Real Techniques Miracle Sculpting Sponge makiažo modeliavimo kempinėlė

Labas rytas! Apie klasikinę Real Techniques kempinėlę jau esu jums pasakojusi (apžvalgą galite rasti čia). Jei pamenate, tada pagyrų jai pagailėjau ir sugrįžau prie mėgstamiausio Beauty Blender (BB). Vis dėlto, BB kaina tikrai „besikandžiojanti“, todėl, įsigijusi naujesnį Real Techniques (RT) gaminį – šešiabriaunę modeliavimo kempinėlę Miracle Sculpting Sponge, nutariau RT duoti antrą šansą. Ar savo nuomonę pakeičiau? Kviečiu skaityti toliau.

DSC08953i

DSC08954i

DSC08955i

DSC08957i

DSC08965i

DSC08967i

Gamintojo pažadas. Real Techniques Miracle Sculpting Sponge makiažo modeliavimo kempinėlė yra skirta šešėliavimui ir jūsų mėgstamiausių veido bruožų paryškinimui. Naudokite sudrėkintą kempinėlę norėdami suteikti švytėjimo arba sausą – pilnam makiažo užbaigimui. Puikiai tinka naudoti su pudromis, kreminėmis ar skystomis priemonėmis. Universalaus dizaino dėka kosmetiką paskirstysite tolygiai: didžioji kempinėlės pusė yra skirta veido kontūravimui, mažoji kempinėlės pusė – šešėliavimui ir nedidelių vietų tiksliam paryškinimui. Kempinėlė turi 6 skirtingus paviršius. Sudėtyje nėra latekso. Kempinėlę rekomenduojama keisti kas 1-3 mėnesius.

Kiekis. 1 vnt.

Kaina. 9,99 Eur

Kur įsigyti? topbeauty.lt, Douglas tinklo parduotuvėse ir douglas.lt

DSC08970i

DSC08972i

DSC08973i

DSC08975i

Pakuotė. Lankstaus, permatomo plastiko apsauginė pakuotė, iš dalies atkartojanti kempinėlės formą.

Konsistencija ir spalva. Stangri ir švelni, sudrėkinus dar šiek tiek padidėjanti ir suminkštėjanti, ryškiai rožinės spalvos.

Kvapas. Bekvapė.

Sudėtis. Remiantis gamintojo pateikiama informacija, kempinėlė pagaminta iš specialaus polimerinio junginio, naudojant revoliucinę gamybos technologiją, o jos sudėtyje nėra alergiją sukeliančio latekso.

DSC08979i

DSC08980i

DSC08984i

Preilės įspūdžiai. Deja, tenka konstatuoti, kad ir antroji Real Techniques kempinėlė man nevisai įtiko. Naudojant ją iškart po BB tikrai jaučiasi žymus skirtumas tiek vertinant kempinėlės minkštumą, tiek jos „spyruokliavimo“ savybes. Bet nesupraskite klaidingai – RT kempinėlė nėra kieta, tačiau, kaip jau esu rašiusi anksčiau, ji pagaminta iš visiškai kitokios medžiagos nei BB. Vis dėlto, ir vėl labiausiai nuvylė gaminio atsparumas – plyšinėti kempinėlė pradėjo jau po nepilno mėnesio, nors ploviau ją atsargiai su švelniu plovikliu lygiai taip, kaip ir BB. Lyginant su pastarąja, RT yra mažesnė, o taip pat ir mažiau „išsipučianti“ ją sudrėkinus, tad, logiškai galvojant, ji turėtų sugerti ir daugiau produkto (makiažo pagrindo) nei geriau vandeniu prisisotinanti BB. Iš esmės, žinoma, savo darbą RT kempinėlė atlieka gerai, tik gal ne taip maloniai ir sklandžiai kaip BB. Vertinant inovatyvią kempinėlės formą, deja, taip pat negaliu teigti, kad ji išskirtinai patogi – man kur kas priimtinesnė klasikinė lašo formos kempinėlė, kuria lengva paskirstyti tiek makiažo pagrindą, tiek skystą kontūravimo priemonę, o jos  galiuką suspaudus tarp pirštų puikiai galima pasiekti ir visas sunkiau prieinamas veido vietas, pvz., prie akių ir nosies kampučių. Visgi viena savybe ši RT kempinėlė lenkia ryškiai rožinį, klasikinį BB – priešingai nei pastarosios atveju, naudojant RT kempinėlę nepastebėjau jokių spalvinių pokyčių, kuomet ją plaunant teka „spalvotas“ vanduo, o ilgainiui ji tampa nebe tokia ryški. Apibendrinant, jei ne didoka kaina, kitų nei BB kempinėlių net nebandyčiau – išskirtinė jų medžiaga žymiai skiriasi nuo pigesnių analogų, o įvertinus jos kokybę ir atsparumą, ko gero, ši investicija atsiperka.

Vertinimas.  3 

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s