Puošiame namus Kalėdoms ‘17: 1 dalis

Labas rytas visiems! Šįryt pradedame paskutinę prieššventinę savaitę, kupiną malonaus skubėjimo ir pasiruošimo. Tikriausiai daugelis jau spėjo papuošti namus, supirkti, o gal net ir supakuoti dovanas artimiesiems bei draugams. Aš visas šias malonias užduotis jau atlikau – beliko tik namų ruošos darbai. O kad ši savaitė tikrai būtų šventiška ir nuotaikinga, dalinsiuosi namų puošimo ir dovanėlių pakavimo idėjomis. Šiandien – pirmasis toks įrašas.

Šios Kalėdos – neabejotinai paskutinės, kurias sutinku dar ne savuose namuose, tad ir vėl erdvės saviraiškai kiek mažoka, tačiau pasistengiau sukurti stilistiškai ir spalvine prasme daugmaž vieningą dekorą. Šiais metais visiškai nesinorėjo rinktis įprastinės ryškios raudonos, todėl įvairius baltus, auksinius ir sidabrinius atspalvius derinau su natūraliomis rusvomis gamtos spalvomis. Kai kurios mano kompozicijos sukurtos panašiai, bet tikrai nevisai analogiškai kaip pernai. Žinoma, dalis dekoro elementų jau bus jums matyti – daugelis jų kaupta palaipsniui, o juk ir nėra reikalo kasmet viską iš esmės atnaujinti – tai ne tik neekonomiška, bet ir neekologiška. Šalia išskirtinai kalėdinių puošmenų netikėtai pritaikiau ir tarsi visai nežiemiškas, bet puikiai derančias smulkmenas – aukso ir bronzos spalvų keramikinius ananasus-žvakes ir dirbtines baltas gėles (3 įrašo dalyje).

DSC03539ip

DSC03629ip

DSC03633ip

DSC03634ip

DSC03637ip

DSC03647ip

DSC03812ip

DSC03808ip

Eifelio bokšto modeliai – lauktuvės iš Paryžiaus / balti keramikiniai vazonėliai – Maxima / dekoratyvinis narvelis – Membershop.lt / žibintas-žvakidė – Ikea / aukso spalvos ananasas-žvakė – H&M / bronzos spalvos ananasas-žvakė – Lisa Angel / aukso ir baltos spalvos kankorėžiai – Aliexpress / aukso spalvos stikliniai eglutės žaisliukai – Pigu.lt / pakabinama medinė, širdies formos lentelė su užrašu – Asos.com / šviečianti, aukso spalvos plaušų eglutė – Maxima

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

4 komentarai “Puošiame namus Kalėdoms ‘17: 1 dalis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s