Philips Lumea Prestige IPL BRI953/00 plaukelių šalinimo įrenginys

Laba diena, mielosios! Jei sekate mano tinklaraščio instagram paskyrą @preilespasaulis, tikrai jau matėte keletą įrašų ir insta stories su įspūdžiais bandant puikųjį Philips Lumea IPL plaukelių šalinimo įrenginį. Visgi informacija socialiniuose tinkluose greitai nueina į užmarštį, todėl noriu savo mintimis pasidalinti ir čia, tinklaraštyje, kur įrašą visada bus lengva rasti ir pasiekti.

Pirmiausia, kaip įprasta, trumpai apžvelgsiu gamintojo pateikiamą prietaiso aprašymą ir savybes.

Gamintojo pažadas. Philips Lumea Prestige IPL – tai plaukelių šalinimo įrenginys su specialia IPL (intensyvios impulsinės šviesos) technologija, skirtas naudoti namuose. Prietaisas turi 3 išmaniuosius priedus – kūnui, veidui ir tikslioms procedūroms atlikti. Galima pasirinkti vieną iš 5 šviesos energijos nustatymų, pritaikant savo odos spalviniam tipui. Prietaise integruota saugumo sistema, apsauganti nuo netyčinių blyksnių nesant kontakto su oda, filtras, saugantis nuo UV spindulių, odos atspalvio ir SmartSkin jutikliai, padedantys nustatyti odos atspalvį ir pagal jį parinkti tinkamiausią režimą. Prietaisas gali būti naudojamas tiek su laidu (įjungus į elektros tinklą), tiek ir be laido.

Philips Lumea skleidžia švelnius šviesos impulsus į plaukelio šaknį, kad jo folikulas pereitų į ramybės fazę. Dėl to ant kūno augančių plaukelių kiekis palaipsniui mažėja. Plaukelių ataugimą stabdančios procedūros yra saugios ir švelnios, net atliekant jas jautriose vietose. Prietaisas yra kliniškai išbandytas ir sukurtas kartu su dermatologais, kad procedūros būtų paprastos ir veiksmingos bei patogiai atliekamos namuose.

DSC04953i

DSC04958i

DSC04961i

DSC04962i

DSC04964i

Pirmąsias 4 procedūras rekomenduojama atlikti kas 2 savaites – po jų jau matomi pirmieji rezultatai. Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, toliau reikia atlikti palaikomąsias procedūras kas 4 savaites. Vos po 8 palaikomųjų procedūrų oda be plaukelių išliks apie 6 mėnesius.

Philips Lumea Prestige veiksmingai, lengvai ir saugiai veikia įvairius plaukelių ir odos tipus. Jis paveikia natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius bei tinka odai, kurios atspalviai varijuoja nuo labai baltos iki tamsiai rudos spalvos. Kaip ir atliekant kitas IPL procedūras, šis prietaisas nenaudojimas baltiems / žiliems, labai šviesiems arba raudoniems plaukams šalinti ir nėra tinkamas labai tamsiai odai. Taip yra dėl didelio plaukelių spalvos ir odos atspalvio pigmentų kontrasto.

Svarbu paminėti, kad Philips gaminiai ženklinami Philips Green logotipu, rodančiu, kad jie gali sumažinti energijos suvartojimą ir CO2 emisijas, o kartu – ir vartotojų išlaidas. Be to, būtent šis Philips Lumea Prestige modelis BRI953/00 2017 m. buvo įvertintas Design award apdovanojimu.

Daugiau apie šį Philips Lumea Prestige IPL prietaisą galite paskaityti čia.

DSC04967i

DSC04969i

DSC04978i

DSC04984i

Kaina. 479,99–499,99 €

Kur įsigyti? Philips oficialioje el. parduotuvėje shop.philips.lt, kitose el. parduotuvėse: ogmina.lt, elektromarkt.lt, epilation.lt, avitela.lt, senukai.lt ir fizinėse šių buitinės elektronikos prekių tinklų parduotuvėse.

DSC04997i

Pakuotė. Kartoninė dėžutė su tvirto, lankstaus, permatomo plastiko ergonomiškais apsauginiais laikikliais prietaisui ir jo priedams, instrukcija, specialia servetėle priedams valyti, krovimo laidu bei minkštu krepšeliu prietaiso laikymui.

Preilės įspūdžiai. Plaukelių šalinimas užklupus vasariškiems orams tampa dar aktualesnis nei bet kada, tačiau didžioji dalis priemonių gelbsti tik laikinai – procedūras tenka nuolat kartoti, norint džiaugtis lygia ir švelnia oda. Tad neabejotinai svajojame jų atsikratyti kuo ilgesniam, o geriausia – visam laikui. Būtent tai mums ir žada buitinės ir grožio technikos gamybos gigantas Philips, pristatydamas vieną iš naujausių savo kūrinių – dar galingesnį ir efektyvesnį Lumea Prestige IPL BRI953/00  plaukų šalinimo įrenginį, arba kitaip – fotoepiliatorių. Didžiuojuosi turėdama galimybę bendradarbiauti su Philips ir išbandyti šią inovaciją – remiantis apklausomis, Philips – prekės ženklas nr. 1 IPL srityje!

