GERA KARMA™ purškiamas magnio aliejus Zechstein Inside®

Labas rytas! Mano ypatingą simpatiją natūraliems, bereikalingomis sudėtinėmis dalimis neprisotintais produktais jau tikrai žinote. O jei tai inovatyvus ir dar lietuviškas gaminys – tiesiog negaliu nesididžiuoti! Šiandien būtent apie tokį produktą, teikiantį visokeriopą naudą tiek sveikatai ir bendrai savijautai, tiek odai ir kalbėsiu – tai vis labiau Lietuvoje populiarėjantis transderminis purškiamas magnis Zechstein Inside®, dar vadinamas tiesiog „magnio aliejumi“ iš inovatyvaus lietuviško gamintojo GERA KARMA™. Kviečiu šio įrašo nepraleisti!

DSC08087i

DSC08089i

Gamintojo pažadas. GERA KARMA™ purškiamas magnio aliejus Zechstein Inside® 31 % – aukščiausios kokybės, itin greito įsisavinimo ir 100 % natūralus magnio šaltinis. Koncentruotas, originalus, ypač tyras, bekvapis, be alergenų. Transderminis (pasisavinamas per odą) magnis yra oficialus ir notifikuotas produktas Europoje, o GERA KARMA™ yra vieninteliai ir pirmieji tokio produkto gamintojai Lietuvoje. Purškiamas magnio aliejus itin greitai įsisavinamas, labai plataus spektro ir savybių produktas, kuris ypač naudingas esant mėšlungiui, sąnarių skausmui, raumenų spazmams, padeda raumenims greičiau atsistatyti po fizinio krūvio ir traumų bei šalinti magnio trūkumą organizme (dėl to pagerėja miegas, sumažėja stresas), o taip pat drėkina odą, veikia antiseptiškai, gydo žaizdeles ir randelius. Skirtingai nei geriami magnio papildai, nesukelia jokio šalutinio poveikio.

GERA KARMA™ yra vieninteliai ir pirmieji transderminio (pasisavinamo per odą) magnio purškiamo magnio aliejaus Zechstein Inside® gamintojai Lietuvoje. Šis produktas  aukščiausios kokybės, itin greito įsisavinimo, labai plataus spektro ir savybių, o svarbiausia  100 % natūralus magnio šaltinis.

DSC08110i

DSC08113i

Magnis, esantis produkte, yra išgautas iš senovinės Zechsteino jūros – geologinio darinio centrinėje Europoje, susidariusio vėlyvojoje Permo eroje, kur per milijonus metų susikaupė milžiniški kiekiai magnio chlorido (MgCl2 – magnio chlorido heksahidrato), kuris yra 100 % natūralus, be priemaišų, sunkiųjų metalų ir pramoninių teršalų.

Iš tiesų magnio aliejus nėra aliejus – tai tiesiog vandenyje ištirpusi didelės koncentracijos (31 %) natūrali magnio druska, dėl minėtos priežasties įgavusi aliejaus konsistenciją ir priimta vadinti magnio aliejumi (magnesium oil).

DSC08095i

Magnis organizmui yra tiek pat svarbus, kaip deguonis ir vanduo – jis prisideda prie 300 esminių biocheminių reakcijų vykdymo, tačiau su jo trūkumu susiduria daugiau nei 80 % suaugusiųjų. Tai susiję su neišvengiamu modernios visuomenės gyvenimo būdu ir įpročiais.

Magnio svarba. Magnis organizmui yra tiek pat svarbus, kaip deguonis ir vanduo – jis prisideda prie 300 esminių biocheminių reakcijų vykdymo. Jis padeda lengvesnei kalcio absorbcijai, suteikia kaulams tvirtumo ir lankstumo, saugo nuo osteoporozės bei padeda įsisavinti vitaminą D, yra nepamainomas raumenų veiklai, palengvina raumenų bei chroniškus skausmus, sumažina net migreninius galvos skausmus ir menstruacinius sindromus. Taip pat magnis stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje, mažina cholesterolio lygį, dalyvauja baltymų sintezėje ir padeda vykti tinkamam metabolizmui bei kontroliuoti svorį, netgi padeda sergant astma. Be to, jis svarbus širdies ir kraujotakos sistemai – reguliuoja ir normalizuoja kraujo spaudimą, saugo nuo širdies nepakankamumo, aterosklerozės ir insulto, gerina kraujotaką bei hormonų veiklą, reguliuoja emocinį ir fizinį stresą, stabilizuoja nuotaikų kaitą, padeda palaikyti normalų miego režimą.

