Kerintys L‘Occitane en Provence produktai: dušo želės, kūno losjonai ir rankų kremai

Sveikos ir sveiki! Šios dienos įrašas – toks pats saulėtas kaip ir diena už lango, nors tikrojo pavasario šilumos dar ir reikia palaukti. Pasigrožėkime kartu tobula L‘Occitane en Provence dėžute ir kerinčiomis gaminių pakuotėmis, nors jų kvapai ne mažiau nuostabūs – gaila, kad įrašu jų perteikti negaliu.

DSC05126i

DSC05130i

DSC05144i

DSC05145i

DSC05153i

DSC05157i

Šį kartą trumpam pamirškime produktų sudėčių nagrinėjimą. Išties, nuostabieji L‘Occitane gaminiai toli gražu nėra ekologiški ar tobulos sudėties – jų dušo želės ir šampūnai neapsieina be SLS / SLES (bet kodėl, kodėl?!), o kremuose ir losjonuose tikrai randame silikono junginių. Visgi, nepaisant to, kad produktai kuriami remiantis naujausiomis technologijomis ir inovacijomis, pasikliaujant didžiulės įvairių sričių mokslininkų komandos darbu, visgi jie praturtinti ir natūraliais komponentais, o įmonė pabrėžia gamtos saugojimo svarbą ir imasi įvairių socialinių labdaros projektų. Nors save pateikia kaip natūralios kosmetikos gamintoją, visgi taip vadinti L‘Occitane nėra tikslu, arčiausiai tiesos būtų sakyti – kosmetika, pagaminta su natūraliais komponentais arba panaši į natūralią.

Vis dėlto, nepaisant kai kurių man nepriimtinų sudėtinių dalių, turiu pasakyti, kad šis prekinis ženklas mane visada pakeri – nuostabios, ant odos tiesiog tirpstančių produktų konsistencijos, subtilios, akį traukiančios ir aplinką puošiančios pakuotės, abejingų nepaliekantys ir tiesiog priklausomybę keliantys kvapai (tikrai aukšto lygio parfumerių kūriniai!), apgalvotas produktų pateikimas, kruopštus supakavimas, visada malonus aptarnavimas parduotuvėse ir mėginėliai dovanų. Visa ši marketingo strategija puikiai pasiteisina ir, ko gero, sunku būtų surasti moterį, kurios nežavėtų L‘Occitane, o jei jai dar teko pabuvoti ir pačiame Provanse…

DSC05163i

DSC05168i

DSC05170i

DSC05180i

DSC05187i

Išties, vargu ar kurios nors moters širdis nesuminkštėtų gavus tokią dailią dėžutę (o čia jau užuomina vyrams…), kurioje tarp šiugždančių, iškvėpintų popierėlių slepiasi mažučiai dušo želė ir kūno losjono buteliukai bei miniatiūrinės rankų kremo tūbelės. Smagu, kad dovanėlę ar net visą didelę dovaną nesunku sukomplektuoti patiems, pasikliaujant savo skoniu ir norais, žinoma, visada galima paprašyti ir paslaugių konsultančių pagalbos. Ypač populiarios – mažosios produktų pakuotės, kurios gali tapti puikia simboline dovanėle net ir be progos, be to, jos itin patogios daug keliaujantiems arba tiesiog norintiems išbandyti naują gaminį ar aromatą.

Taigi, o dabar trumpai apie tai, kas mano L’Occitane dėžutėje, kurią gavau dovanų (tačiau tai ne reklaminis įrašas, o dovana ne nuo įmonės).

Švelni L’OccitanTerre de Lumière dušo želė, 50 ml

Švelni dušo želė subtiliai pakvėpina odą gaiviu, tačiau išskirtiniu jausmingu ir saldžiu Terre de Lumière aromatu, kuriame gausu kontrastų ir šviesos. Papildytas levandų medumi iš Provanso, šis švelnios formulės produktas suteikia odai švelnumo, geros savijautos ir ramybės pojūtį.

Saulės palytėtas L’Occitane grožio pienelis Terre de Lumière, 50 ml

Malonios tekstūros kūno pienelis drėkina odą ir ją subtiliai pakvėpina maloniu Terre de Lumière aromatu, kuriame gausu kontrastų ir šviesos. Papildytas levandų medumi iš Provanso, šis švelnios formulės produktas suteikia odai švelnumo, geros savijautos ir ramybės pojūtį.

L’Occitane Vyšnių žiedų spindesį suteikiantis kūno losjonas Fleurs de Cerisier, 75 ml

Lengvos konsistencijos, greitai susigeriantis losjonas, praturtintas maitinančiu taukmedžių sviestu ir mikrodalelėmis, suteikiančiomis odai prabangų spindesį. Oda sudrėkinama ir pakvėpinama subtiliu, apgaubiančiu gėliniu aromatu, atskleidžiančiu subtilumą, poetiškumą ir moteriškumą. Sudėtyje yra vyšnių ekstrakto iš Luberono, Prancūzijos.

2018 m. pristatytos naujosios L’Occitane vyšnių žiedų kolekcijos dušo želė Cerisier Eau Fresh, 75 ml

Dušo želė švelniai prausia ir apdovanoja odą gaivos pliūpsniu. Oda subtiliai pakvėpinama žalumos ir maloniu gėlių aromatu. Sudėtyje yra vyšnių žiedų gėlių vandens ir vyšnių ekstraktų iš Luberono, Provanso.

L’Occitane migdolų rankų kremas, 30 ml

Rankų kremas papildytas švelninamuoju migdolų pieneliu ir glotninamaisiais migdolų baltymais. Jis drėkina, gražina ir pakvėpina rankas subtiliu migdolų žiedų aromatu.

Klasikinis, populiarusis L’Occitane taukmedžių sviesto rankų kremas žaismingoje, naujoje, riboto kiekio kolekcijos pakuotėje, kurią sukūrė amerikiečių dizainerė Anna Bond, 30 ml

Prabangios konsistencijos rankų kremas, papildytas 20 % taukmedžių sviestu, apsaugo ir švelnina sausas rankas. Taukmedžių sviestas – tai grožio balzamas, pasižymintis maitinamosiomis ir švelninamosiomis savybėmis, kurį naudoja moterys iš Pietų Afrikos.

DSC05192i

DSC05203i

DSC05207ii

DSC05209i

Negaliu nesidžiaugti subtilaus Terre de Lumière aromato produktais, pavasariu kvepiančiais jau pažįstamu ir labai mėgstamu Fleurs de Cerisier kūno losjonu bei naujosios vyšnių žiedų kolekcijos Cerisier Eau Fresh dušo žele, o L‘Occitane rankų kremai – man vieni maloniausių tiek pojūčiu ant odos, tiek savo kvapais. Ypač efektyviai išsausėjusią rankų odą gelbsti klasikinis taukmedžių sviesto kremas, kuris ne veltui yra vienas didžiausių L‘Occitane bestseller‘ių.

O kokie L‘Occitane produktai yra jūsų mėgstamiausi? Būtų smagu, jei pasidalintumėte savo patirtimi ir mintimis.

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Vienas komentaras “Kerintys L‘Occitane en Provence produktai: dušo želės, kūno losjonai ir rankų kremai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s