Sugrįžtu! + Kalėdinių dovanų pakavimo idėjos ir patarimai

Sveikos mielosios ir mielieji! Laikas bėga neapsakomai greitai – net nespėjame suprasti, kaip ir vėl apsisuka metai ir vėl pradedame ruoštis didžiausioms metų šventėms. Šį įrašą planavau jau labai ilgai, na, gal ne tiek šį, kaip apskritai pagaliau sugrįžti prie rašymo ir apžvalgų. Šiais metais jūsų įrašais tikrai nelepinau – metai buvo itin intensyvūs, kupini pokyčių ir iššūkių, džiugių išgyvenimų, bet kartu ir kūrybinio sąstingio, nusivylimų. Visgi gyvenimas neatsiejamas nuo pakilimų ir nuosmukių, kuriuos tenka išgyventi, pergyventi ir išjausti. Vieną didelę dalį besibaigiančių metų paskyriau naujų namų įsiruošimui (dar ir dabar tikrai liko ką juose nuveikti), kitą, ypač intensyvią – didelės ir svarbios asmeninės šventės planavimui, į kurį įdėjau labai daug širdies. O taip pat, kaip jau žinote, daug dėmesio ir laiko reikalauja ir mylimas mažylis augintinis. Pagaliau nurimus didiesiems įsikūrimo rūpesčiams ir praėjus šventei, visas kūrybinis potencialas buvo toks išsisėmęs, kad niekaip negalėjau sugrįžti prie man tikrai mielos blogo veiklos. Visgi maloniai nustebino faktas, kad, nors mano paskutinis įrašas buvo paskelbtas dar vasarą, vis matau tinklaraščio facebook‘o puslapyje prisijungiant naujų sekėjų – neapsakomai džiugu, kad jūs mane atrandate be jokios reklamos, tai skatina susiimti ir pagaliau sugrįžti. Ačiū visiems, kurie kantriai laukė mano naujų įrašų. Labai svarbu, kad jums reikia informacijos ir žinių, kuriomis dalinuosi, nes kitaip ši veikla neturėtų prasmės. O visiems, kas šį įrašą nepatingėjo perskaityti iki čia, išduosiu paslaptį, kad greitu metu planuoju pasiūlyti jums kreiptis asmeniškai nedidelei asmeninei konsultacijai konkrečiu grožio klausimu. Kaip jums ši mano idėja? Lauksiu jūsų minčių.

O kad šis sugrįžimo įrašas turėtų ir vaizdinės informacijos, dalinuosi dabar itin aktualiomis dovanų pakavimo idėjomis (tiesa, tai mano praėjusių metų „kūriniai“ – šiemet dovanų supakuoti dar nespėjau) ir keletu patarimų.

DSC02359ip

DSC02370ip

DSC02383ip

DSC02401ip

DSC02462ip

DSC02472ip

DSC02475ip

DSC02487ip

DSC02491ip

Dovanų pakavimo popierius: Ikea (2018 metų kolekcija), panašus čia ir čia | Baltas medinis padėklas: Ikea

Daiktus, kurie neišlaiko formos, gražiausiai supakuosite sudėję į kartonines dėžutes, o vėliau suvynioję jas į dailų dovanų pakavimo popierių.

Preilės patarimas #1: daiktus, kurie neišlaiko aiškios, taisyklingos geometrinės formos (pvz., drabužius, kosmetikos ar kūno priežiūros produktus be dėžučių ir pan.), gražiausiai supakuosite sudėję į kartonines dėžutes – specialias dovanų ar tiesiog kartonines pakuočių, o vėliau suvynioję jas į dailų dovanų pakavimo popierių. Dar paprastesnis variantas būtų tokias dovanėlės tiesiog sumesti į dovanų maišelius, tačiau tokiu atveju tiek jūs, tiek artimasis, gavęs tokią dovaną, praras nemažai džiaugsmo – nepatirs malonaus išpakavimo proceso ir staigmenos laukimo jaudulio. Būtent dėl šios priežasties pakuoti į dovanų maišelius, kaip jau šventiniuose įrašuose ne kartą minėjau, vengiu. Be to, į popierių kruopščiai pakuojama dovana, įdėjus šiek tiek pastangų, gali virsti ir mažu meno kūrinėliu, tuo pradžiugindama gavėją ne tik savo turiniu.

Nebijokite eksperimentuoti su keliais tos pačios spalvinės gamos, bet skirtingų raštų dovanų pakavimo popieriaus deriniais.

Preilės patarimas #2: nebijokite eksperimentuoti su keliais tos pačios spalvinės gamos, bet skirtingų raštų deriniais. Į tokį pakavimo popierių suvyniotos dovanos atrodo ir stilingai, ir žaismingai. Štai aš pasirinkau sodrios vyno spalvos vienspalvį, žaismingais taškeliais ir tradiciniais kalėdiniais langeliais margintus dovanų popierius, iš kurių vienas – kontrastingos pilkšvai baltos spalvos, tačiau su atsikartojančiu langelių motyvu ir raudonos spalvos elementais. Margas pakavimo popierius ir taip suteikia pakankamai žaismingumo, tad su dovanų dekoru nepersistengiau – pasirinkau sidabriškai pilką popierinės rafijos juostelę ir dryžuotą tradicinę kalėdinę virvelę.

DSC02417ip

DSC02436ip

DSC02496ip

DSC02501ip

DSC02505ip

DSC02512ip

Dirbtinio kailio kilimėlis: Aliexpress (įsigyta anksčiau), panašus čia ir čia | Bateliai su kailiniais pomponais: SinSay (įsigyti anksčiau), panašūs čia ir čia | Suknelė: Mohito (įsigyta anksčiau), panaši čia, čia ir čia | Manikiūras ir nagų dekoras: Aurelija Ambo, Ambo studio

O kadangi mėgstu viską derinti, supakuotos dovanėlės puikiai tiko ir prie mano šventinei vakarienei išsirinktos tradicinių kalėdinių raštų suknelės ir net manikiūro.

Labai tikiuosi, kad mano mažyčiai patarimai ir idėjos įkvėps jus smagiam kūrybiniam vakarui. O kaip jūs pakuojate šventines dovanėles? Visada laukiu jūsų minčių.

Jaukaus ir magiško švenčių laukimo!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s