, vitamino E. Gausiai tepti odą po deginimosi.

Kiekis: 75 ml

Kaina: 2,59 Eur

Sudėtis: Priemonės sudėties pagrindas – vidutinio saugumo mineralinis aliejus, išgautas iš naftos. Nemažai aptinkame ir saugaus drėkiklio tikrojo alavijo lapų sulčių, raminančių ir gaivinančių odą, o taip pat ir gydomųjų savybių turinčio drėkiklio pantenolio (provitamino B5) bei uždegimus raminančio ir alergines reakcijas mažinančio alantoino. Be minėto mineralinio aliejaus, sudėtinių dalių sąraše yra ir kitų vidutinio saugumo medžiagų – galimai kancerogeniškas, stipriai odą dirginantis chelatorius ir kvepalų ingredientas trietanolaminas, pavojingų priemaišų galintis turėti tokoferilo acetatas (vitaminas E), kvapiosios medžiagos bei kvepalų ingredientai – heksilo cinamalis ir hidroksiizoheksilo 3-ciklohekseno karboksaldehidas, o taip pat ir pavojingų ingredientų – konservantas fenoksietanolis, kvepalų sudėtinės dalys benzilsalicilatas ir linalolis. Produkte esantis saugus silikoninis junginys dimetikonas palengvina jo konsistenciją.

Preilės įspūdžiai: Šis losjonas po deginimosi yra lengvos konsistencijos, greitai susigeriantis, gaivinantis ir netgi kiek vėsinantis odą, apgaubiantis ją tropikų augmenijos ir Taičio gardenijų žiedų aromatu. Gaminio pakuotė sandariai užsispaudžia dozuojamuoju dangteliu ir yra optimalaus dydžio neilgoms kelionėms.

DSC06474ip

DSC06481ip

Ko dar jums gali prireikti? Būtinai – tinkamo veido ir paakių kremo (jei mėgiamo veido kremo pakuotė didelė – čia pagelbės minėti maži, tušti kelioniniai indeliai), plaukų aliejaus ar nenuplaunamo balzamo vėjo, saulės ir sūraus vandens išsausintiems plaukams gelbėti, galbūt sauso šampūno nenumatytiems atvejams, jei naudojate – plaukų formavimo priemonių, vėsinančios kojų želė pavargusioms po ilgų pasivaikščiojamų kojoms atgaivinti ir, žinoma, keletos mėgstamiausių dekoratyvinės kosmetikos produktų.

Linkiu kuo puikiausių vasaros kelionių įspūdžių, daug saulės, šilto vėjo, gaivių jūros bangų ir tik malonių netikėtumų!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s