Magnio trūkumas. Nors magnis yra aštuntasis labiausiai Žemėje paplitęs mineralas ir trečiasis labiausiai paplitęs mineralas jūros vandenyje, o svarbiausia – ketvirtasis plačiausiai aptinkamas mineralas žmogaus kūne, vis dėlto, su jo trūkumu susiduria daugiau nei 80 % suaugusiųjų. Tai susiję su neišvengiamu modernios visuomenės gyvenimo būdu ir įpročiais. Nors mūsų šalyje naudojamas geriamasis vanduo ir yra požeminis, iš esmės tai – per uolienų sluoksnius prasifiltravęs ir požeminius vandeninguosius sluoksnius papildęs paviršinis upių, ežerų ar ar marių vanduo, kuriame magnio koncentracija paprastai būna nedidelė. Ką jau kalbėti apie kitas šalis, gėrimui ir buitinėms reikmėms tiesiogiai vartojančias išvalytą paviršinį vandenį! Dėl modernių žemės ūkio technologijų naudojimo dirvožemyje taip pat prarandama didelė dalis jame buvusio natūralaus magnio atsargų. Be to, magnio netekimą organizme gali lemti ir tokie papildomi veiksniai kaip kofeino ir cukraus, perdirbtų maisto produktų bei alkoholio vartojimas, kai kurie vaistai (pvz., kontraceptikai, insulinas, kraujospūdį reguliuojantys, kai kurie antibiotikai ir t. t.), o taip pat ir dažnas, stiprus prakaitavimas.

Troškulys, nemiga, irzlumas, nerimas ir pervargimas, raumenų, nugaros ir galvos skausmai, įtampa, stiprus PMS, širdies „permušimai“, sunkumas susikaupti, suprastėjusi trumpalaikė atmintis ir prasta koordinacija, alerginės reakcijos, padažnėjęs dantų gedimas, netgi skydliaukės sutrikimai – tai tik dalis magnio trūkumo organizme požymių.

Dažnai jaučiamas troškulys nebūtinai reiškia, kad organizmas dehidratuoja – tai yra vienas pirmųjų signalų, rodančių, jog organizme yra per mažas magnio kiekis. Dėl magnio trūkumo pastebimi pokyčiai bendroje organizmo būklėje, ypač širdies ir kraujotakos sistemoje, nerviniuose mazguose ir audiniuose. Jis gali pasireikšti tokiais simptomais kaip nemiga, irzlumas, nerimas, depresija ir pervargimas, raumenų, nugaros ir galvos skausmai, įtampa, stiprus PMS, širdies „permušimai“, sunkumas susikaupti, suprastėjusi trumpalaikė atmintis ir prasta koordinacija, alerginės reakcijos, padažnėjęs dantų gedimas, netgi skydliaukės sutrikimai ir t. t.

DSC08104i

Naudojimas. Papurkškite magnio aliejaus ant delno ir įtrinkite į švarią odą, gerai įmasažuokite ir leiskite susigerti – tokiu būdu magnis yra geriau įsisavinamas. Pirmą savaitę naudokite 3-6 papurškimus į dieną, palaipsniui didindami papurškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Norint gauti pakankamą magnio paros normą, rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip 20 aliejaus įpurškimų. Optimaliausia magnio aliejų naudoti ryte ar / ir vakare po dušo, įmasažuojant į odą (pilvą, rankas, kojas, pėdas, šlaunis, nugarą, krūtinę), kol odos poros atsivėrusios, siekiant maksimaliai padidinti jo įsisavinimą. Po 5-15 minučių, jeigu reikia, aliejaus perteklių galite nuvalyti.

Pirmą kartą naudojant produktą gali būti jaučiamas dilgčiojimas, kuris ilgainiui pradingsta, be to, kiekvieną kartą tepant vis ant kitos kūno vietos, dilgčiojimas ir lengvas deginimo jausmas nebūna toks stiprus. Taip pat šis pojūtis silpnesnis ir tepant ant mažiau jautrių kūno vietų, tokių kaip rankos, klubai ir pilvas. Dilgčiojimas – tai natūrali reakcija, parodanti, jog oda yra išsausėjusi arba organizme trūksta magnio. Šis jausmas greitai praeina, o vėliau ir visai išnyksta. Svarbu netepti magnio aliejaus ant neseniai depiliuotos odos, taip pat vengti jo patekimo ant suskeldėjusios ir ypač sausos odos ar žaizdelių. Magnio aliejų taip pat galima panaudoti ir ant drėgnų plaukų lengvoms paplūdimio garbanoms sukurti.

Kiekis. 100 arba 150 ml

Kaina. 13-15 Eur

Kur įsigyti? gerakarma.com

Pakuotė. Skaidrus, tvirto plastiko buteliukas su purškiamu dozatoriumi ir apsauginiu permatomos plastmasės dangteliu.

Konsistencija ir spalva. Vandens konsistencijos, bespalvis, skaidrus skystis.

