Vasaros pabaigtukai (pasimetęs įrašas)

Sveikos, mielosios skaitytojos! Atradau vieną ilgai pamirštą įrašą, kurį esu jums skolinga. Kas tai? Ogi beveik visos vasaros pabaigtukų krūvelė, kurios niekaip neprisiruošiau jums pristatyti. Taigi, pagaliau trumpai aptarsiu visas tuo laiku pabaigtas priemones.

dsc06428i

dsc06432i

Kūno ir plaukų priežiūros bei higienos priemonės

Ecodenta Ekstra trejopo poveikio dantų pasta su baltuoju moliu, propoliu ir Teavigo. Neabejotinai tai viena mano mėgstamiausių Ecodenta dantų pastų. Jums jau seniai nėra paslaptis, kad labai vertinu kokybišką, ekologišką Lietuvos gamintojų produkciją.

Ecodenta balinamoji dantų pasta su mėtų aliejumi, šalavijų ekstraktu ir Kalident. Ši dantų pasta, deja, man paliko kiek prastesnį įspūdį, o žadamo balinančio efekto nepastebėjau.

Ecodenta Extra juoda balinamoji dantų pasta su juodąja anglimi ir Teavigo. Džiugu, kad užsienio rinkoje esant nemažai skirtingų balinamųjų priemonių su anglimi, Biok irgi neatsilieka. Buvo labai smalsu išbandyti šį inovatyvų gaminį (mano vyras bandyti nesiryžo – labai jau neįprasta jam pasirodė pastos juoda spalva). Kokie mano įspūdžiai? Vidutiniai – trokštamo balinamojo efekto nesulaukiau, užtat beveik nepastebėjau jokio padidėjusio dantų jautrumo (žinoma, primenu, kad balinančių pastų nereikėtų vartoti kasdien, saugant dantų emalį būtina turėti ir įprastinę dantų pastą).

Bio-Oil kūno aliejus. Pamenu, kai prieš keletą metų šio aliejaus gamintojai pradėjo vykdyti gana įkyrią rinkodarą – Bio-Oil reklamas matėme visur, o skirtingų atsiliepimų apie šią priemonę taip pat mirgėte mirgėjo. Žinoma, tai negali nesugundyti jos išbandyti. Ši pakuotė – jau antroji (bandžiau save įtikinti žadamais stebuklais), tačiau žymaus odos spalvą vienodinančio ir randelius lyginančio efekto, deja, nepastebėjau. Priemonės sudėtis taip pat kelianti abejonių ir neadekvati jos kainai, tačiau oda lieka švelni, pamaitinta, o kvapas pasakiškas – rožių eterinio aliejaus. Ar rekomenduoju? Nelabai. Siūlyčiau išbandyti geresnės sudėties, natūralesnį kūno aliejų.

Live Clean Keratin Oil plaukus glotninantis šampūnas. Šį ir daugelį kitų rūšių, puikios sudėties (jokių SLS ir SLES!) ir prieinamos kainos Live Clean šampūnų galite rasti visose Eurokos tinklo parduotuvėse. Smagu, kad kokybė nebūtinai reiškia aukštą kainą. Saldaus ir malonaus aromato, švelnus plaukams – man patiko, o ir vyras mielai naudojo. Kadangi mano plaukai ilgi ir plonyčiai, slenkantys, labai juos saugau, neeksperimentuoju ir nesirenku įtartinos, stipriai cheminės sudėties plaukų priežiūros priemonių, kad ir kokio populiaraus ir plaukų stilistų pamėgto prekės ženklo jie būtų. Visgi renkantis natūralios sudėties šampūnus, mano plaukai dažnai tarsi prisiploja prie galvos odos, nebūna purūs, o pastaruoju metu netgi pastebėjau, kad jautriai reaguoja ir galvos oda. Tad vis dar esu tobulai man tinkančio šampūno paieškose. Šiuo metu ruošiuosi bandyti ekologišką Lavera šampūną su apelsinų pieneliu, kurį labai išgyrė Modesta (Grožio Gurmanė).

