AMWAY NUTRILITE™ DOUBLE X™ maisto papildai

Sveiki visi! Kadangi tai pirmasis įrašas šiais metais, pradedu nuo sveikinimo su Naujaisiais, nors ir kiek pavėluoto. O metus pradėkime nuo itin aktualios ir neabejotinai su daugelio mūsų Naujųjų metų pažadais susijusios temos – sveikatos, neatsiejamos nuo pilnavertės mitybos. Taip, tai tikrai daugeliui „skaudi“ tema, kadangi gyvenimo tempas, neteisingi įpročiai neretai trukdo savimi tinkamai pasirūpinti – tiek sveikesnės mitybos, tiek sporto, tiek ir pilnaverčio poilsio režimo atžvilgiu. Aš irgi nesu išimtis – po įtemptos protinės veiklos darbe ir ankstyvo kėlimosi dienos pabaigoje būnu išsekusi, be energijos ir alkana, tad paprastai neturiu nei jėgų, nei galimybių, nei noro ilgai galvoti, ką čia sveiko sukrimsti ir tiesiog užkandu ko nors, kas pasitaiko po ranka. Ir taip, tai dažniausiai nebūna pats geriausias pasirinkimas… O pridėjus dar ir sėdimą darbą, stresą, jau gaunasi nemenkas krūvis organizmui ir imunitetui. Visa tai žinodama ir stengdamasi sušvelninti gyvenimo būdo pasekmes sveikatai, stengiuosi reguliariai vartoti maisto papildus ir pakankamą kiekį vandens. Jų pasirinkimas rinkoje, kaip žinote, nemažas, o ir kainų diapazonas gana platus. Neretai pasirinkimą dar išplečia ir galimybė įsigyti įdomesnių ir stipresnių, Lietuvoje neparduodamų maisto papildų užsienyje, kad ir parsisiųsti iš iherb.com, ką ir pati dažnai darau. Visgi šiandien mes ne apie tai, o apie gimtinėje įsigyjamą kokybišką ir subalansuotą maisto papildą NUTRILITE™ DOUBLE X™AMWAY.

DSC05156i

DSC05159i

DSC05163i

Gamintojo pažadas. Remiantis Euromonitor 2013 m. duomenimis, NUTRILITE™ – tai pirmaujantis pasaulyje vitaminų ir maisto papildų prekinis ženklas, kurio produktuose mokslo galia derinama su natūraliais augalų privalumais.

NUTRILITE™ DOUBLE X™ – tai galingas multivitaminų, multimineralų ir fitonutrientų maisto papildas, suteikiantis subalansuotą 12 svarbiausių vitaminų ir 10 svarbiausių mineralų kompleksą bei papildytas PhytoBlend™ – specialiu 22 augalų kompleksu iš vaisių, daržovių ir žolelių, kuriuos ne visada paprasta įtraukti į kasdienę mitybą. NUTRILITE™ DOUBLE X™ paįvairina mitybą, suteikdamas augalinės kilmės sudedamųjų dalių, priklausančių 5 spalvų grupėms: žaliai, baltai, geltonai, raudonai ir violetinei. Kiekviena spalvų grupė suteikia vertingų maistingųjų medžiagų.

Siekiant užtikrinti pakankamą maistingųjų medžiagų kiekį produkte, kontroliuojamas visas procesas nuo sėklos iki papildo. Procesas prasideda atrenkant sėklas, kurios sodinamos į tinkamą tvarių ūkių dirvožemį reikiamame gylyje. Tikima, kad tvarus ūkininkavimas padeda išauginti stiprius ir gyvybingus augalus, turinčius didelę maistinę vertę. Visos augalinės kilmės sudedamosios dalys yra gaunamos iš tvarių Nutrilite™ ar NutriCert™ ūkių, kuriuose nenaudojami toksiški chemikalai ar pesticidai. Derlius surenkamas tinkamu metu, kai augalai turi daugiausiai naudingų savybių, panaudojant geriausias fitonutrientų profilio dalis. Jos apdorojamos per kelias valandas nuo derliaus nuėmimo, naudojant naujausią įrangą. NUTRILITE™ mokslininkai nuolat ieško naujų būdų, kaip pagerinti natūraliai gaunamas sudedamąsias dalis, derinant svarbiausius vitaminus ir mineralus su augalinės kilmės fitonutrientais. Atliekami išsamūs bandymai, siekiant užtikrinti, kad DOUBLE X™ yra saugus produktas. Prieš produktui pasiekiant vartotoją, atliekami 2 000 bandymų su kiekvienu produkcijos vienetu, pradedant nuo augalinės medžiagos. Be to, gamyboje nenaudojami ir dirbtiniai saldikliai, dažikliai, skonio stiprikliai ar konservantai.

Naudojimas. Suaugusiems rekomenduojama vartoti po vieną vitaminų, mineralų ir fitonutrientų sudėtyje turinčią tabletę du kartus per dieną valgio metu, t. y. iš viso 6 tabletes per dieną.

Šį produktą ypač rekomenduojama vartoti žmonėms, kurie kasdien nesuvalgo 5 vaisių ir daržovių porcijų, kaip rekomenduoja Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), žmonėms su prastesne protine ar fizine savijauta, patiriantiems stresą, norintiems padėti organizmui įveikti sezoninius pokyčius. Taip pat aktyviai sportuojantiems, kai reikalinga daugiau maistingųjų medžiagų ir besilaikantiems dietos, kai trūksta svarbiausių vitaminų ir mineralų.

