Bourjois Twist Up The Volume ilginamasis ir tankinamasis blakstienų tušas

Laba diena, mano pasiilgtos mielosios skaitytojos! Keletą savaičių buvau iškeliavusi ieškoti vasaros į šiltuosius kraštus, tad grįžau kiek atsigavusi, su daugybe įspūdžių, idėjų ir dar daugiau gražių nuotraukų. Ateityje, kai tik pajėgsiu sutvarkyti ir atrinkti pačias gražiausias, pažadu jums parengti vieną kitą kelionių įrašą su nuostabiomis iliustracijomis, o kol kas pasakoju apie visoms aktualų produktą, apžvelgdama išties puikų Bourjois Twist Up The Volume ilginamąjį ir tankinamąjį blakstienų tušą.

DSC00875i

DSC00876i

DSC00880i

Gamintojo pažadas. Tai unikalus ir nepakartojamas blakstienų tušas su dviejų padėčių šepetėliu. Pirma šepetėlio padėtis ilgina blakstienas, pasiekiant net ir pačias trumpiausias, antroji – efektyviai storina ir suteikia joms apimties. Tušo formulė su juodais mineraliniais pigmentais suteikia žvilgsniui gilumo, o akims – nepakartojamo ryškumo.

Kiekis. 8 ml

Kaina. 15,99 Eur

Kur įsigyti? Drogas, Kosmada ir kosmada.lt, Kristiana ir kristiana.lt, save24.lt ir kitur.

DSC00881i

DSC00884i

DSC00886i

Pakuotė. Tradicinė kieto plastiko tūbelė užsukamu kamšteliu su mano mėgiamiausio tipo – lanksčiu polimeriniu šepetėliu. Tušo išskirtinumas tas, kad jo šepetėlio galiukas, pasukus tūbelės kamštelio viršų, gali sutrumpėti arba pailgėti, o šereliai atsidurti arčiau arba toliau vienas nuo kito. Nuo to ir priklauso tušo savybės – ar jis labiau tankins, ar ilgins blakstienas.

Konsistencija ir spalva. Ryškiai juodas, tirštas.

Kvapas. Vos juntamas specifinis.

DSC00892i

Sudėtis [Saugūs, vidutinio saugumo, pavojingi]. Aqua (Water), Synthetic Beeswax, Cera Alba (Beeswax), CI 77499 (Iron Oxides), Palmitic Acid, Stearic Acid, Jojoba Esters, Glycerin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Aminomethyl Propanediol, Caprylyl Glycol, Hydroxyethylcellulose, Methylpropanediol, Phenoxyethanol, Simethicone, Tocopherol.

Gaminio pagrindas – saugūs sintetinis ir natūralus bičių vaškai bei saugus kosmetinis dažiklis, išgaunamas iš geležies oksidų. Toliau seka keletas saugių riebiųjų rūgščių – palmitino ir stearino, atliekančių minkštiklių funkciją bei minkštinančiomis ir drėkinančiomis savybėmis pasižymintys jojobos esteriai. Produktas praturtintas ir pripažintu drėkikliu glicerinu, o taip pat minkštikliu karnaubos vašku. Tik pačioje sudėtinių dalių sąrašo pabaigoje aptinkame po vieną pavojingą ir vidutinio saugumo ingredientą – tai potencialiai toksiškas konservantas fenoksietanolis, be kurio, deja, neapsieina kone kiekvienas gamintojas ir pavojingų priemaišų galintis turėti tokoferolis (vitaminas E). Išties, produkto sudėtis labai džiuginanti – dekoratyvinėje kosmetikoje retai pasitaiko tokios saugios sudėties gaminiai.

DSC00900i

DSC00901i

DSC00903i

DSC00904i

Preilės įspūdžiai. Atėjus metui rinktis naują tušą, dėmesį patraukė inovatyvus šio gaminio pakuotės sprendimas ir pagiriamieji blogerių žodžiai daugeliui Bourjois tušų. Kadangi pati šio gamintojo tušų dar niekada nebuvau bandžiusi, susigundžiau išmėginti, juolab, kad apie Bourjois produkciją esu tikrai geros nuomonės – jų Healthy Mix makiažo pagrindai pastaruoju metu mano mėgstamiausi. Tiesa, pati inovacija manęs nesužavėjo – visada dažiausi susuktu šepetėliu su sutankintais šereliais, kadangi ilgio mano blakstienoms reikia ne tiek, kiek ryškumo, o ir šio šepetėlio suteikiamas ilgis man buvo optimalus. Užtat tušo konsistencija ir suteikiamas efektas man labai patiko – tik iš pradžių, kol buvo šviežias, jis kiek lipino blakstienas, bet tai buvo nesunku pataisyti. Vėliau, po keletos savaičių, tušas dažė idealiai – nuostabiai išilgindavo, patankindavo, išryškindavo bei pakeldavo blakstienas, tarsi atverdavo akis. Svarbiausia, kad akių visiškai nesujautrindavo, neapsunkindavo, o dėl itin saugios, švelnios sudėties taip pat nesusilpnino, nenusausino ir blakstienų. Bourjois Twist Up The Volume – puikus, dėmesio vertas tušas, kurį rekomenduoju išbandyti ir jums.

Vertinimas.   4

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s