Velykos: paprastas ir žaismingas šventinio stalo dekoras + Preilės Amazon radiniai

Follow my blog with Bloglovin

Sveiki, mielieji ir mielosios! Labai tikiuosi, kad išties esate sveiki – tiek fiziškai, tiek emociškai. Išgyvename jau ketvirtąją keistą ir neramią karantino savaitę dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos, besijausdami tarsi neįtikimo scenarijaus siaubo filme. Ilgimės artimųjų, daugelis dirbame iš namų, iš naujo atrasdami pamirštus pomėgius ir išgyvendami neįprastus jausmus. Šis laikotarpis verčia daug ką permąstyti ir pertvarkyti – ne tik apleistus namų kampus, bet ir pamirštas sielos kerteles, o dalis visko, kas gyvenimui tekant įprasta tėkme atrodė svarbu, tarsi prarado prasmę. Vis dėlto, nepaisant šios emociškai tikrai sudėtingos situacijos, už lango džiugina gražus pavasaris ir artėjančios šv. Velykos. Nors dauguma mūsų jas sutiksime atskirai nuo dalies artimųjų, papuošti namai ir bent minimaliai dekoruotas stalas tikrai gali praskaidrinti nuotaiką.

Dalinuosi labai paprastu ir greitu, tačiau žaismingu ir nuotaikingu praėjusių metų Velykų stalo dekoru. Tuomet buvome dar visai neseniai atsikraustę į savo išsvajotus namus, gyvenome be dalies būtiniausių baldų ir apsikrovę dėžėmis. Net ir valgomasis stalas su kėdėmis atsirado tik šventės išvakarėse, o indus ir įrankius serviravimui bei nedidelius papuošimus krausčiau iš dėžių iki pat paryčių. Vis dėlto, tai šventinės nuotaikos nė kiek negadino, ypač kai po namus tapseno kartu į naujuosius namus atkeliavęs dar visai mažylis mūsų Seiko (@seiko.akita).

preiles.com_Velykos_2020_1

preiles.com_Velykos_2020_2

preiles.com_Velykos_2020_3

preiles.com_Velykos_2020_4

preiles.com_Velykos_2020_5

preiles.com_Velykos_2020_6

preiles.com_Velykos_2020_7

preiles.com_Velykos_2020_8

preiles.com_Velykos_2020_9

preiles.com_Velykos_2020_10

preiles.com_Velykos_2020_11

preiles.com_Velykos_2020_12

preiles.com_Velykos_2020_13

Valgomojo stalas ir kėdės: IKEA INGATORP/INGOLF |Taburetė-laipteliai: IKEA BEKVÄM  | Rausvos lėkštės: panašios, pastelinės melsvos, pastelinių spalvų indų rinkinys | Derantys puodeliai: čia ir čia | Gėlėtos popierinės servetėlės: panašios čia ir čia | Balto vyno taurės: Spiegelau | Stiklinės gaiviesiems gėrimams: Spiegelau |  Žvakės: IKEA, panašios čia ir čia | Žvakidė-metalinė lėkštelė: IKEA SKURAR | Vazonėlis-vaza gėlėms: panaši | Pintas dubuo margučiams: panašus čia ir čia | Dekoratyviniai balti keraminiai kiškučiai: LIDL, panašūs, taip pat čia ir čia | Kiaušinių marginimui: natūralus bičių vaškas ir dažai.

preiles.com_Velykos_2020_18

preiles.com_Velykos_2020_17

preiles.com_Velykos_2020_16

preiles.com_Velykos_2020_15

preiles.com_Velykos_2020_14

Nežinau, ar tai pastebėjote ir jūs, bet aš Lietuvoje labai pasigendu kokybiškų ir įdomesnių šventinių namų ir stalo dekoracijų ar tiesiog norimų interjero elementų, tad neretai jų ieškau užsienio elektroninėse parduotuvėse. Būtent dėl to sukūriau ir savo Amazon rekomenduojamų prekių „parduotuvę“, kurią suskirsčiau į atskiras tematines kategorijas – kviečiu ją aplankyti čia. O tiesioginę nuorodą į Velykų skyrelį galite rasti čia. Naudodamiesi nuorodomis galite įsigyti mano atrastus mielus ir įperkamus interjero dekoro elementus, grožio prekes ir kt., už kurias, žinoma, be jokio papildomo mokesčio jums, galiu gauti nedidelius komisinius, padėsiančius išlaikyti tinklaraštį.

Jei ieškote daugiau gražių idėjų pavasariniam namų dekoravimui, kviečiu pasidairyti po atnaujintą ir išgrynintą tinklaraščio Pinterest profilį www.pinterest.com/preilespasaulis ir Velykoms skirtą „lentą“ čia, o taip pat nepamiršti sekti ir dalintis.

preiles.com_Velykos_2020_Pinterest1

Primenu, kad galite peržvelgti ir mano ankstesnių metų velykinius įrašus – čia rasite visą jų sąrašą.

Jaukaus ir pakilaus šventinio pasiruošimo! Būkite sveiki!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s