Giovanni 2Chic Brazilian Keratin & Argan Oil ypač plaukus glotninantis kondicionierius. Ši Giovanni plaukų priežiūros priemonių serija man taip patiko, kad vienu metu jos pritrūkusi Lietuvoje, net siunčiausi iš iherb.com puslapio. Balzamas geros sudėties, organinis (USDA sertifikuotas), 100 % vegetariškas ir netestuotas su gyvūnais. Naudojant kartu su tos pačios serijos šampūnu pradžioje man tiko tobulai – plaukai krito lygiai, buvo gražiai tiesūs net ir be papildomo fenavimo (ko aš stengiuosi nedaryti be reikalo), tačiau kartu nebuvo ir prisiploję prie galvos. Vis dėlto, ilgainiui, šie turtingos sudėties gaminiai man pradėjo per daug apsunkinti plonus plaukus, tad teko galvoti, kuo juos keisti. Užtat mano vyras juos sunaudojo su malonumu.

Dove Purely Pampering maitinamoji dušo želė su pistacijų kremu ir magnolijomis. Labai džiaugiuosi atradusi, kad ir įprastuose prekybos centruose galima įsigyti visai neblogos sudėties priemonių. Ši dušo želė maloniai nustebino, kai jos sudėtyje neatradau taip įprasto SLS ir SLES. Tirštoka, kreminė, skaniai, saldžiai kvepianti (bet nemanau, kad pistacijomis) ir per daug odos nesausinanti dušo želė paliko tikrai neblogą įspūdį, tačiau jos stiprus kvapas ilgainiui ėmė mane erzinti, o turinčios sausesnę odą, po maudynių visgi neapsieis be losjono.

Devoted Creations Believe in Pink deginimosi losjonas soliariumui. Žinoma, aš tikrai žinau apie dirbtinės saulės žalą ir vėžio riziką, todėl soliariumo studijose esu tikrai retas svečias. Vis dėlto, kartais norisi pasilepinti dirbtinės saulės spinduliais, ypač šaltuoju metų laiku ar ruošiantis atostogoms, kai lauke nelepina saulės spinduliai. Tai tarsi terapija mūsų klimato juostos gyventojams, padedanti atšilti, atsipalaiduoti po darbo dienos ir kovoti su depresija tamsiuoju metų laiku. Visgi nieko naujo nepasakysiu – tuo mėgautis reikia labai saikingai. Lepintis dirbtine saule be specialių losjonų taip pat neverta, tačiau daugelio jų sudėtis labai nedraugiška. Šio gamintojo produkcija kiek tinkamesnė – ji pagaminta ne vandens, o alijošiaus lapų sulčių pagrindu, tad garantuoja ir geresnį odos drėkinimą. Nežiūrint kitų prastos reputacijos sudėtinių dalių (silikono junginių, fenoksietanolio ir kt.), ši priemonė man labai patiko – ji gana lengvos konsistencijos, neriebi, nesunkiai pasiskirstanti ant odos, gana skalsi, nepaliekanti lipnumo, o ir to specifinio kvapo po deginimosi, kuomet losjone esančios dirbtinio įdegio medžiagos reaguoja su UV spinduliais, beveik nėra.  Pagrindinis šio losjono minusas – nemaža kaina.

L‘occitane Amande migdolų dušo aliejus (mažoji pakuotė). Apie šią priemonę girdėti ir ją išbandyti tikriausiai teko daugeliui – tai vienas iš L‘occitane best seller‘ių, ir tikrai ne veltui – koncentruota, skalsi aliejinė prausimosi priemonė kvepia skaniai ir saldžiai, lepina odą, yra ypač tinkama šaltuoju metų laiku ir vasarą, po saulės vonių, išsausėjusiai odai. Šią nedidelę pakuotę mielai naudojau kelionėse – užteko tikrai ilgam. Tačiau, kadangi su šiuo dušo aliejumi „draugauju“ nebe pirmą kartą, stiprus jo kvapas man jau kiek pabodęs, dabar mieliau renkuosi lengvesnį Bioderma dušo aliejų.

