Profesionalus antakių ir blakstienų dažymas namuose su RefectoCil

Labas rytas! Nieko nenustebinsiu parašiusi, kad antakiai ir blakstienos ypač svarbūs veido išraiškingumui. Ilgą laiką pati nesupratau antakių reikšmingumo ir ryškindavau tik blakstienas, antakius palikdama natūralius, nedažytus nei ilgalaikiais dažais, nei dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis. Dabar, žiūrėdama į senas nuotraukas, aiškiai matau, kaip veidui trūksta išraiškingumo, o makiažui – išbaigtumo. Taigi, mokomės iš savo klaidų. Žinoma, nepriekaištingai sutvarkyti ir ilgam laikui paryškinti antakius gali kosmetologės, tačiau jei esate patenkintos savo antakių forma, arba juos jau tinkamai suformavo anksčiau, o dabar norisi antakiams tik suteikti papildomo ryškumo ar atgaivinti nuo saulės išblukusių jų plaukelių spalvą, į saloną eiti visai nebūtina – profesionalius rezultatus galima nesunkiai pasiekti ir namuose, įsigijus tinkamus, kokybiškus produktus. Taigi, šiandien pasakoju apie vienus populiariausių antakių dažų rinkoje, apie kuriuos jau girdėjo, o gal net spėjo išbandyti ir pamėgti, tikrai daugelis – tai RefectoCil.

DSC08508i

DSC08510i

DSC08512i

Gamintojo pažadas. Blakstienos ir antakiai, nudažyti su RefectoCil, visada atrodys puikiai! Blakstienos taps ilgesnės ir didesnės apimties, nes dažymas išryškina visą jų ilgį. Šviesius antakius galima pabrėžti tamsiais dažais, o tamsius – pašviesinti, kad jie derėtų prie nudažytų šviesių plaukų. Taip galima derinti ryškumą ir spalvą prie bet kokios plaukų spalvos. RefectoCil antakių ir blakstienų dažai jau 60 metų yra sėkmingai parduodami visame pasaulyje ir juos pripažįsta milijonai klientų. Dažų spalva išsilaiko iki 6 savaičių, o vėliau, ataugus naujiems blakstienų ir antakių plaukeliams, juos reikia dažyti dar kartą. RefectoCil spalvų paletę sudaro net 9 skirtingi atspalviai, kurie patenkins net pačių išrankiausių klientų poreikius. Galite rinktis juodą, grafito, melsvai juodą, tamsiai mėlyną, natūralią rudą, šviesiai rudą, kaštoninę, raudoną, violetinę ar šviesinančią spalvą. Geriausias rezultatas pasiekiamas dažant reguliariai, nes kiekvieną kartą dažai įsiskverbia giliai į plauką, todėl gaunama intensyvesnė ir ilgiau išliekanti spalva. Tūbelės užtenka apie 30 procedūrų.

DSC08561i

DSC08573i

DSC08584i

DSC08531i

DSC08524i

DSC08596i

Naudojimas. Norint pasiekti optimalų spalvinį rezultatą, blakstienos ir antakiai prieš dažymą turi būti sausi ir neriebūs. Paimti du apsauginius lapelius ir juos glaudžiai prispausti po apatinėmis blakstienomis. Prieš dažymą kosmetinėje stiklinaitėje su prie dažų tūbelės pridėtu dažymo pagaliuku iki kreminės konsistencijos sumaišyti 2 cm dažų ir 15–20 lašelių kreminio oksidanto. Užmerkus akis, dažymo pagaliuku tepti dažus ant blakstienų, kol jos pilnai padengiamos dažais. Pabaigoje tą pačią arba šviesesnę spalvą užtepti ant antakių jų augimo kryptimi. Dažų veikimo laikas – 5–10 minučių, priklausomai nuo pageidaujamo spalvos intensyvumo. Pasibaigus antakių dažų veikimo laikui, sausu vatos diskeliu nuimti dažų perteklių. Jei ant odos patenka dažų, juos pašalinti nedelsiant ir švelniai, naudojant dažų valiklį. Dažų valiklis neturi patekti ant blakstienų ir odos aplink akis. Pasibaigus blakstienų dažų veikimo laikui, atsargiai nuimti lapelius ir sausu vatos diskeliu nuimti dažų perteklių. Galiausiai nuplauti dažų likučius vandeniu, valant vatos gabaliuku. Būti užmerktomis akimis tol, kol dažai yra visiškai nuvalomi.

Kiekis. RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai: 15 ml / RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams: 100 ml / RefectoCil Eye Protection Papers popierėliai po blakstienomis: 80 vnt. / Beautyforsale stiklinis indelis: 1 vnt. / RefectoCil Cosmetic Brush for Tinting Eyelashes and Eyebrows Soft minkštas kosmetinis teptukas: 5 vnt. rinkinyje / RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė: 100 ml.

