Eveline Celebrities akių kontūro plunksnelė

Labas rytas! Neretai pasitaiko, kad didelė prekės kaina nepateisina mūsų lūkesčių, vis dėlto kartais nutinka ir priešingai – vos keletą eurų kainuojantis kosmetikos produktas suteikia puikų vizualinį efektą. Šiandien pasakoju kaip tik apie tokį „perliuką“, nors ir nelabai „draugiškos“ sudėties – Eveline Celebrities akių kontūro plunksnelę arba, kitaip tariant, skystą akių kontūro pravedimą.

DSC03260i

DSC03262i

DSC03265i

DSC03267i

DSC03273i

Gamintojo pažadas. Ypatingai plona plunksnelė tobulai ir tiksliai nubrėžia magišką ir itin ploną akių kontūro liniją. Ji leidžia koreguoti akies kontūrą ir suteikia jam norimą formą. Priemonė itin ilgai išlieka ir nenubyra net ekstremaliomis sąlygomis. Akių kontūro plunksnelė pasižymi maksimaliu atsparumu, todėl jos nubrėžtas kontūras išliks net lyjant ar esant dažniems temperatūrų pokyčiams. Priemonė netepa, todėl makiažas atrodo gaivus visą dieną. Eveline Celebrities akių kontūro plunksnelė sukuria gilų ir jausmingą žvilgsnį.

Kiekis. 3 ml

Kaina. 3,59–3,65 Eur

Kur įsigyti? Eurokos ir Drogas tinklų parduotuvėse, eurokos.lt, pigu.lt

Pakuotė. Kieto, tvirto, juodos spalvos plastiko tūbelė, užsukama ilgu plastmasiniu, aukso spalvos kamšteliu su lanksčiu šepetėliu. Pakuotė ne itin kokybiška – užrašai labai greitai nusitrina, o ant tūbelės lieka pirštų atspaudai, tačiau ji atitinka produkto kainą.

DSC03286i

DSC03301i

Konsistencija ir spalva. Skystokos konsistencijos, ryškiai juodas, nesuplakus – dvifazis (dažų pigmentas nusėda buteliuko dugne, o paviršiuje lieka nekoncentruotos spalvos vandeninga fazė).

Kvapas. Bekvapis.

DSC03284i

DSC03280i

Sudėtis [Saugūs, vidutinio saugumo, pavojingi]. Aqua / Water, Propylene Glycol, PVP / Eicosene Copolymer, PEG-75 Lanolin, Silica, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Polyvinyl Alcohol, Stearic Acid, Dimethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, DMDM Hydantoin, Disodium EDTA, CI 77499.

Gąsdina, kad jau antrasis sudėtyje – vidutinio saugumo tirpiklis ir drėkiklis propileno glikolis, kuris erzina akis. Toliau seka pagalbinės medžiagos – saugus rišiklis ir klampumo reguliatorius VP / eikozeno kopolimeras, vidutinio saugumo paviršiaus aktyvioji medžiaga PEG-75 lanolinas, kuriame gali pasitaikyti pavojingų priemaišų, saugūs drumstiklis ir klampumo reguliatorius silicio dioksidas bei minkštiklis ir emulsiklis cetearilo alkoholis, kuris visgi gali erzinti odą, taip pat vidutinio saugumo, galimai pavojingų priemaišų turintis emulsiklis ir paviršiaus aktyvioji medžiaga cetearetas-20, rišiklis ir produkto klampumo reguliatorius polivinilo alkoholis bei minkštikliai – stearino rūgštis ir silikono junginys dimetikonas. Toliau aptinkame visą eilę konservantų – pavojingą ir galimai toksišką, odą erzinantį populiarųjį fenoksietanolį, vidutinio saugumo neigiamai endokrininę sistemą veikiančius metilparabeną ir etilparabeną bei pavojingus, toksiškus, endokrininei sistemai kenkiančius butilparabeną ir propilparabeną, o taip pat retokai aptinkamą itin žalingą, toksišką DMDM hidantoiną, kuris gali stipriai erzinti odą, akis ir net plaučius, be to, skildamas šis junginys išskiria formaldehidą, todėl jis yra ir potencialus kancerogenas. Ryškią juodą spalvą produktui suteikia saugus kosmetinis dažiklis CI 77499, gaunamas iš geležies oksido.

