Salerm SalermVital modeliavimo skystis, atstatantis plaukų galiukus

Noras turėti gražius ir sveikus plaukus neabejotinai bendras mums visoms, o taip pat ir daugeliui vyrų. Visgi mažai kas esame iki galo patenkinti esama plaukų būkle ir išvaizda, tad vis ieškome naujų, efektyvių priemonių, žadančių stebuklus. Didžiosios gražių ir sveikų plaukų vaizdą garantuojančių produktų pagrindas – silikono junginiai, praturtinti įvairiais aliejais. Būtent apie tokio tipo gaminį – Salerm SalermVital modeliavimo skystį Vitrina Pro ir noriu jums papasakoti.

DSC06739i

DSC06740i

 

DSC06745i

Gamintojo pažadas. SalermVital aptraukia plauko stiebą apsaugine plėvele, apsaugančia plauką nuo nepalankaus išorės veiksnių poveikio ir išlyginančia jo paviršių, ir šis efektas išlieka net po keleto galvos plovimų. Plaukai tampa paslankesni, lengviau formuojami, spindintys, galiukai atpalaiduojami ir nebesivelia. Ši priemonė ypač tinka dažytiems plaukams bei plaukams, kurie yra pažeisti saulės ar aplinkos užterštumo. Preparato sudėtyje gausu vitamino E, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų bei suteikia maksimalią apsaugą plaukams ir plaukų spalvai. Naudojimas. Vienos ampulės turinį paskleisti ant išplautų plaukų per visą jų ilgį, ypač atidžiai užnešant ant plaukų galiukų ir labiau pažeistų plaukų zonų. Nenuplauti. Plaukus džiovinti įprastu būdu.

Kiekis. 5 x 10 ml

Kaina. 10 Eur

Kur įsigyti? Vitrina Pro tinklo parduotuvėse ir beautyforsale.eu

Pakuotė. Skaidraus, kietoko plastiko, kvadratinio profilio, tarpusavyje sujungtos (atskiriamos laužiant perforuotas sujungimo linijas), plokščios ampulės nulaužiamomis viršūnėlėmis, papildomai įpakuotos į kartoninę dėžutę.

Konsistencija ir spalva. Vienafazis, kiek tirštesnės nei vanduo konsistencijos, skaidrus ir bespalvis.

Kvapas. Bekvapis.

DSC06746i

Sudėtis [Saugūs]. Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Dimethicone, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil.

Žvilgtelėję į gaminio sudėtį matome, kad produkte yra tik keletas esminių sudedamųjų dalių – tai saugūs, netirpūs silikono polimerai – minkštinantis ir kondicionuojantis ciklopentasiloksanas, minkštinantis ir drėgmę palaikantis dimetikonolis bei minkštinantis ir kondicionuojantis dimetikonas, sumaišyti su paprastųjų kviečių gemalų aliejumi, kuris taip pat pasižymi minkštinančiu poveikiu . Smagu ir neįprasta, kad gamintojas išvengė kvapiųjų medžiagų, kurios, nors ir nuteikia maloniai, gali sukelti alergines reakcijas.

Taigi, produkto sudėtis saugi, paprasta, trumpa ir aiški – silikono pagrindo junginiai bei aliejus. Vis dėlto, minėti silikonai, nors ir saugūs junginiai, be kurių neapsieina didžioji dalis dekoratyvinės kosmetikos ir plaukų priežiūros gaminių, yra vertinami nevienareikšmiškai, o apie jų poveikį vis diskutuojama. Būdami stambiamolekuliniai, jie, žinoma, nėra skvarbūs, tačiau pasižymi kaupiamuoju poveikiu. Šiuo atveju silikono junginiai suteikia sveikų ir žvilgančių plaukų įspūdį, sudarydami plėvelę, kuri sulygina jų paviršių ir atspindi šviesą, užpildo pažeidimus ir įskilimus, tačiau šis vaizdas yra apgaulingas – plaukai yra tokie pat pažeisti, kokie buvo ir prieš priemonės panaudojimą. Sakytume, na ir kas – svarbu gražus vaizdas, bet bėda ta, kad silikoniniai junginiai linkę kauptis ant plaukų, sausindami juos iš vidaus, o ypač tose pažeistose plaukų vietose, ir tai galiausiai dar labiau paskatina plaukų lūžinėjimą. Būtent dėl šios priežasties, nusprendę pakeisti silikonu prisotintas plaukų priežiūros priemones į natūralias, pastebime tikrąją plaukų būklę – sausus, besiveliančius ir išsišakojusius. Apie silikonų poveikį plaukams labai išsamiai galite pasiskaityti Grožio Gurmanės įraše.

