Makeup Revolution Ultra kontūravimo paletė

Labas sekmadienio vakaras, mano mielos skaitytojos. Ar neužsnigote, ar nesušalote? Naujaisiais metais žiema mus tikrai lepina, o dar ir didieji šalčiai žada sugrįžti. Kaip bebūtų, makiažo subtilybės įdomu visais metų laikais, o veido kontūravimas, nors pastaruoju metu ir įvardinamas kaip išeinantis iš mados, mano supratimu, yra svarbus ir esminis makiažo žingsnis. Tad šiandien ir noriu papasakoti apie savo mėgstamą veido kontūravimo paletę – Makeup Revolution Ultra.

Gamintojo pažadas. Universali kontūravimo ir spindesio suteikiančių priemonių paletė jau čia! Ultra kontūravimo paletę iš Makeup Revolution sudaro 8 pudros tobulam veido kontūravimui ir formavimui bei 2 papildomos „keptos“ priemonės spindesiui suteikti. Visi šie produktai patalpinti į didelę paletę su veidrodžiu.

dsc02102i

dsc02104i

dsc02106i

dsc02107i

dsc02109i

dsc02111i

dsc02114i

Kiekis. 13 g

Kaina. 11,39 – 12,49 Eur

Kur įsigyti? topbeauty.lt, Eurokos tinklo parduotuvėse ir eurokos.lt

Pakuotė. Tvirto, kieto, juodos spalvos plastiko dėžutė su dideliu veidrodžiu viduje, papildomai įdėta į kartoninę pakuotę.

Konsistencija. Pudros konsistencijos priemonės presuotoje formoje.

Kvapas. Lengvas, specifinis pudros.

dsc02115i

Sudėtis [Saugūs, vidutinio saugumo, pavojingi].

Presuotos pudros: Mica, Talc, Magnesium Stearate, Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Silica, Polybutene, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben. Gali būti: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), D & C RED No. 7 Lake (CI 15850).

„Keptos“ (baked) pudros: Mica, Dimethicone, Nylon 12, Magnesium Aluminum Silicate, Methylparaben, Propylparaben. Gali būti: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Išnagrinėjus sudėtį aptinkame 4 (gali būti ir 5) vidutinio saugumo ingredientus ir 1 pavojingą. Tai vidutinio saugumo, truputį poras kimšti galintis talkas ir mineralinis aliejus, vidutinio saugumo konservantas metilparabenas, pavojingas, potencialiai toksiškas konservantas propilparabenas, vidutinio saugumo, akis erzinti galintis tirštiklis magnio aliuminio stearatas bei galimai produkte esantis vidutinio saugumo pigmentas CI 15850. Sudėtis, kaip matome, vidutinė, tačiau natūralios priemonės mums gamintojas nežadėjo, o ir naudojame jos labai nedidelius kiekius, tad pavojaus kilti neturėtų.

Preilės įspūdžiai. Savo įspūdžius pasakoti pradėsiu nuo fakto, kad šia palete džiaugiuosi ir labai dažnai ją naudoju jau beveik metus, tad nuomonę spėjau susidaryti visapusišką. Visų pirma, produkto kiekis tikrai nemažas, maloniai nustebino ir pačios pakuotės dydis. Dėžutė pagaminta gana kokybiškai ir atrodo neprastai, tačiau ant juodos spalvos paletės lieka visi pirštų atspaudai, o auksiniai užrašai labai greitai nusitrina. Viduje randame ryškų ir didelį veidrodį, kuris labai praverčia kelionėse. Ypač patogu, kad dėželės dangtelis pilnai atsidaro ir galima daryti preciziškus makiažo darbus prikišus nosį prie pat veidrodžio, kas man, turinčiai prastą regėjimą, yra labai svarbu. Visgi nuolat naudojant ir darinėjant dėžutę, plastikinė vyrelių dalis neatlaiko ir išlūžta.

dsc02117i

dsc02118i

dsc02120i

dsc02129i

dsc02130i

Vertinant dekoratyvines šios paletės savybes beveik neteko nusivilti – produkto pigmentacija stipri, tačiau ne tiek, kad būtų lengva padauginti ar sunku ištaisyti klaidą makiaže. Kiek trūksta išsilaikymo – į darbo dienos pabaigą skruostų kontūravimas tampa beveik nepastebimas, tad pavakarę, kur nors keliaujant po darbo, būtinai reikėtų makiažą koreguoti. Užtat džiugina pakankamas spalvų pasirinkimas – trijų atspalvių bronzinės pudros – šviesesnė, šalto pilkšvo atspalvio, tarpinė šilta terakotos ir tamsiausia, gana neutrali ruda. Veido zonoms šviesinti šioje paletėje randame dvi pudras – šaltą, rausvo atspalvio ir šiltą gelsvo, o spindesiui suteikti galime rinktis tiek šalto tono, santūresnio žvilgėjimo, lengvo rožinio atspalvio highlighter‘į, tiek vieną iš dviejų „keptų“, stipriai ir intensyviai žvilgančių priemonių – šampano ir bronzos atspalvių. Iš pastarųjų ypač intensyvus yra šampaninio atspalvio highlighter‘is, suteikiantis itin dailų, ryškų spindėjimą ir tikrai įspūdingą šviesos žaismą ant skruostų (galima sakyti, kad tai iškart pastebimas, „instagram‘inio“ efekto highlighter‘is), tad labiau tinkamas vakarui ar šventiniam makiažui. Visgi didelių, atskirų blizgučių čia nėra, tik žaižaruojantis, perlamutrinis efektas. Bronzinė spindesio suteikianti priemonė gražiausiai atrodo ant įdegusios odos, tačiau prisipažinsiu, kad tai mažiausiai mano naudojama spalva visoje paletėje.

dsc02135i

dsc02137i

dsc02141i

dsc02144i

O dabar trumpai apie tai, kaip ir kur šią paletę naudoju. Šilto bananinio atspalvio, gelsvą pudrą (antroji iš kairės pirmoje eilėje) naudoju šviesinti paakiams, užfiksuojant kreminį paakių maskuoklį, šalta rausva (pirmoji iš kairės pirmoje eilėje) išryškinu zoną po skruostikauliu, taip akcentuojant skruostikaulio kontūravimą, kuriam pastaruoju metu renkuosi saikingą kiekį tamsiausios rudos spalvos (trečioji iš kairės antroje eilėje). Zonai po žandikauliu, kaktos ir nosies šonams šešėliuoti naudoju šviesiausią, šalto pilko atspalvio rusvą pudrą (antroji iš kairės antroje eilėje). Kasdieniam, lengvam ir subtiliam spindėjimo efektui išgauti renkuosi švelnų rausvą highlighter‘į (trečiasis iš kairės pirmoje eilėje) zonai virš skruostikaulių, po antakiais ir virš lūpos, o norėdama išgauti įspūdingesnį efektą šias zonas dar paryškinu ir „kepta“ šampaninio atspalvio spindesio suteikiančia priemone (pirma iš dešinės pirmoje eilėje). Apibendrinant, ši paletė – tikrai vertas dėmesio, kokybiškas gaminys už labai prieinamą kainą, nors jo sudėtis galėtų būti ir geresnė, pakeičiant pavojingą konservantą saugesniu.

Vertinimas. 3

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Vienas komentaras “Makeup Revolution Ultra kontūravimo paletė

  1. Atgalinis pranešimas: Paryžius: kelioninė kosmetinė |

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s