Trussardi Donna purškiamas kvapusis vanduo (EDP)

Labas rytas! Kuo jums kvepia pavasaris? Šviežiai nupjauta žole, obelų žiedlapiais, jazminais ar pievų gėlėmis? Kvapai mums kelia įvairias asociacijas ir prisiminimus, tad neabejotinai įtakoja mūsų jausmus ir savijautą. Šiandien pasakoju apie savo pavasario kvapą – Trussardi Donna kvapųjį vandenį.

Gamintojo pažadas. Trussardi Donna – rytietiškas gėlių kvapas, skirtas prabangos apsuptai, šiuolaikiškai moteriai. Norėdami pažymėti šimtą metų kompanijos darbo, 2011 m. Trussardi mados namai nusprendė sukurti šį kvapą, įkūnijantį tyrumą, aistrą, jausmingumą ir žavesį. Trussardi Donna – be galo moteriškas, jausmingas, šiltas ir viliojantis kvapas. Baltas buteliukas simbolizuoja grynumą, tyrumą ir aistrą, o subtili aukso apdaila suteikia jausmingumo ir žavesio. Neįtikėtinai elegantiška pakuotė – Trussardi tradicija.

Iš pradžių Trussardi Donna apgaubia vaiskiu citrusinių vaisių aromato šydu, išaustu iš kibirkščiuojančio kvapiųjų mandarinų ir šiek tiek aitroko citrinų kvapo. Po to pasklidęs subtilus baltažiedžių augalų kvapas atskleidžia natūralų žavios moters grožį – džiaugsmingai nuteikiantis lengvas apelsinų žiedų aromatas susilieja su elegantišku jazminų arbatos ir vaiskiu vandens lelijų dvelksmu. Galiausiai stipriai pakvimpa mediena – kvepalų Trussardi Donna aromatas tampa ypač gundantis, ir jam tiesiog neįmanoma atspirti.

DSC05631i

DSC05636i

Kiekis. 50 ml (yra ir 30 ml bei 100 ml buteliukai)

Kaina. 75,99 – 86,00 Eur (be akcijų)

Kur įsigyti? Kristiana, Kosmada, Douglas, Parfum Express parduotuvėse ir internete – kristiana.lt, kosmada.lt, douglas.lt, parfumexpress.lt, topbeauty.lt, pigu.lt ir kitur.

Pakuotė. Ypač sunkaus, balto, nepermatomo stiklo buteliukas su aukso spalvos dangteliu ir užrašais – kuklus, bet subtiliai prabangus.

Kvapas. Gamintojas kvapą apibūdina taip: viršutinės natos – citrina, įvairūs vaisiai; vidurinės natos – jazminas, apelsinų žiedai, lotosas; bazinės natos – sandalmedis, pačiuliai, kedras, vanilė.

Man šių kvepalų aromatas asocijuojasi su tikru pavasariu – saldžiai (bet ne per saldžiai) medumi kvepiantys medžių žiedai, kuriems gaivumo suteikia vos juntamas citrusinių vaisių dvelksmas. Pozityvus, vilties teikiantis, pakylėjantis aromatas.

Preilės įspūdžiai. Pirmą kartą su Trussardi kvepalais „susipažinau“ dar būdama visai jaunutė paauglė, kai mama savo jubiliejiniam gimtadieniui rinkosi dovaną. Pamenu, kad besirenkant kvepalus tuomet perėjome ne vieną parfumerijos ir kosmetikos parduotuvę Klaipėdoje, ir galiausiai apsistojome prie mamai labiausiai patikusio Trussardi aromato Kristianoje. Jei neklystu, išsirinkti kvepalai taip pat vadinosi Donna, tik jų pakuotė, žinoma, atrodė kitaip, o ir kvapas nebuvo nei iš tolo panašus į šį. Tai buvo sunkus, brandus, prabangus kvapas, labai netradicinis, ir man, jaunai mergaitei, tikrai nepatikęs. Prieš kokius trejetą metų nustebau atsitiktinai atradusi šią naująją Trussardi Donna versiją – nuo pirmo pabandymo salone supratau, kad būtinai turiu jį turėti, o kadangi savo mintis išreiškiu garsiai, artimiausių Kalėdų proga jų ir sulaukiau dovanų.

Žinoma, tai išskirtinai pavasarinis ir vasarinis kvapas, kurio niekada nepasirinktum naudoti šaltuoju metų laiku, tačiau orams atšilus, ranka pati tiesiasi link šio subtiliai prabangaus ir elegantiško buteliuko. Trussardi Donna aromatas man asocijuojasi su pavasariniu rojumi, saulėtu sodu, pilnu žydinčių medžių, barstančių saldžiai medumi kvepiančius žiedlapius. Būtent toks vaizdinys man iškyla prieš akis, užuodus šiuos kvepalus. Gaila, kad jų išsilaikymas nėra itin stabilus – dienos bėgyje aš pati, galbūt dėl to, kad rudenį ir žiemą renkuosi gerokai sunkesnius kvapus (pvz., pamėgtąjį YSL Black Opium), kvapo beveik nejuntu, nebent brūkštelėjus ranka per kaklą, kurį ir kvėpinu. O išskirtinai sunkų buteliuką įsimesti į rankinę, norint aromatą atnaujinti dienos bėgyje, taip pat sudėtinga. Vis dėlto, šie keli nedideli minusai mano meilės Trussardi Donna kvapiajam vandeniui nesumažina, ir jis jau ne pirmą pavasarį mane lydi kasdien. O kokius kvepalus jūs renkatės šiltajam metų laikui?

Vertinimas. 5

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s