DSC05141i

DSC05146i

DSC05149i

Philips Lumea Prestige – ne tik itin aukštos kokybės, prabangus ir tikrai akiai malonios išvaizdos gaminys, bet ir labai ergonomiškas, ypač patogus laikyti rankoje. Prisipažinsiu, pradžioje kiek nerimavau – tokio pobūdžio prietaisą bandžiau pirmą kartą, tad bijojau suklysti, sudirginti ar blogiausia – apdeginti odą. Žinoma, baiminausi tikrai be reikalo – tai neįmanoma net ir nepatyrusiems naudotojams. Gamintojas pateikia ne tik išsamią instrukciją kaip naudoti prietaisą ir  parinkti tinkamą jo režimą, bet ir kokių atsargumo priemonių imtis, kad procedūra būtų saugi ir maloni. Negana to, prietaise įdiegta išmani sistema, padedanti pačiam aparatui atlikti odos ir plaukelių atspalvio analizę ir pagal tai pasiūlyti tinkamiausią šviesos intensyvumą. Ir tai dar ne viskas! Į mobilųjį telefoną galima atsisiųsti ir Philips Lumea programėlę (Android ir iOS), kur pateikiami patarimai ir galima sekti savo procedūrų tvarkaraštį, kad tikrai nepraleisti nei vienos.

DSC05117i

Kadangi esu visiška šviesiaodė, tiek pagal aprašymą instrukcijoje, tiek pagal prietaiso atliktą analizę pirmiesiems kartams pasirinkau 5 intensyvumo lygį (šiuo atveju – žemiausią), vėliau, vasarai įsibėgėjant, natūraliai perėjau prie 4 lygio. Procesas vyksta išties greitai ir patogiai, o šviesos blyksnio metu juntama tik nedidelė šiluma – jokio deginimo ar skausmo (žinoma, čia svarbu nepasirinkti per didelio intensyvumo). Prietaisas veikia tik esant visiškam kontaktui su odos paviršiumi, siekiant visiško naudojimo saugumo, tad prireikė laiko įprasti stipriau priglausti aparatą prie odos ir tinkamai jį laikyti. Kiek kebliau pasirodė nesuklysti paslenkant prietaisą – man vis atrodo, kad šviesos impulsais veikiamas odos plotas arba persidengia (o to tikrai nereikia), arba lieka „neapdorotų“ odos plotų – tam, matyt, prireiks daugiau įgūdžių ir laiko sistemai perprasti. Visgi svarbiausia – po procedūrų nepastebėjau jokio, net menkiausio odos paraudimo, sujautrėjimo ar išsausėjimo – visiškai jokių nemalonių pojūčių, nors pastaruoju metu mano oda išties jautri, sausėjanti ir atopiška. Dar vienas didelis privalumas – procedūra trunka tikrai neilgai, o fotoepiliatorių galima naudoti ne tik prijungus maitinimo laidą, bet ir įkrovus – be jo, o tai nevaržo procedūrą atlikti bet kurioje patogioje vietoje. Prie nedidelių nepatogumų paminėčiau tik kontraindikacijas prietaisą naudoti įdegus ar pasitepus savaiminio įdegio priemonėmis (reikia laukti, kol įdegis – tikras ar dirbtinis – „išbluks“), o taip pat patartina vengti rūgštinių kosmetikos produktų, kurie didina odos jautrumą šviesai.

Žinoma, pilnam prietaiso efektyvumui įvertinti prireikia šiek tiek laiko. Prisipažinsiu – per 1,5 mėnesio tikrai nesitikėjau išvysti kokį nors skirtumą, bet klydau – pirmuosius mažesnio plaukelių ataugimo požymius pamačiau jau po 3 procedūrų! Tiesa, reikia paminėti, kad tamsių ir tankių plaukelių neturiu, tad vien dėl to gana skeptiškai vertinau ir tokio pobūdžio prietaisų efektyvumą – teko ne kartą skaityti, kad šviesesniems ir plonesniems plaukeliams jie nėra veiksmingi. Visgi išankstiniai nuostatai nepasitvirtino! O svarbiausia, pasikartosiu, kad jokio neigiamo poveikio odai Philips Lumea nesukelia – nei sudirgimo, nei skausmo, kitaip nei pasitaiko plaukelių šalinimo profesionaliu lazeriu grožio klinikose metu. Pripažįstu, šio gėrio kaina tikrai nėra maža, bet tokia investicija neabejotinai atsiperka! Nuoširdžiai rekomenduoju!

Vertinimas. 5 

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s