The Balm Bahama Mama bronzantas / šešėliai / kontūrinė pudra

Labas pirmadienio rytas! Visada smagiausia pasakoti apie mėgstamiausius, labiausiai pasiteisinusius produktus, todėl dažniausiai jums tokius ir apžvelgiu. Šiandien ne išimtis – pristatau dar vieną savo favoritą iš The BalmBahama Mama bronzantą ir kontūravimo priemonę.

Gamintojo pažadas. Naudodami The Balm Bahama Mama bronzantą jūs visuomet atrodysite kaip ką tik grįžusi iš Karibų! Ši priemonė suteikia gražų ir natūralų įdegį jūsų odai, nepalikdama jokių oranžinių atspalvių. The Balm Bahama Mama bronzantą galite naudoti ir kaip šešėlius, ir norint išryškinti tam tikrus veido bruožus. Suteikite savo veidui atogrąžų įdegį netgi viduržiemio metu!

DSC05203i

DSC05211i

Kiekis. 7,08 g

Kaina. 14,90 –19,49 Eur

Kur įsigyti? topbeauty.lt

Šį produktą galite rasti ir kitur, pvz., eoslietuvoje.com, save24.lt, bjuti.lt, b-a.eu, tačiau topbeauty.lt jo kaina tikrai pati mažiausia.

Pakuotė. Produktas, esantis tipinėje metalo lydinio paletėje, tvirtai apgaubtas ir įklijuotas kieto kartono spalvingoje, retro stiliaus atveriamoje dėžutėje su veidrodėliu ir magnetiniu užsegimu, papildomai apsaugotas to paties dizaino kartonine įmaute.

DSC05214i

DSC05225i

DSC05227i

Konsistencija ir spalva. Presuotos pudros konsistencijos, pakankamai birus naudojant, matinis, šalto bronzos atspalvio.

Kvapas. Bekvapis.

DSC05221i

Sudėtis. Mica, Isoeicosane, Silica, Polyethylene, Zinc Stearate, Polyisobutene, Dimethicone, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Bismuth Oxychloride (CI 77163).

Produkto pagrindas – natūralus ir saugus kosmetinis dažiklis – mineralas žėrutis, odą minkštinantis ir kondicionuojantis izoeikozanas ir mineralas silicio dioksidas. Kiti sudėtyje aptinkami pagalbiniai junginiai – saugūs rišikliai ir dažikliai bei gerai žinomas, minkštinančiomis savybėmis pasižymintis silikono junginys dimetikonas. Randame tik vieną vidutinio saugumo ingredientątirštiklį polietileną, kuris gali kiek erzinti odą ir netinka esant jos pažeidimams. Apibendrinant, produktas visiškai saugus, tad alerginių reakcijų, odos sudirgimų ar porų kimšimo tikimybė minimali.

Preilės įspūdžiai. Šį, užsienio blogerių taip išgirtą The Balm bestselerį reikėjo tiesiog „medžioti“ – nei vienoje elektroninėje parduotuvėje Lietuvoje jo nebebuvo, tad teko ne tik palaukti, bet ir jam tik atsiradus prekyboje pasiskubinti įsigyti. Ir žinote ką – tikrai nepasigailėjau. Šį produktą su didžiausiu malonumu naudoju kasdien. Žinoma, taip dailiai ir žaismingai, o ir itin patogiai įpakuotą gaminį jau vien dėl estetinio vaizdo malonu paimti į rankas, jo pakuotė lengva ir saugi keliaujant bei patogi tiesiog įsimesti į rankinę makiažui atnaujinti dienos bėgyje. Bet, aišku, svarbiausia ne tai. The Balm Bahama Mama bronzantas yra visiškai matinis (o tai būtina sąlyga kontūravimo priemonei), jo atspalvis labai natūralus ir universalus, neturintis apelsininio (kitaip tariant – „ryžo“) atspalvio, kas ypač svarbu šalto spalvinio tipo moterims ir merginoms. Išties, surasti veido kontūravimo priemonę, turinčią pilkų tonų, yra beveik misija neįmanoma. Be to, nors produktas ir stipriai pigmentuotas, jį nesunku paskirstyti ir išsklaidyti, sukuriant tiek ryškesnį kontūravimą, tiek ir lengvą, natūralų įdegio efektą. Priemonė dengiasi „minkštai“, visiškai nesausina odos ir nekemša porų. Jos išsilaikymo savybės taip pat nenuvilia – kontūravimas gal nežymiai ir pablunka, tačiau puikiai išlieka visą dieną. Dėl savo universalumo Bahama Mama puikiai tinka tiek šaltuoju metų laiku, prie išblyškusios odos (tada, žinoma, reikėtų nepadauginti), tiek ir įdegus. Man jis praverčia ir kasdien, ir švenčių progomis, naudojasi gana taupiai, tačiau, vis dėlto, braukiant šepetėliu truputį byra. Taigi, jei ieškote saugios sudėties, puikių estetinių savybių, lengvai naudojamo, universalaus, šaltesnio tono produkto veido kontūravimui ar bronzavimui (tiesa, jis puikiai tinka ir kaip akių šešėliai voko raukšlėje, gilinant akis), The Balm Bahama Mama turėtų ir jums patikti.

Vertinimas.   5

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s