Kvapas. Bekvapis.

DSC08116i

Sudėtis. 31 % magnio chlorido tirpalas (MgCl2), vanduo. Be dažiklių, konservantų ir alergenų.

Magnio, kurio pats organizmas pasigaminti nesugeba, neabejotinai trūksta kiekvienam iš mūsų, o papildyti jo atsargas yra tiesiog būtina.

Toks purškiamas produktas – puiki alternatyva, norint išvengti eilės nepageidaujamų šalutinių poveikių, su kuriais susiduriama vartojant geriamus maisto papildus, ir tinkamas pasirinkimas jautriems bei alergiškiems žmonėms, o ypač vaikams.

Preilės įspūdžiai. Plačiai apžvelgę visokeriopą magnio naudą ir su jo trūkumu susijusias problemas galime diagnozuoti, kad šio mineralo, kurio pats organizmas pasigaminti nesugeba, neabejotinai trūksta kiekvienam iš mūsų, o papildyti jo atsargas yra tiesiog būtina. Žinoma, visada galima rinktis geriamus maisto papildus, tačiau puikiai žinome, kad be naudingų junginių juose dažnai gausu ir visiškai nereikalingų, netgi kenksmingų organizmui pagalbinių medžiagų, o neretai susiduriame dar ir su nepageidaujamais šalutiniais reiškiniais, tokiais kaip skrandžio skausmai, žarnyno sutrikimai, pykinimas ir alergijos. Be to, sintetinių vitaminų ir mikroelementų įsisavinimo efektyvumas taip pat kelia abejonių. Taigi, toks purškiamas produktas – puiki alternatyva, norint išvengti eilės nepageidaujamų šalutinių poveikių ir tinkamas pasirinkimas jautriems bei alergiškiems žmonėms, o ypač vaikams. Negana to, kad organizmą praturtiname taip reikalingu magniu ir sulaukiame sveikatos pagerėjimo, dar palepiname ir odą. Dviguba nauda!

DSC08123i

Jau po pirmos savaitės naudojimo pastebėjau teigiamus pokyčius – kiek mažesnį nuovargio jausmą ir geresnę bendrą savijautą, o ir galvos skausmai, rodos, vargina rečiau. Be to, magnio aliejus padeda greičiau gyti ir odos pažeidimams.

O dabar laikas aptarti mano patirtį ir įspūdžius bandant GERA KARMApurškiamą magnio aliejų. Raumenų spazmai ir mėšlungis šiuo metu manęs nevargina (bet puikiai žinau, ką tai reiškia – paauglystėje ir studijų metais prabusdavau paryčiais nuo nežmoniško blauzdų sukimo ir traukimo jausmo), su nemiga, būdama labai pavargusi po darbo dienų ir ankstyvo kėlimosi, taip pat nesusiduriu, tačiau sau galiu priskirti eilę kitų su magnio trūkumu organizme galimai susijusių simptomų. Nuolat jaučiu nuovargį ir energijos stygių, dažnai kankina galvos skausmai (ypač kartą į mėnesį), o stresas tikrai dažnas mano gyvenimo palydovas. Nežinau, kiek šiuo atveju suveikė tikėjimas, o kiek – tikrasis produkto poveikis, bet jau po pirmos savaitės naudojimo pastebėjau teigiamus pokyčius – kiek mažesnį nuovargio jausmą ir geresnę bendrą savijautą, o ir galvos skausmai, rodos, vargina rečiau. Pastebėjau, kad aliejus padeda greičiau gyti ir odos pažeidimams, o tas dilgčiojimo jausmas, apie kurį įspėja gamintojas, man beveik visai nepasireiškė – pajutau nebent tik pažeistose odos vietose. Iš karto nepabijojau produkto dozuoti daugiau – tepiau visas rankas ir kojas. Aliejinės konsistencijos skystis naudojasi labai skalsiai, tačiau susigeria ne itin greitai – dar kurį laiką oda būna lipnoka. Vėliau apima pojūtis, tarsi išsimaudžius kokioje sūresnėje jūroje, o po to nenusiprausus gėlu vandeniu – ant odos truputį juntamas druskos nuosėdų sluoksnis, ji tampa matinė, neslidi, kiek sausesnė. Nieko keisto – juk magnio druska ir išgauta iš jūros klodų.

Rekomenduoju atkreipti dėmesį į šį natūralų, saugų ir inovatyvų lietuvišką GERA KARMApurškiamą magnio aliejų, puikiai tinkantį naudoti visai šeimai ir galintį padėti kovoti su daugeliu sveikatos problemų. Be to, jo kaina yra tikrai prieinama daugeliui, ypač įvertinus, kad produkto užtenka ilgam.

Vertinimas. 5 

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s