Kaina. RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai: 4,85 Eur / RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams: 7,10 Eur / RefectoCil Eye Protection Papers popierėliai po blakstienomis: 5,90 Eur / Beautyforsale stiklinis indelis: 0,95 Eur / RefectoCil Cosmetic Brush for Tinting Eyelashes and Eyebrows Soft minkštas kosmetinis teptukas (5 vnt.): 11,90 Eur / RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė: 16,50 Eur.

Kur įsigyti? vitrinapro.lt: RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai / RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams / RefectoCil Eye Protection Papers popierėliai po blakstienomis / Beautyforsale stiklinis indelis / RefectoCil Cosmetic Brush for Tinting Eyelashes and Eyebrows Soft minkštas kosmetinis teptukas / RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė

Pakuotė.

RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai. Lanksti metalinė tūbelė, užsukama kieto plastiko kamšteliu, papildomai įpakuota į kartoninę dėžutę

DSC08555i

DSC08559i

DSC08570i

RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams. Lankstaus, tvirto plastiko, pusiau permatomas buteliukas, užsukamas kietos plastmasės kamšteliu. Dozuojama vidiniu dangteliu su skylute.

DSC08581i

DSC08589i

RefectoCil Eye Protection Papers popierėliai po blakstienomis. Plastikinis maišelis.

DSC08541i

DSC08546i

DSC08553i

Beautyforsale stiklinis indelis. Be pakuotės.

DSC08535i

RefectoCil Cosmetic Brush for Tinting Eyelashes and Eyebrows Soft minkštas kosmetinis teptukas. Užspaudžiamas plastikinis maišelis.

DSC08521i

RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė. Lankstaus, tvirto plastiko, pusiau permatomas buteliukas, užsukamas kietos plastmasės kamšteliu. Dozuojama vidiniu dangteliu-lašintuvu.

DSC08592i

DSC08605i

Konsistencija ir spalva.

RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai natūraliai ruda (Natural Brown) spalva Nr. 3. Tirštos kreminės konsistencijos, šilto atspalvio rudi (tačiau ši spalva visiškai neatitinka spalvos, kurią gausite po dažymo).

DSC08565i

DSC08608i

DSC08615i

RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams. Skystos emulsijos / gelio pavidalo, pusiau skaidrus, balkšvos spalvos.

RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė. Skystos, beveik vandeninės konsistencijos, skaidri, bespalvė.

Kvapas.

RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai. Bekvapiai.

RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams. Specifinis, peroksido.

RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė. Nestiptus specifinis su citrusinių vaisių natomis.

Sudėtis [Saugūs, vidutinio saugumo, pavojingi].

RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai Nr. 3. Aqua, Cetearyl Alcohol, Toluene-2,5-Diamine, Bis-Diglyceryl-Polyacyl-Adipate-2, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, m-Aminophenol, Sodium Laureth Sulfate, CI 77499, CI 77491, CI 77492.

DSC08578i

DSC08578ii

Dažų pagrindas – vanduo ir saugus minkštiklis bei emulsiklis cetearilo alkoholis. Toliau seka pavojingas, toksiškas dažuose naudojamas ingredientas tolueno-2,5-diaminas. Aptinkame ir tris vidutinio saugumo medžiagas – emulsiklį ir tirpiklį PEG-40 hidrogenizuotą ricinos aliejų, kuriame gali pasitaikyti pavojingų priemaišų, galimai citotoksišką, dažuose įprastai naudojamą m-aminofenolį bei paviršiaus aktyviąją medžiagą, erzinantį natrio laureto sulfatą, skatinantį kitų ingredientų patekimą į odą, įprasčiau sutinkamą putojančiuose produktuose. Spalvą dažams suteikia saugūs kosmetiniai dažikliai, išgauti iš geležies oksidų.

RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams. Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Triethanolamine, Ceteareth-20, Phosphoric Acid, Sodium Cetearyl Sulfate.

DSC08585i

Oksidanto pagrindas – vanduo bei, kaip ir galime tikėtis, oksidatorius vandenilio peroksidas, kuris priskiriamas prie vidutinio  saugumo ingredientų dėl odą erzinančių ir sausinančių savybių. Toliau aptinkame minkštiklį ir emulsiklį cetearilo alkoholį bei dvi vidutinio saugumo medžiagas – stipriai odą erzinantį ir galimai kancerogenišką emulsiklį trietanolaminą bei pavojingų priemaišų potencialiai turinčią, pažeistą odą dirginančią paviršiaus aktyviąją medžiagą, skatinančią kitų ingredientų patekimą į odą, ceteareth-20. Sudėties pabaigoje – kelios saugios pagalbinės medžiagos.

RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė. Aqua, Isopropyl Alcohol, Polysorbate 80, Citrus Limonum, Limonene, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol.Aqua, Isopropyl Alcohol, Polysorbate 80, Citrus Limon Peel Oil, Limonene, Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral, Linalool, Citronellol, Geraniol.

DSC08601i

Dažų nuėmimo priemonės sudėtis dar labiau dirginanti – čia po vandens iškart seka 3 vidutinio saugumo ingredientai – stipriai odą erzinantis ir sausinantis, akis dirginantis tirpiklis propanolis (izopropilo alkoholis), pavojingų priemaišų galimai turintis emulsiklis ir tirpiklis polisorbatas 80 bei odą erzinti galintis kvepalų ingredientas – citrinų žievelės aliejus. Su pastaruoju kvepalų ingredientu susiję ir toliau sudėtyje esančios 5 medžiagos – potencialūs alergenai ir stiprūs odos dirgikliai. Tai vidutinio saugumo kvapikliai limonenas, citralas, citronelolis ir geraniolis bei pavojingas ir žalingas linaloolis.

Preilės įspūdžiai. Dažų emulsijos paruošimas įprastas – sumaišome nurodytą kiekį dažų su kreminiu oksidatoriumi ir intensyviai maišome iki vientisos konsistencijos (tiesa, tai kiek užtrunka). Maišyti patogiausia ne su prie dažų pridėtu plastikiniu pagaliuku, kuris yra plonas ir lankstus, tad ne itin patogus, o su tuo pačiu teptuku, kuriuo ir tepsite dažus. Patarsiu – jei dažysite tik antakius, ruoškite tik pusę nurodyto dažų mišinio kiekio – jo pilnai pakaks.

Specialus teptukas labai patogus, itin minkštas, optimalaus pločio ir ilgio šereliais, tad dirbti juo sekasi išties sklandžiai ir pakankamai greitai. Procesą palengvina ir tinkamas indelis dažų maišymui – sunkus, stabilus, pakankamai gilus.

Paruošta vientisos konsistencijos dažų mase atsargiai ir kruopščiai tepame antakių plaukelius – palaipsniui, neskubėdami. Specialus teptukas labai patogus, itin minkštas, optimalaus pločio ir ilgio šereliais, tad dirbti juo sekasi išties sklandžiai ir pakankamai greitai. Taip pat procesą palengvina ir tinkamas indelis dažų maišymui – sunkus, stabilus, pakankamai gilus stiklinis (nors, pasak gamintojo, jis labiau skirtas manikiūro specialistėms akrilo masei maišyti, tačiau tikrai ne be reikalo Vitrina Pro atstovė man į komplektą įdėjo būtent jį), į kurį neįsigeria dažai, skirtingai nei į plastikinius plonasienius indelius. Priklausomai nuo norimo išgauti spalvos intensyvumo, dažų masę reikėtų laikyti 5–10 minučių. Aš įprastai juos laikau 10 minučių – išgaunu sodresnę spalvą.

DSC08518i

DSC08528i

DSC08552i

DSC08571i

Klaideles ir potėpius už antakių kontūro lengva pataisyti ausų krapštuku. Specialiai tam skirtas valiklis reikalingas nebent ištikus didesnei nesėkmei – dozuojant mažais kiekiais jis nepasirodė itin veiksmingas, be to, blakstienų dažymo klaidoms šalinti dėl dirginančių sudėtinių dalių jis netinka.

Dažų masė tiršta, koncentruota, tačiau pakabinus jos per daug nesunku tiek padaryti klaidą dažant, tiek ištepti ką nors aplinkui. Rankas ir manikiūrą dažymo metu siūlau saugoti vienkartinėmis pirštinėmis, o paviršius, ant kurių maišote dažus ir dedate priemones, taip pat labai pravartu apdengti popieriniais rankšluosčiais. Klaideles, potėpius už antakių kontūro lengva pataisyti ausų krapštuku, tik, žinoma, delsti nereikia. Specialiai tam skirtas valiklis – manęs visai nesužavėjęs produktas, kuris, tiesą sakant, man atrodo nelabai ir reikalingas, na, nebent ištikus didesnei nesėkmei. Dirbant kruopščiai ir tiksliai, vienam kitam mažam, ne vietoje užtikusiam dažų lašeliui pašalinti produktas praverčia, tačiau itin veiksmingas, dozuojant mažais kiekiais, jis nepasirodė (o naudojant gausiau, jau baisu nuvalyti per daug dažų). Be to, blakstienų dažymo klaidoms šalinti jis netinka – paakių oda per jautri šiai stipriai dirginančiai priemonei.