Banka Agafji kūno šveitiklis Grečišnij. Nebrangi, tačiau kokybiška ir natūrali šio gamintojo produkcija patinka ne vienam. Eurokos tinklo parduotuvėse šį kūno šveitiklį galima įsigyti už kiek daugiau nei 1 Eur, o užteks jo netgi kokiems 5 kartams. Priemonės kvapas vidutinio stiprumo, natūralus, žolinis, primenantis pirties malonumus, konsistencija lengva, tiršta gelinė su švelniomis šveičiamosiomis polietileno granulėmis. Man, mėgstančiai stipresnį kūno šveitimą ir aštresnes, labiau grūdėtas priemones, šis šveitiklis pasirodė per švelnus ir nepakankamai atliekantis savo funkciją pašalinti negyvas odos ląsteles – jis tinkamiausias turinčioms labai jautrią ir sausą odą.

Garnier Neo intensyvus antiperspirantas sauso kremo pavidalu, Shower Clean aromato. Jūs jau žinote – vis dar esu to tobulojo dezodoranto paieškose. Šias Garnier priemones perku daugiau iš įpročio negu iš pomėgio. Kaip ir daugumoje tokio tipo priemonių, ir šios sudėtyje yra dviprasmiškai vertinamų aliuminio druskų – potencialių vėžio sukėlėjų. Vasarą „draugavau“ su šiuo kreminio, o ne įprasto skysto pavidalo antiperspirantu – pakankamo efektyvumo ir labai skanaus, gaivaus aromato, tačiau ir šiuo atveju pažadas, kad dezodorantas netepa drabužių yra tik sumani apgaulė.

Fantee drėgnos kosmetinės servetėlės su orchidėjų (rausva pakuotė) ir uogų (violetinė pakuotė) aromatais. Kaip jau ne kartą pasakojau, tokias drėgnas servetėles naudoju makiažo metu nusivalyti pudros ir kitų priemonių likučiams nuo rankų. Šios servetėlės – nieko ypatingo, jos man patinka tik dėl nedidelių, į kosmetinę telpančių pakuočių. Kvapas labiau cheminis nei uogų ar gėlių, sudėtis odos nelepinanti, bet juk natūralumo čia niekas ir nežadėjo, o ir naudojame jas tik rankoms.

L‘occitane rankų kremas Jasmin Immortelle Neroli. Šis nedidukas rankų kremas pas mane atkeliavo kartu su kitais dviem šventiniame rinkinyje. Priemonė pakankamai lengva vasarai, o jau kvapas! L‘occitane gaminių kvapai negali nepakerėti… Šis man primena žydintį pavasarį – saldžiai medumi kvepiančius medžių žiedus ir jazminų krūmus. Vakare pasitepusi rankas niekaip negaliu nustoti uosti šio kremo aromato – tikra priklausomybė :).

dsc06433i

Veido priežiūros priemonės

Rasa Clean Effect Micelle micelinis vanduo. Tai dar vienas man labai patikęs ir mielai naudojamas Biok gaminys, kurį pirmą kartą išbandžiau po Drogas grožio mokyklos su Biok renginio, kuomet testavimui ją radau dovanų krepšelyje. Miela, nedidelė ir patogi pakuotė, tinkanti į kelioninę kosmetinę, draugiška kaina.  Rekomenduoju išbandyti! Pati įsigijau dar vieną buteliuką kelionėms.

911 kosmetinis veido gelis Ugrisept. Ši priemonė, skirta tepti lokaliai ant odos pažeidimų, pasak gamintojo, turėtų padėti esant odos defektams ir spuogeliams. Deja, poveikio nelabai pastebėjau. Priemonė labai lengvos, gelinės konsistencijos, jos kvapas primena žymųjį „žvaigždutės“ tepalą, o kaina visai nebaisi – nesiekia net 2 Eur, tad ir nusivylimas nedidelis.