DSC03291i

DSC03297i

DSC03299i

Preilės įspūdžiai. Juodas, klasikinis viršutinio voko kontūro pravedimas – mano kasdienio makiažo dalis. Jei lūpų dažyti nemėgstu (naudoju bespalvį lūpų balzamą ar blizgį) ir tai darau itin retai, ryškios akys veide – būtinybė. Tačiau susiduriu su bėda – mano akys gana jautrios, kartais linkę ir paašaroti, vokai dienos bėgyje ima blizgėti dėl išsiskyrusio odos riebaliuko, o juk norisi, kad akių pravedimas išliktų ne tik visą darbo dieną, bet ir po jos, iki pat vėlyvo vakaro. Daugelis išgirtų gelinių priemonių man netiko ir savo estetinę išvaizdą prarasdavo dar nesulaukę pusiaudienio. Pirmasis mane tenkinęs tokio pobūdžio produktas – jau anksčiau aprašytas Essence Liquid Ink Eyeliner vandeniui atsparus, skystas akių pravedimas, kurį naudojau ilgą laiką. Visgi minėta priemonė labai greitai sudžiūdavo, o kadangi ji atspari vandeniui, nenusitrindavo ir nenubėgdavo, tačiau greitai pradėdavo skilinėti prie vidinių akių kampučių ir vėliau negražiai nubyrėdavo. Supratusi, kad atėjo laikas ir vėl leistis į naujas paieškas, beklaidžiodama kosmetikos parduotuvėje prisiminiau skaičiusi nemažai teigiamų atsiliepimų apie Eveline Celebrities akių pravedimą. Jo kaina tikrai palanki, tad ir rizikos įsigyti, net jei produktas netiktų, nelieka. Ir ką gi – buvau maloniai nustebinta! Sklandžiai nubrėžti pakankamai gražią liniją net ir ryte, dar užsimiegojus, tikrai nesunku ir neužtrunka ilgai, pati produkto konsistencija yra būtent tokia, kokios ir reikia – nei per skysta, nei per tiršta, o plunksnelė plona ir lanksti, leidžia jį padengti labai tolygiai net ir neįgudusioms, nubrėžiant tiek ploną, tiek ir storesnę liniją. Ypač man patinka galutinis rezultatas – itin juodas, ryškus ir matinis pravedimas, išliekantis iki pat vakaro. Tiesa, stipriau ašarojant akims, ties kampučiais linija gali kiek „išplaukti“ (dėl šios priežasties nelabai tikiu gamintojo aprašymu, kad ši priemonė yra atspari vandeniui – lyginant su Essence Liquid Ink, skirtumas šiuo požiūriu tikrai juntamas), tačiau neskilinėja, netrupa ir dienos bėgyje nė kiek neblunka. Reikėtų paminėti ir tai, kad tepdama produktą kartais juntu šiokį tokį vokų odos graužimą, tačiau iš esmės jis akių neerzina ir nevargina, nepaisant nelabai „draugiškos“ sudėties.

Dar kartą įsitikinau, kad pigiau – dar nereiškia blogiau. Žinoma, norėtųsi saugesnės ir švelnesnės sudėties produkto – visgi naudojame jį akims, o priemonė tiesiog „prifarširuota“ galybės įvairių skirtingų ir organizmui kenksmingų konservantų. Netgi keista sudėtyje matyti tiek parabenų – pastaruoju metu gamintojai minėtų konservantų beveik nebenaudoja. Šis produktas – vienas iš tų atvejų, kai sudėties geriau jau būtų ir nenagrinėti – Eveline Celebrities akių pravedimo suteikiamos vizualinės savybės puikios, tačiau sudėtis tikrai gąsdinanti. Vertindama pirmąsias, tikrai nepagailėčiau jam ir 5 širdelių, tačiau esant tokiai sudėčiai tenka duoti tik trejetą…

Vertinimas.   3

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s