ODA atkuriamasis balzamas odai

Labas rytas! Šiandien jūsų dėmesiui trumpa apžvalga apie gydomąjį, odą regeneruojantį balzamą, kurį šalia dezinfekcinio skysčio ir gydomųjų pleistrų pravartu turėti kiekvienų namų vaistinėlėje ir ne tik ten – tai ODA atkuriamasis balzamas odai, tapęs tikru atradimu.

Gamintojo pažadas. Sėkmingai sukurta balzamo formulė skatina sparčią odos regeneraciją iškilus lūpų pūslelinei, įsipjovus, nušalus, nudegus odą, atsiradus bėrimams, praguloms, nutrynus avalynei. Šios priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos – lantano junginiai efektyviai skatina odos regeneraciją, mažina odos uždegimą bei naikina mikrobus, virusus, grybelį. Kitas balzamo komponentas – glicerinas drėkina odą, skatina ląstelių atsinaujinimą bei didina odos atsparumą neigiamiems aplinkos veiksniams. Trietileno glikolis naikina bakterijas. Įpjovos, pragulos, odos nudegimai, bėrimai, uždegimas – problemos, kurias įveiksite kartu su ODA atkuriamuoju balzamu. Naudojimas. Atsargiai užlašinkite kelis balzamo lašus ant sausos, švarios probleminės odos vietos ryte ir vakare.

DSC05017i

DSC05020i

DSC05025i

DSC05027i

DSC05036i

Kiekis. 5 ml

Kaina. 8,00 Eur

Kur įsigyti? Internetinėse parduotuvėse – odapro.lt, klipshop.lt, kosmetika.profesionali.lt ir kitur.

Pakuotė. Storo, tamsaus stiklo buteliukas, sandariai užsukamas kietos plastmasės kamšteliu su dozuojamąja stikline pipete guminiu galu, papildomai įpakuotas į kieto kartono dėžutę. Pakuotė solidi, minimalistinio dizaino.

Konsistencija ir spalva. Tirštos aliejinės konsistencijos, skaidrus, švelniai gelsvos spalvos.

Kvapas. Bekvapis.

DSC05044i

DSC05056i

DSC05048i

DSC05052i

DSC05034i

Sudėtis [Saugūs, vidutinio saugumo, pavojingi]. Triethylene glycol, Ethylcarbitol, Lanthanum nitrate, Glycerin.

Sudėtyje tik keturi ingredientai (ir visi saugūs!) – antibakteriniu poveikiu pasižymintys produkto klampumą reguliuojantis trietileno glikolis ir tirpiklis etilkarbitolis, žadėtasis odos atsinaujinimą skatinantis lantano nitratas ir populiarus drėkiklis glicerinas. Džiugu, kad tokioje gydomosios paskirties priemonėje išvengta papildomų nebūtinų priedų ir kvapiklių.

Preilės įspūdžiai. Jau senokai buvau atkreipusi dėmesį į šį lietuviškos gydomosios kosmetikos ODA, labiausiai garsėjančios savo rūgštiniais produktais, kurie naudojami ir profesionalų grožio salonuose, gaminį. Įsigijusi įsitikinau, kad jo panaudojimas labai platus – puikiai tinka patepti ir spuogelius ant veido ar kūno, ir smulkius sužeidimus, kurie kartais neišvengiami buityje – uždegiminės reakcijos ir paraudimas tikrai atslūgsta greičiau, oda sparčiau regeneruojasi ir gyja. Naudojant ramiai nuteikia ir tai, kad šio balzamo sudėtis minimali ir saugi (žinoma, nesakau, kad natūrali), odos pažeidimų jis negraužia ir nesausina, priešingai – aliejinės konsistencijos priemonė odą drėkina, maitina ir nuramina. Vis dėlto, nors produktas koncentruotas ir, kaip teigia gamintojas, jo tereikia vos kelių lašelių (ir tai tiesa), tačiau tepant didesnius pažeistos odos plotus (pvz., gausiau išbertą veido odą), mažutis buteliukas pasibaigia labai greitai, o tokiu atveju ši puiki priemonė tampa ekonomiškai ne itin palanki. Labai norėtųsi, kad ODA šio puikaus balzamo pasiūlytų ir didesnėmis pakuotėmis (pvz., 15 ar 30 ml), kurios nuolatiniams vartotojams būtų ne tik parankesnės kainos ir patogumo atžvilgiu, bet ir ekologiškesnės dėl mažesnio taros atliekų kiekio.

Vertinimas. 5

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s