DSC06748i

DSC06749i

DSC06751i

DSC06752i

DSC06758i

Preilės įspūdžiai. Nors silikono junginių neigiamo poveikio plaukų priežiūros produktuose aptarimas ankstesnėje pastraipoje galėjo nuskambėti kiek neviliančiai, vis dėlto nereikia pamiršti ir jų pliusųbe to gražaus estetinio  plaukų vaizdo, silikono junginių sudaromos paviršiaus plėvelės dėka plaukai dar ir apsaugomi nuo žalingo išorinio poveikio. Naudoti ar nenaudoti produktus su silikonais jau yra asmeninis pasirinkimas, ypač sunku be jų apsieiti stipriai pažeistų, šviesintų plaukų savininkėms, o taip pat turinčioms riebius plaukus, kuriuos vien tik natūralūs aliejai per daug apsunkina. Vertinant panašius gaminius rinkoje, reikėtų paminėti, kad Salerm sukūrė išties saugų gaminį be jokių papildomų nebūtinų ingredientų, tad kaip tokio tipo produktą, SalermVital modeliavimo skystį galima vertinti labai palankiai. Žinoma, šiuo atveju svarbiausias yra jo poveikis, tiksliau, priemonės suteikiamas vaizdas. Visų pirma pasakysiu, kad mano plaukai gana įnoringi ir tikrai sunkiai prisitaikau jiems tinkamus gaminius – jie ilgi, ploni, nuolat slenkantys, sausėjančiais ir skilinėjančiais galiukais, kad ir kaip jais rūpinuosi ir puoselėju. Negana to, tokius – plonus ir ilgus plaukus didžioji dalis priemonių apsunkina, suriebina, tarsi sulipina sruogomis. Turinčios panašų rūpestį mane tikrai supras, o juk norisi ne tik lygių ir sveikų, bet ir purių ties šaknimis plaukų vaizdo. Nors gamintojas ir siūlo sunaudoti visą šios priemonės ampulę vienu kartu, to daryti tikrai nepatariu ir net neįsivaizduoju, kokio ilgio ir storio plaukai turėtų būti, kad tokį produkto kiekį būtų galima ant jų sutepti. Produkto tikrai užtenka vos keleto lašų – juk nenorime turėti sulipusių ir riebių plaukų. Vis dėlto, mano atveju, net ir naudojant labai saikingai, plaukai apsunkinami, sukrenta, o to tobulų, lyg „ką tik iš kirpyklos“ plaukų vaizdo nesuteikia – tiesiog tai gaminys ne mano plaukams. Galiu daryti prielaidą, kad šis produktas puikiai tiktų storesniems, garbanotiems, nepaklusniems plaukams ir galėtų patikimai sutramdyti jų šiaušimąsi, tuo tarpu lygių, ilgų ir plonų plaukų savininkėms jis nelabai pasiteisina, nebent plaukai būtų stipriai pakenkti dėl šviesinimo ar kito cheminio poveikio. Žinoma, priemonių tinkamumas yra labai individualus dalykas, tad susidomėjus išbandyti šį gaminį visai verta, juolab, kad kaina nėra didelė ir naudojasi jis labai taupiai. O aš SalermVital modeliavimo skystį tikrai duosiu išbandyti savo artimiausiai draugei, turinčiai būtent tokius plaukus, kuriems, mano įsivaizdavimu, šis produktas turėtų labai tikti, ir patikrinsiu savo prielaidą.

Vertinimas.   4

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s