Naujųjų sutikimas: jaukūs apartamentai Preiloje Marių pelėdos

Sveiki dar kartelį, mielos skaitytojos ir skaitytojai. Kurį laiką dvejojau, ar vis dar yra tinkamas laikas dalintis Naujųjų sutikimo įspūdžiais. Vis dėlto nusprendžiau, kad žiema tik įsibėgėja, tad jaukios kelionės į pajūrį tikrai aktualios, o Naujųjų – Šuns metų pagal kinų kalendorių sulauksime tik vasario viduryje.

Iki šiol negaliu atsidžiaugti apsisprendimu šiuos Naujuosius sutikti Lietuvos pajūryje – mylimiausiame miestelyje Preiloje, kurį ne be priežasties vadinu savo širdies gimtine ir antraisiais namais. Preiloje laiką kiekvieną vasarą (ir ne tik vasarą) aš leidžiu tiek metų, kiek jų ir skaičiuoju, kiekvienas kampelis čia susijęs su daugybe prisiminimų. Jau senokai norėjau apsistoti prieš keletą metų iš pagrindų renovuotame poilsio apartamentų komplekse Preilos krantas. Nors drastiška urbanizacija šiame mažame miestelyje man tiesiog drasko širdį, šio komplekso architektūrinis sprendimas, mano akimis, labai priimtinas ir jaukus. Dalis skirtingo dydžio apartamentų pastatuose priklauso atskiriems fiziniams asmenims, dalyje – įsikūrusi ne viena skirtingo vardo apartamentų nuoma užsiimanti įmonė. Kadangi metus pabaigti norėjosi itin jaukiai, ramiai ir romantiškai, labai norėjau išsinuomoti apartamentus su tiesioginiu vaizdu į marias. Deja, tai man nepavyko, tačiau ir kitas mano pasirinktas variantas buvo ne mažiau puikus. Apsistojome viename iš Marių pelėdų apartamentų dviems, orientuotu šonu į marias, su terasa ir vaizdu į tykų, žalią kiemą. Keletas dienų mylimame krašte, pasivaikščiojimai gamtoje ir jaukūs, šilti, šviesūs, skoningai ir apgalvotai marinistiniu stiliumi įrengti apartamentai tikrai suteikė daug džiaugsmo širdžiai ir leido pasijusti kaip namuose. Jau pirmąjį vakarą čia užmigau su šypsena veide.

DSC04016i

DSC04024i

DSC04027i

DSC04038i

DSC04047i

DSC04042i

Naujuosius metus pasitikome dviese su vyru, iš anksto pasiruošę užkandžių vaišių stalui – pikantiškų ir krabų lazdelių salotų, sluoksniuotos tešlos pyragėlių su pelėsiniu sūriu ir kriaušėmis, Nidos kepyklėlėje Gardumėlis įsigytų firminių skanėstų ir t. t. Smagu, kad apartamentuose nieko netrūko – nei indų, nei įrankių, jokių problemų nebuvo net išsikepti pyragėlių (patikėkite, tikrai nesu mėgėja šeimininkauti virtuvėje, bet pagavo toks įkvėpimas!). O ir aplinka skoningai papuošta, pasirūpinta net sojų vaško žvakėmis ir namų kvapais.

DSC04225i

DSC04222i

DSC04228i

DSC04239ip

DSC04247ip

Taigi, Naujuosius pradėjau labai gerai, o juk sakoma, kad metų pradžia yra itin svarbi. Būtinai į šiuos jaukius apartamentus dar sugrįšiu!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s