Rasa Anti-age stangrinamasis serumas. Puiki drėkinamoji priemonė bet kokio amžiaus odai (neapsigaukime dėl pavadinimo!). Riebesnės odos savininkės šiltuoju metų laiku šį serumą gali puikiai naudoti vieną, papildomai netepdamos kremo sluoksnio. Tai geros sudėties, protingos kainos lietuviškas gaminys. Konsistencija maloni, lengva gelinė, ne per daug lipni, kaip kad būna analogiškose priemonėse, greitai susigeria. Visgi žadėto stangrinimo efekto nesuteikia, natrio hialiuronato aptinkame tik sąrašo pabaigoje prieš pat konservantą fenoksietanolį, tad turinčios brandesnę odą turėtų rinktis turtingesnės sudėties serumus.

Biocell drėkinanti veido kaukė su hialiurono rūgštimi. Senokai stalčiuje savo valandos laukusi, kiek primiršta priemonė, kurią anksčiau, kai dar nelabai gilinausi į gaminių sudėtį, gana intensyviai naudodavau. Tai pirmoji tokio tipo kaukė šalies rinkoje, kuri buvo labai plačiai giriama ir rekomenduojama kosmetologų. Išties, suteikiamas efektas neblogas – oda sudrėkinta, lygesnė, kiek lipnoka, greičiau gyja odos pažeidimai. Ypač efektas, kaip nebūtų keista, man matyti sekančią dieną po naudojimo. Vis dėlto, nepaisant teigiamo efekto, randame labai daug konservantų – ne tik įprasto fenoksietanolio, bet ir eilę įvairių parabenų, kurių daugelis gamintojų jau senokai atsisakė. Gamintojui būtų pats laikas pergalvoti ir atnaujinti kaukės sudėtį – gal užtektų ir fenoksietanolio, o gal pavyktų visus konservantus pakeisti ekologiška konservuojančia medžiaga?

Comodynes Anti-aging veido kaukė. Dar viena pluoštinio audinio veido kaukė. Ir vėlgi nemenkas nusivylimas – alkoholis veido kaukės nuo senėjimo sudėtyje! Ir ne šiaip kur, o pačiame priekyje, trečiu numeriu. Jau vien tai pastebėjus susidariau išankstinę neigiamą nuomonę, tačiau ryžausi išmėginti. Vos atplėšus pakuotę jaučiamas ne tik stiprus kvepalų aromatas, bet ir alkoholio kvapas, tad jausmas toks, lyg uostum gana malonaus kvapo odekoloną. Jei ant veido turite pažeidimų ar spuogelių, jausite graužimą. Efektas – tikrai tam kartui stangresnė, lygesnė oda. Ar verta? Dažnam naudojimui tikrai ne, bijau, kad ši kaukė gali suteikti daugiau žalos nei naudos odai. Ypač šio ir panašios sudėties gaminių reikėtų vengti brandžios odos moterims, jautriaodėms ir turinčioms odos pažeidimų, polinkį į alergiją.

The Konjac Sponge kempinėlė su rausvuoju moliu. Nuo šios kempinėlės prasidėjo mano pažintis su tokio tipo gaminiais. Kempinėlė žavingos širdelės formos, ypač švelni odai, naudojant sudrėkintą. Šios dabar labai populiarios veido priežiūros priemonės efektyvumas mane labai sužavėjo ir ji tapo neatsiejama mano kasdieninės veido priežiūros rutinos dalimi. Svarbiausia, kad tikrai pamačiau skirtumus odoje – poros švaresnės, odos nelygumai kiek sumažėję, randeliai laikui bėgant šviesėja.

Sebamed Anti-ageing paakių kremas su Q10. Plačiai išgirtas ir man patikęs. Lengvas, greitai susigeriantis, puikus makiažo pagrindas, visiškai nejautrinantis akių, tačiau poveikio raukšlelių sumažėjimui ir paakių stangrumui nelabai pastebėjau. Esu tokios nuomonės, kad kremas stebuklų ir negali padaryti, svarbu, kad jis stabilizuotų esamą situaciją ir aprūpintų odą reikalingomis medžiagomis bei drėgme. Mielai įsigijau ir antrą šio kremo pakuotę.