Nors mano oda ir jautri, jokių nemalonių reiškinių po dažymo neliko, o alerginių reakcijų neatsirado.

Kaip jau matėte nagrinėjant produktų sudėtį, dažų emulsija taip pat pakankamai erzinanti ir jautrinanti, tad, jei antakių zonoje turite sausesnę odą ar nedidelius pažeidimus, galite pajusti graužimo, deginimo jausmą. Vis dėlto, nors mano oda ir jautri, jokių nemalonių reiškinių po dažymo neliko, o alerginių reakcijų neatsirado (žinoma, jei esate alergiška, ne pro šalį pradžioje atlikti nedidelį testą ant odos ir stebėti organizmo atsaką bei bendrą savijautą).

Blakstienų dažymo procedūrą sau atlikti savarankiškai praktiškai neįmanoma. Dažų emulsijos ingredientai garuoja, erzina akis, o pilnai užsimerkti dažant pačiai sau neišeina.

Popieriniai apsauginiai lapeliai nėra itin švelnūs plonai ir jautriai paakių odai, o ir nelipnūs.

Kalbant apie blakstienų ryškinimą, dažymo procedūrą atliekant vienai, nuvilsiu – tai įgyvendinti savarankiškai praktiškai neįmanoma. Prisipažinsiu – bandžiau tai padaryti, tačiau dažų emulsijos ingredientai garuoja, erzina akis, o pilnai užsimerkti dažant pačiai sau neišeina. Be to, popieriniai apsauginiai lapeliai man nepasirodė itin švelnūs plonai ir jautriai paakių odai, o ir nelipnūs, tad naudojant sau iš jų taip pat mažai naudos. Oficialiame RefectoCil puslapyje mačiau, kad šie lapeliai yra naudojami kartu su specialiu kremu-kauke paakiams, padedančia jiems prilipti ir išlikti reikiamoje vietoje. Taigi, jei nuspręsite ir blakstienų dažymą atlikti namuose, būtinai paprašykite draugės ar mamos pagalbos – tuomet ir rezultatas bus optimalus, ir akių nesudirginsite.

Antakių ryškumas, spalvai tolygiai blunkant, tikrai išlieka apie mėnesį. Gautas rezultatas – pakankamai natūralus, ryškus, bet ne per ryškus, o dažų spalva Nr. 3 neturi jokio nepageidaujamo oranžinio pigmento ir idealai tinka šalto spalvinio tipo tamsiaplaukėms.

Gamintojas teisus – antakių ryškumas, spalvai tolygiai blunkant, tikrai išlieka apie mėnesį net man, mėgstančiai naudoti rūgštines priemones ir veido šveitiklius. Gautas rezultatas – pakankamai natūralus, ryškus, bet ne per ryškus, o dažų spalva Nr. 3 neturi jokio nepageidaujamo oranžinio (kitaip tariant – „ryžo“) pigmento ir idealai tinka šalto spalvinio tipo tamsiaplaukėms – gaunamas juodai rudas, šalto pilko tono atspalvis.

RefectoCil galiu rekomenduoti kaip profesionalius, kokybiškus, ilgai išliekančius dažus. Verta turėti jums tinkančią dažų spalvą ir oksidantą, patogų maišymo indelį ir ergonomišką šepetėlį, o štai be dažų valiklio, mano manymu, puikiai galite apsieiti.

Nepaisant kiek gąsdinti galinčios sudėties (tačiau niekas natūralumo čia mums ir nežadėjo), vertinant gautą rezultatą ir viso dažymo proceso patogumą, RefectoCil išties galiu rekomenduoti kaip profesionalius, kokybiškus, ilgai išliekančius dažus, kurie ne veltui yra vieni populiariausių rinkoje. Tikrai verta namuose turėti jums tinkančią dažų spalvą ir oksidantą, patogų maišymo indelį ir ergonomišką šepetėlį, o štai be dažų valiklio, mano manymu, puikiai galite apsieiti.

Vertinimas.

RefectoCil Eyelash and Eyebrow Tint antakių ir blakstienų dažai ir RefectoCil Oxidant 3 % kreminis oksidantas dažams. 4

RefectoCil Eye Protection Papers popierėliai po blakstienomis. 2

Beautyforsale stiklinis indelis ir RefectoCil Cosmetic Brush for Tinting Eyelashes and Eyebrows Soft minkštas kosmetinis teptukas. 5

RefectoCil Tint Remover dažų nuėmimo priemonė. 2

O kaip, kur ir kokiomis priemonėmis antakius ir blakstienas ryškinate jūs? Kviečiu pasidalinti savo patirtimi ir rekomendacijomis.

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s