DSC05168i

DSC05170i

DSC05167i

DSC05189i

Kiekis. Pakuotėje yra 31 dienos dozės (186 tablečių).

Kaina. 83,14 Eur

Kur įsigyti? Pas AMWAY atstovus / platintojus arba internete: amway-lithuania.com, perkunamams.lt, tvarkomes.lt

Pakuotė. Daugkartinė tvirto plastiko, saugiai užsidaranti dėžutė, papildomai apsaugota kartonine pakuote. Kiekvienos rūšies tabletės atskirai supakuotos į vakuuminius folijos maišelius.

Konsistencija ir spalva. Kietos, trijų skirtingų spalvų ir formų tabletės.

DSC05198i

DSC05205i

DSC05208i

DSC05211i

DSC05215i

DSC05248i

DSC05261i

Kvapas. Specifinis.

Sudėtis. NUTRILITE™ DOUBLE X™ yra skirtas kompensuoti visą galimą mitybos ir fitonutrientų trūkumą. Produktas suteikia geriausią pagalbą organizmui įvairiomis formomis:

 • Smegenų funkcijai: jodas ir vitaminas B12
 • Nervų sistemai: varis
 • Imuninei sistemai: vitaminas C
 • Energijos teikiančiai medžiagų apykaitai: niacinas
 • Uždegiminių reakcijų kontrolei: kurkuminas
 • Virškinimo sistemai ir kepenims: kalcis, rozmarinas ir kurkuminas
 • Ląstelėms: kalcis
 • Oksidaciniam stresui mažinti: vitaminas E
 • Širdies funkcijai palaikyti: vitaminas B6 ir tiaminas
 • Kaulų funkcijai: vitaminas D
 • Raumenų funkcijai: magnis
 • Regėjimui: vitaminas A
 • Odai, plaukams ir nagams: biotinas, vitaminas C, selenas ir cinkas
 • Hormonų pusiausvyrai: vitaminas B6 ir pantoteno rūgštis

Amway Nutrilite DoubleX

DSC05192i

DSC05179i

DSC05219i

Esu tikra, kad NUTRILITE™ DOUBLE X™ man tikrai pagelbėjo – imunitetas net ir pervargus nenusilpo, nei kelionėje, nei po jos nesusirgau, o ir nuovargis per daug nekankino, kas man, greitai pavargstančiai, buvo didelis džiaugsmas. Žinoma, labai svarbu ne tik subalansuota, kokybiška ir moksliškai pagrįsta produkto sudėtis, bet ir jo ekologiškumas bei gamyboje taikomi tvarumo principai.

Preilės įspūdžiai. Apie AMWAY NUTRILITE™ DOUBLE X™ maisto papildus savo įrašuose yra pasakojusi jau ne viena šalies tinklaraštininkė, o ir pagyrų jiems internete netrūksta. Visgi įsitikinti pačiai buvo labai smalsu – juk mūsų visų organizmai skirtingi, o ir maisto papildus įsisavina nevienodai. Šį multivitaminų, multimineralų ir fitonutrientų kompleksą praėjusiais metais vartojau tikrai įtemptu gyvenimo periodu. Visko vyko tiek daug – įkurtuvės naujuose namuose, treniruotės ir parodos su augintiniu, nesibaigiančių reikalų tvarkymas ruošiantis vestuvėms užsienyje ir pačiai kelionei, o kur dar darbas ir įprasti buities klausimai. Nors ir džiugūs pokyčiai, organizmui streso netrūko, o štai laiko miegui ir poilsiui beveik nelikdavo. Buvo neramu, kad pačiu svarbiausiu momentu nesušlubuotų sveikata, o ir dideliu energingumu niekada nepasižymiu. Esu tikra, kad NUTRILITE™ DOUBLE X™ man tikrai pagelbėjo – imunitetas net ir pervargus nenusilpo, nei kelionėje, nei po jos nesusirgau, o ir nuovargis per daug nekankino, kas man, greitai pavargstančiai, buvo didelis džiaugsmas. Žinoma, kaip mokslininkei ir aplinkosaugininkei, man labai svarbu ne tik subalansuota, kokybiška ir moksliškai pagrįsta produkto sudėtis, bet ir jo ekologiškumas bei gamyboje taikomi tvarumo principai. Kaip estetiką mėgstančiai vartotojai, man labai patiko šių maisto papildų pakuotė – pakartotinai pildoma, labai ergonomiška dėžutė tabletėms, o jų pačių pateikimas atskiruose vakuuminiuose folijos maišeliuose ne tik itin higieniškas, bet ir padedantis apsaugoti nuo aplinkos poveikio dar iki vartojimo pradžios.

DSC05241i

DSC05243i

Vienintelis naudojimą kiek apsunkinęs niuansas – nemažas kiekis tablečių, kurias per dieną reikia suvartoti – net 6, o ir nelabai mažos. Pasirodė išties nelengva tris iš jų praryti vieną po kitos. Jei pirmąją dozę iš ryto išgerti nesudėtinga, antrasis davinys man dažnai pasimiršdavo, tad maisto papildo vartojimo laikas išsitempė. Taip pat vartotojus gali atbaidyti ir aukšta šio kokybiško produkto kaina. Vis dėlto, NUTRILITE™ DOUBLE X™ vertinu puikiai ir tikrai mielai vartočiau pakartotinai.

Vertinimas. 4 

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s