L‘occitane Angelica drėkinamoji veido želė su šventagaršvėmis. Žinoma, išbandžius tik mėginėlį, nors jo ir užtenka porai ar trejetai kartų, kalbėti apie kremo poveikį negalima, tačiau spėjau įvertinti, kad jo konsistencija lengva ir maloni, oda lieka švelni ir sudrėkinta, o kvapas, kaip ir visų L‘occitane produktų – pasakiškas. Būtų įdomu išbandyti didesnę šios priemonės pakuotę.

Anna Lotan Barbados Scalex šveičiamoji veido želė. Išbandžius tokį didelį mėginėlį jau galima ir susidaryti šiokią tokią nuomonę apie priemonę. O ji man labai patiko, kaip ir beveik visi iki šiol bandyti Anna Lotan gaminiai, juk ne be reikalo su šia produkcija dirba ir save gerbiantys grožio salonai. Šveitiklis natūralios sudėties, lengvai kreminis, labai švelnus veido odai, nes neturi jokių šveičiamųjų grūdelių ar abrazyvinių dalelių, tačiau efektyviai šalina negyvas odos ląsteles ir švelnina odą. Mielai naudočiau ir pilno dydžio pakuotę!

Eco Desire Geiša veido šveitiklis su rožėmis. Iš gamintojo testavimui gavau nemažą šio šveitiklio mėginėlį. Tai visiškai natūrali, švelni odai, smulkiagrūdė, netgi tiksliau būtų sakyti – miltelių konsistencijos, biri priemonė, kurią prieš naudojant reikia sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens. Labai delikačiai, neužgaunant ir nesujautrinant ji tarsi poliruoja veido odos paviršių. Kadangi yra švelni ir natūrali, puikiai tinka ir lūpų šveitimui, taip pat ir plonai kaklo bei krūtinės odai. Turi vos juntamą rožių aromatą, naudojasi labai skalsiai – šio mažyčio indelio man užteko kone 10 kartų. Išties puikus ir dėmesio vertas gaminys, kurį rekomenduoju išmėginti ir jums!

dsc06439i

Dekoratyvinės kosmetikos piemonės

Revlon Colorstay makiažo pagrindas mišriai / riebiai odai. Tai stipriai maskuojantis, matinis, ilgai išliekantis, sunkus, tačiau vienas mano mėgstamiausių makiažo pagrindas. Skirtingiems efektams išgauti maišau jį skirtingomis proporcijomis su įvairiomis lengvesnėmis skystomis pudromis. Ši priemonė yra tikras išsigelbėjimas esant poreikiui maskuoti didesnes odos problemas ir bėrimus.

Avon Big & Multiplied juodas blakstienų tušas. Pradžioje šis tušas iš Avon, rastas dovanų dėžutėje konkursiniam pavasariniam makiažui kurti man labai patiko, nors tokio tipo – plaušiniai, tradiciniai tušo šepetėliai nėra mano mėgiamiausi ir įprastai renkuosi polimerinius. Tušas suteikė gražų efektą blakstienoms, man asmeniškai laikėsi puikiai, netrupėjo, tačiau ilgainiui, kiek pastovėjęs, sutirštėjo ir pradėjo lipinti blakstienas, be to, pajutau, kad akys nuo jo darosi jautrios, tad teko atsisveikinti.

Estee Lauder Pure Color High Gloss ypač žvilgantis lūpų blizgesys, spalva – 06 Coral Chic. Kažkada mielai naudotas, o dabar atrastas stalčiuje jau kiek senstelėjęs ir pakeitęs savo savybes. Labai gražios, gaivios, pusiau permatomos spalvos su nedidelėmis, prieš šviesą žvilgančiomis dalelėmis. Gana riebokos ir lipnios konsistencijos, tačiau nedžiovinantis lūpų, kas man labai svarbu.

Tikiuosi įraše radote naudingos informacijos ir aptikote priemonių, kurias ir jūs norėtumėte išbandyti!

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s